WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Brave Beavers - Grandmaster Flash    21 - 23

25.02.2018 12:00 na boisku 3 [Halowe Mistrzostwa Polski 2018, O miejsca 9-16 Półfinały]

Brave Beavers
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
30Mateusz Gibki8311
2Karolina Bochniak145
26Joanna Jurga145
43Michał Schiller314
38Adam Maciejewski404
64Jakub Kaczmarek033
14Filip Szmyt123
29Damian Sadalski022
0Maurycy Szpak202
37Weronika Maciejewska011
10Bogusz Nowak011
86Filip Kudliński000
22Katarzyna Młodzikowska000
25Julia Nowicka000
 
Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
11Mikołaj Smogór9110
3Aleksandra Gawlikowska167
28Łukasz Adamski156
50Mikołaj Maślanka426
19Karolina Tymicka055
35Antoni Zakroczymski213
21Maciej Zabost022
26Piotr Kliś112
8Ewa Bańbuła-Dyda202
15Anna Tymicka202
77Emil Chruszczewski101
23Zofia Zakroczymska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Mikołaj Maślanka Aleksandra Gawlikowska 0.300.30
Atak 0.00
0 - 2Anna Tymicka Maciej Zabost 1.230.53
Strata 0.45
1 - 2Mateusz Gibki Joanna Jurga 1.460.23
1 - 3Ewa Bańbuła-Dyda Łukasz Adamski 2.220.36
Strata 2.02
Strata 2.10
1 - 4Aleksandra Gawlikowska Łukasz Adamski 2.580.36
Strata 2.39
2 - 4  Karolina Bochniak 3.290.31
2 - 5Emil Chruszczewski Karolina Tymicka 3.550.26
2 - 6Antoni Zakroczymski Mikołaj Smogór 4.270.32
Strata 4.04
3 - 6Michał Schiller Mateusz Gibki 4.460.19
3 - 7Mikołaj Smogór Aleksandra Gawlikowska 5.100.24
4 - 7Mateusz Gibki Joanna Jurga 5.400.30
5 - 7Maurycy Szpak Damian Sadalski 6.310.51
Strata 6.01
5 - 8Mikołaj Smogór Łukasz Adamski 7.160.45
Strata 6.51
Strata 7.15
5 - 9Mikołaj Smogór Aleksandra Gawlikowska 8.471.31
Strata 8.02
6 - 9Mateusz Gibki Jakub Kaczmarek 9.110.24
7 - 9Michał Schiller Weronika Maciejewska 10.070.56
Strata 9.49
8 - 9Mateusz Gibki Michał Schiller 10.440.37
Strata 10.26
8 - 10Piotr Kliś Aleksandra Gawlikowska 11.220.38
8 - 11Anna Tymicka Antoni Zakroczymski 11.590.37
Strata 11.36
8 - 12Ewa Bańbuła-Dyda Karolina Tymicka 12.340.35
Strata 12.17
9 - 12Mateusz Gibki Karolina Bochniak 12.540.20
9 - 13Mikołaj Smogór Łukasz Adamski 13.330.39
10 - 13Adam Maciejewski Filip Szmyt 13.580.25
10 - 14Łukasz Adamski Mikołaj Maślanka 14.280.30
11 - 14Adam Maciejewski Filip Szmyt 14.440.16
11 - 15Mikołaj Smogór Piotr Kliś 15.070.23
11 - 16Mikołaj Maślanka Aleksandra Gawlikowska 15.570.50
Strata 15.55
11 - 17Antoni Zakroczymski Karolina Tymicka 18.322.35
Strata 16.43
Strata 17.11
Strata 17.32
Strata 18.00
Strata 18.27
12 - 17Joanna Jurga Bogusz Nowak 21.353.03
Strata 19.10
Strata 19.37
Strata 20.06
Strata 20.45
12 - 18Mikołaj Smogór Łukasz Adamski 21.530.18
12 - 19Mikołaj Smogór Aleksandra Gawlikowska 28.456.52
Strata 22.07
13 - 19Karolina Bochniak Jakub Kaczmarek 29.060.21
13 - 20Mikołaj Maślanka Karolina Tymicka 29.230.17
14 - 20Michał Schiller Mateusz Gibki 29.330.10
15 - 20Mateusz Gibki Jakub Kaczmarek 29.550.22
Strata 29.45
15 - 21Mikołaj Maślanka Maciej Zabost 30.200.25
16 - 21Adam Maciejewski Joanna Jurga 31.331.13
17 - 21Adam Maciejewski Damian Sadalski 32.150.42
Strata 32.13
18 - 21Maurycy Szpak Joanna Jurga 32.310.16
Strata 32.30
18 - 22Mikołaj Smogór Karolina Tymicka 32.400.09
19 - 22Mateusz Gibki Karolina Bochniak 32.490.09
20 - 22Mateusz Gibki Karolina Bochniak 33.040.15
Strata 33.03
21 - 22Filip Szmyt Mateusz Gibki 33.150.11
Strata 33.13
21 - 23Mikołaj Smogór Mikołaj Maślanka 33.270.12

Obsługa meczu: Marta&Karol

Statystyki meczu

Brave Beavers Grandmaster Flash
Punkty: 21 23
Czas w ataku: 23.05 min (69.0 %) 10.22 min (31.0 %)
Czas w obronie: 10.22 min (31.0 %) 23.05 min (69.0 %)
Czas w ataku/punkt: 1.05 min 0.27 min
Czas w obronie/punkt: 0.27 min 1.05 min
Punkty w ataku: 13/22 (59.1 %) 14/22 (63.6 %)
Punkty w obronie: 8/22 (36.4 %) 9/22 (40.9 %)
Straty: 15 14
Timeouty: 0 0
Punkty SOTG: 10 (2+2+2+2+2) 11 (2+2+2+3+2)

Historia meczów