WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

RJP II - Uwaga Pies    6 - 21

25.02.2018 11:15 na boisku 2 [Halowe Mistrzostwa Polski 2018, O miejsca 9-16 Półfinały]

RJP II
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
11Andrei Kananovich112
42Michał Kucharczyk112
25Wojciech Malinowski112
6Piotr Świerkot202
99Kamil Figura011
79Małgorzata Kublin011
81Anna Sawicka011
17Maria Jasińska101
22Monika Bargiel000
97Wojciech Drzewicki000
83Julia Kurpiewska000
21Radosław Maksymiuk000
38Edit Schall000
90Paweł Sołtyk-Sołtycki000
 
Uwaga Pies
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
5Adam Grzegorowski516
27Dominika Rzęsa055
44Sławomir Stankowski415
89Natalia Grzegorowska134
69Patryk Tomiak224
14Jan Staniewicz314
60Marcin Skorupski033
58Paweł Szymański213
82Dawid Ajnbacher022
9Mateusz Bąk112
47Dawid Grzebyta202
87Barbara Raba011
15Weronika Sawczak101
81Zuzanna Jakubowska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Jan Staniewicz Marcin Skorupski 2.492.49
Atak 0.00
Strata 0.18
Strata 1.27
Strata 1.54
Strata 2.14
0 - 2Mateusz Bąk Patryk Tomiak 4.131.24
Strata 3.36
Strata 3.41
0 - 3Adam Grzegorowski Natalia Grzegorowska 5.181.05
Strata 4.34
0 - 4Sławomir Stankowski Dominika Rzęsa 5.550.37
Strata 5.38
0 - 5Dawid Grzebyta Sławomir Stankowski 7.301.35
Strata 6.15
Strata 6.33
Strata 6.38
0 - 6Jan Staniewicz Natalia Grzegorowska 8.491.19
Strata 7.49
Strata 8.09
Strata 8.27
1 - 6Michał Kucharczyk Wojciech Malinowski 9.220.33
1 - 7Adam Grzegorowski Patryk Tomiak 10.461.24
Strata 10.15
Strata 10.45
1 - 8Patryk Tomiak Marcin Skorupski 11.110.25
Strata 11.06
2 - 8Piotr Świerkot Anna Sawicka 13.392.28
Timeout 11.28
2 - 9Adam Grzegorowski Dominika Rzęsa 14.030.24
2 - 10Sławomir Stankowski Barbara Raba 14.420.39
Strata 14.31
2 - 11Sławomir Stankowski Paweł Szymański 15.300.48
Strata 14.58
2 - 12Paweł Szymański Jan Staniewicz 16.130.43
Strata 15.52
3 - 12Andrei Kananovich Michał Kucharczyk 16.480.35
3 - 13Dawid Grzebyta Natalia Grzegorowska 17.350.47
4 - 13Piotr Świerkot Małgorzata Kublin 19.542.19
4 - 14Patryk Tomiak Adam Grzegorowski 21.021.08
Strata 20.42
Strata 20.55
4 - 15Weronika Sawczak Dominika Rzęsa 22.191.17
Strata 21.45
4 - 16Sławomir Stankowski Dominika Rzęsa 22.580.39
Strata 22.57
4 - 17Paweł Szymański Mateusz Bąk 24.481.50
Strata 24.12
4 - 18Jan Staniewicz Dawid Ajnbacher 28.003.12
Strata 26.14
Strata 26.51
Strata 27.01
Strata 27.33
Strata 27.37
5 - 18Maria Jasińska Kamil Figura 28.400.40
5 - 19Adam Grzegorowski Dawid Ajnbacher 29.080.28
6 - 19Wojciech Malinowski Andrei Kananovich 29.530.45
6 - 20Natalia Grzegorowska Dominika Rzęsa 30.230.30
6 - 21Adam Grzegorowski Marcin Skorupski 31.030.40
Strata 30.46

Obsługa meczu: Oskar Kałuza

Statystyki meczu

RJP IIUwaga Pies
Punkty: 6 21
Czas w ataku: 23.33 min (75.8 %) 7.30 min (24.2 %)
Czas w obronie: 7.30 min (24.2 %) 23.33 min (75.8 %)
Czas w ataku/punkt: 3.55 min 0.21 min
Czas w obronie/punkt: 0.21 min 3.55 min
Punkty w ataku: 6/20 (30.0 %) 7/7 (100.0 %)
Punkty w obronie: 0/7 (0.0 %) 14/20 (70.0 %)
Straty: 23 8
Timeouty: 1 0
Punkty SOTG: 10 (2+2+2+2+2) 9 (2+1+2+2+2)

Historia meczów