WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - Uwaga Pies    17 - 14

25.02.2018 09:45 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2018, O miejsca 9-16]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
28Łukasz Adamski279
50Mikołaj Maślanka325
11Mikołaj Smogór404
21Maciej Zabost213
35Antoni Zakroczymski213
23Zofia Zakroczymska022
8Ewa Bańbuła-Dyda112
26Piotr Kliś112
77Emil Chruszczewski011
3Aleksandra Gawlikowska011
37Zofia Bejm101
7Dagny Gorostiza101
17Maja Abgarowicz000
15Anna Tymicka000
19Karolina Tymicka000
 
Uwaga Pies
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
69Patryk Tomiak628
44Sławomir Stankowski224
5Adam Grzegorowski033
60Marcin Skorupski123
14Jan Staniewicz123
87Barbara Raba022
27Dominika Rzęsa112
47Dawid Grzebyta202
81Zuzanna Jakubowska101
82Dawid Ajnbacher000
9Mateusz Bąk000
89Natalia Grzegorowska000
15Weronika Sawczak000
58Paweł Szymański000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Ewa Bańbuła-Dyda Maciej Zabost 0.180.18
Atak 0.00
1 - 1Patryk Tomiak Jan Staniewicz 3.072.49
Strata 0.41
Strata 1.19
Strata 2.04
Strata 2.26
2 - 1Maciej Zabost Łukasz Adamski 3.470.40
2 - 2Dawid Grzebyta Sławomir Stankowski 4.160.29
3 - 2Dagny Gorostiza Antoni Zakroczymski 4.540.38
3 - 3Dawid Grzebyta Adam Grzegorowski 5.561.02
Strata 5.20
Strata 5.47
3 - 4Jan Staniewicz Marcin Skorupski 7.201.24
Strata 6.43
4 - 4Maciej Zabost Łukasz Adamski 9.061.46
4 - 5Sławomir Stankowski Patryk Tomiak 10.281.22
Strata 9.27
Strata 10.03
5 - 5Mikołaj Smogór Zofia Zakroczymska 10.490.21
5 - 6Zuzanna Jakubowska Patryk Tomiak 11.090.20
6 - 6Mikołaj Smogór Mikołaj Maślanka 11.390.30
6 - 7Dominika Rzęsa Adam Grzegorowski 13.191.40
7 - 7Zofia Bejm Łukasz Adamski 14.010.42
7 - 8Marcin Skorupski Jan Staniewicz 14.330.32
8 - 8Antoni Zakroczymski Ewa Bańbuła-Dyda 15.010.28
8 - 9Sławomir Stankowski Dominika Rzęsa 17.012.00
Strata 15.39
Strata 16.45
9 - 9Łukasz Adamski Mikołaj Maślanka 18.051.04
9 - 10Patryk Tomiak Barbara Raba 18.280.23
10 - 10Mikołaj Smogór Łukasz Adamski 21.413.13
Strata 18.48
Strata 21.27
11 - 10Antoni Zakroczymski Piotr Kliś 23.452.04
Strata 22.18
Strata 22.36
Strata 22.53
12 - 10Mikołaj Maślanka Łukasz Adamski 24.541.09
Strata 24.09
12 - 11Patryk Tomiak Barbara Raba 25.160.22
13 - 11Mikołaj Maślanka Emil Chruszczewski 25.460.30
13 - 12Patryk Tomiak Adam Grzegorowski 26.180.32
14 - 12Mikołaj Maślanka Zofia Zakroczymska 27.571.39
Strata 26.49
Strata 27.26
15 - 12Łukasz Adamski Aleksandra Gawlikowska 28.470.50
Strata 28.44
15 - 13Patryk Tomiak Marcin Skorupski 29.050.18
16 - 13Mikołaj Smogór Łukasz Adamski 30.010.56
16 - 14Patryk Tomiak Sławomir Stankowski 31.111.10
Strata 30.50
Strata 30.59
17 - 14Piotr Kliś Łukasz Adamski 31.380.27

Obsługa meczu: Agnieszka Gradek, Kamil Ratajczyk

Statystyki meczu

Grandmaster FlashUwaga Pies
Punkty: 17 14
Czas w ataku: 14.36 min (46.2 %) 17.02 min (53.8 %)
Czas w obronie: 17.02 min (53.8 %) 14.36 min (46.2 %)
Czas w ataku/punkt: 0.51 min 1.13 min
Czas w obronie/punkt: 1.13 min 0.51 min
Punkty w ataku: 14/15 (93.3 %) 13/16 (81.3 %)
Punkty w obronie: 3/16 (18.8 %) 1/15 (6.7 %)
Straty: 10 12
Timeouty: 0 0
Punkty SOTG: 10 (2+2+2+3+1) 10 (2+2+2+2+2)

Historia meczów