WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

4hands - KS AZS AWF FLOW WROCŁAW    9 - 17

25.02.2018 10:30 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2018, O miejsca 1-8 Półfinały]

4hands
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
9Kacper Podgajny224
4Grażyna Chlebicka404
35Andrzej Chlebicki123
8Tomasz Romanowski022
15Marcin Goss011
39Katarzyna Kamionka011
77Rafał Grudny101
10Michał Kryciński101
18Olga Krycińska000
17Rafał Meysztowicz000
79Karol Pernal000
3Aleksandra Zalewska000
96Agnieszka Ząbkowicz000
 
KS AZS AWF FLOW WROCŁAW
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
32Paweł Milanowicz516
83Tomasz Zatoń325
9Dariusz Urbanik134
17Maciej Pająk224
13Małgorzata Czaplińska033
99Aleksandra Szyrwiel022
58Jakub Wróbel022
14Sergii Anufriiev202
19Bartłomiej Specjał202
16Gabriela Pisarczuk101
5Maryna Dudnik000
18Barbara Kacprzak000
33Weronika Szóstak000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Tomasz Zatoń Dariusz Urbanik 0.560.56
Atak 0.00
1 - 1Grażyna Chlebicka Tomasz Romanowski 1.340.38
1 - 2Paweł Milanowicz Małgorzata Czaplińska 3.542.20
Strata 2.00
Strata 3.32
1 - 3Paweł Milanowicz Małgorzata Czaplińska 4.200.26
Strata 4.15
1 - 4Maciej Pająk Dariusz Urbanik 4.430.23
Strata 4.35
2 - 4Kacper Podgajny Katarzyna Kamionka 5.280.45
2 - 5Sergii Anufriiev Paweł Milanowicz 9.203.52
Strata 5.58
Strata 6.26
Strata 7.42
Strata 7.57
3 - 5Andrzej Chlebicki Tomasz Romanowski 12.263.06
Timeout 9.57
Strata 11.14
Strata 11.50
3 - 6Tomasz Zatoń Jakub Wróbel 12.580.32
3 - 7Paweł Milanowicz Aleksandra Szyrwiel 13.520.54
Strata 13.15
3 - 8Maciej Pająk   15.041.12
Strata 14.12
4 - 8Grażyna Chlebicka Kacper Podgajny 16.201.16
4 - 9Bartłomiej Specjał Maciej Pająk 17.311.11
4 - 10Paweł Milanowicz Małgorzata Czaplińska 18.431.12
Strata 18.31
5 - 10Rafał Grudny Kacper Podgajny 20.181.35
Strata 19.50
Strata 19.54
5 - 11Tomasz Zatoń Dariusz Urbanik 21.140.56
Strata 20.48
Strata 21.11
5 - 12Paweł Milanowicz Tomasz Zatoń 24.463.32
Timeout 22.09
5 - 13Sergii Anufriiev Aleksandra Szyrwiel 25.130.27
Strata 24.55
6 - 13Kacper Podgajny   26.211.08
Strata 25.44
7 - 13Michał Kryciński Andrzej Chlebicki 27.100.49
Strata 27.07
7 - 14Bartłomiej Specjał Maciej Pająk 27.350.25
8 - 14Grażyna Chlebicka Andrzej Chlebicki 28.080.33
8 - 15    28.260.18
9 - 15Grażyna Chlebicka Marcin Goss 29.271.01
Strata 28.44
9 - 16Gabriela Pisarczuk Jakub Wróbel 30.110.44
9 - 17Dariusz Urbanik Tomasz Zatoń 30.560.45
Strata 30.23

Obsługa meczu: Kamil Ratajczyk, Agnieszka Gradek

Statystyki meczu

4handsKS AZS AWF FLOW WROCŁAW
Punkty: 9 17
Czas w ataku: 18.53 min (61.0 %) 12.03 min (39.0 %)
Czas w obronie: 12.03 min (39.0 %) 18.53 min (61.0 %)
Czas w ataku/punkt: 2.05 min 0.42 min
Czas w obronie/punkt: 0.42 min 2.05 min
Punkty w ataku: 8/16 (50.0 %) 9/10 (90.0 %)
Punkty w obronie: 1/10 (10.0 %) 8/16 (50.0 %)
Straty: 14 8
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 11 (2+2+2+2+3) 11 (2+2+2+3+2)

Historia meczów