WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Frisbnik - Grandmaster Flash    16 - 15

25.02.2018 13:30 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2018, O miejsca 9-16 Finały]

Frisbnik
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
99Jan Kopiczko336
22Krzysztof Wątroba336
28Julia Bujar055
35Jan Gliwa224
8Marcin Sosna404
23Grzegorz Ciszewski213
21Hanna Kacorzyk011
3Natalia Wolas011
95Marta Noga101
5Remigiusz Szymura101
25Anna Froehlich000
44Jakub Paszek000
 
Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
28Łukasz Adamski415
50Mikołaj Maślanka415
35Antoni Zakroczymski134
37Zofia Bejm033
26Piotr Kliś123
21Maciej Zabost213
23Zofia Zakroczymska213
11Mikołaj Smogór112
77Emil Chruszczewski011
7Dagny Gorostiza011
17Maja Abgarowicz000
36Ewa Bańbuła-Dyda000
25Grzegorz Nowakowski000
19Karolina Tymicka000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Mikołaj Maślanka Antoni Zakroczymski 1.281.28
Atak 0.00
Strata 0.21
Strata 0.45
Strata 0.52
Strata 1.22
1 - 1Marcin Sosna Jan Gliwa 1.500.22
1 - 2Łukasz Adamski Piotr Kliś 2.160.26
2 - 2Jan Kopiczko Julia Bujar 4.071.51
Strata 3.14
Strata 3.24
2 - 3Zofia Zakroczymska Zofia Bejm 4.290.22
3 - 3Grzegorz Ciszewski Krzysztof Wątroba 4.540.25
4 - 3Marcin Sosna Jan Gliwa 6.131.19
Strata 5.29
5 - 3Krzysztof Wątroba Hanna Kacorzyk 7.060.53
Strata 6.50
5 - 4Łukasz Adamski Maciej Zabost 9.192.13
Strata 7.24
Strata 8.08
5 - 5Mikołaj Smogór Zofia Bejm 11.552.36
Strata 9.47
Strata 10.55
Strata 11.26
6 - 5Marcin Sosna Grzegorz Ciszewski 12.340.39
7 - 5Krzysztof Wątroba Jan Kopiczko 13.351.01
Strata 13.32
7 - 6Maciej Zabost Antoni Zakroczymski 14.160.41
7 - 7Mikołaj Maślanka Zofia Zakroczymska 15.211.05
Strata 14.55
7 - 8Łukasz Adamski Mikołaj Maślanka 15.530.32
Strata 15.41
7 - 9Maciej Zabost Zofia Bejm 17.351.42
Strata 16.24
Strata 16.47
Strata 17.25
8 - 9Jan Gliwa Julia Bujar 20.353.00
Timeout 17.52
9 - 9Marcin Sosna Jan Kopiczko 21.060.31
Strata 20.51
9 - 10Mikołaj Maślanka Mikołaj Smogór 21.240.18
9 - 11Antoni Zakroczymski Łukasz Adamski 22.291.05
Strata 21.51
9 - 12Piotr Kliś Emil Chruszczewski 23.080.39
Strata 23.01
10 - 12Jan Gliwa Natalia Wolas 23.460.38
11 - 12Remigiusz Szymura Krzysztof Wątroba 25.081.22
Strata 24.22
11 - 13Zofia Zakroczymska Dagny Gorostiza 27.192.11
Strata 25.33
Strata 26.41
12 - 13Krzysztof Wątroba Julia Bujar 27.470.28
12 - 14Mikołaj Maślanka Piotr Kliś 29.201.33
12 - 15Łukasz Adamski Antoni Zakroczymski 31.272.07
Strata 30.56
13 - 15Grzegorz Ciszewski Krzysztof Wątroba 34.182.51
Strata 33.05
Strata 33.37
14 - 15Marta Noga Jan Kopiczko 35.361.18
Strata 34.58
15 - 15Jan Kopiczko Julia Bujar 38.032.27
Timeout 35.56
Strata 37.56
16 - 15Jan Kopiczko Julia Bujar 38.350.32
Strata 38.32

Obsługa meczu: Kamil Ratajczyk, Katarzyna Briańska

Statystyki meczu

FrisbnikGrandmaster Flash
Punkty: 16 15
Czas w ataku: 20.00 min (51.8 %) 18.35 min (48.2 %)
Czas w obronie: 18.35 min (48.2 %) 20.00 min (51.8 %)
Czas w ataku/punkt: 1.15 min 1.14 min
Czas w obronie/punkt: 1.14 min 1.15 min
Punkty w ataku: 8/15 (53.3 %) 8/16 (50.0 %)
Punkty w obronie: 8/16 (50.0 %) 7/15 (46.7 %)
Straty: 15 16
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 11 (2+2+2+3+2) 11 (2+2+2+3+2)

Historia meczów