English Polski
Zaloguj się

4hands - Flow    9 - 17

25.02.2018 10:30 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2018, O miejsca 1-8 Półfinały]

4hands
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
9Kacper Podgajny224
4Grażyna Chlebicka404
35Andrzej Chlebicki123
8Tomasz Romanowski022
15Marcin Goss011
39Katarzyna Kamionka011
77Rafał Grudny101
10Michał Kryciński101
18Olga Krycińska000
17Rafał Meysztowicz000
79Karol Pernal000
3Aleksandra Zalewska000
96Agnieszka Ząbkowicz000
 
Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
32Paweł Milanowicz516
83Tomasz Zatoń325
9Dariusz Urbanik134
17Maciej Pająk224
13Małgorzata Czaplińska033
99Aleksandra Szyrwiel022
58Jakub Wróbel022
14Sergii Anufriiev202
19Bartłomiej Specjał202
16Gabriela Pisarczuk101
5Maryna Dudnik000
18Barbara Kacprzak000
33Weronika Szóstak000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Tomasz Zatoń Dariusz Urbanik 0.560.56
Atak 0.00
1 - 1Grażyna Chlebicka Tomasz Romanowski 1.340.38
1 - 2Paweł Milanowicz Małgorzata Czaplińska 3.542.20
Strata 2.00
Strata 3.32
1 - 3Paweł Milanowicz Małgorzata Czaplińska 4.200.26
Strata 4.15
1 - 4Maciej Pająk Dariusz Urbanik 4.430.23
Strata 4.35
2 - 4Kacper Podgajny Katarzyna Kamionka 5.280.45
2 - 5Sergii Anufriiev Paweł Milanowicz 9.203.52
Strata 5.58
Strata 6.26
Strata 7.42
Strata 7.57
3 - 5Andrzej Chlebicki Tomasz Romanowski 12.263.06
Timeout 9.57
Strata 11.14
Strata 11.50
3 - 6Tomasz Zatoń Jakub Wróbel 12.580.32
3 - 7Paweł Milanowicz Aleksandra Szyrwiel 13.520.54
Strata 13.15
3 - 8Maciej Pająk   15.041.12
Strata 14.12
4 - 8Grażyna Chlebicka Kacper Podgajny 16.201.16
4 - 9Bartłomiej Specjał Maciej Pająk 17.311.11
4 - 10Paweł Milanowicz Małgorzata Czaplińska 18.431.12
Strata 18.31
5 - 10Rafał Grudny Kacper Podgajny 20.181.35
Strata 19.50
Strata 19.54
5 - 11Tomasz Zatoń Dariusz Urbanik 21.140.56
Strata 20.48
Strata 21.11
5 - 12Paweł Milanowicz Tomasz Zatoń 24.463.32
Timeout 22.09
5 - 13Sergii Anufriiev Aleksandra Szyrwiel 25.130.27
Strata 24.55
6 - 13Kacper Podgajny   26.211.08
Strata 25.44
7 - 13Michał Kryciński Andrzej Chlebicki 27.100.49
Strata 27.07
7 - 14Bartłomiej Specjał Maciej Pająk 27.350.25
8 - 14Grażyna Chlebicka Andrzej Chlebicki 28.080.33
8 - 15    28.260.18
9 - 15Grażyna Chlebicka Marcin Goss 29.271.01
Strata 28.44
9 - 16Gabriela Pisarczuk Jakub Wróbel 30.110.44
9 - 17Dariusz Urbanik Tomasz Zatoń 30.560.45
Strata 30.23

Obsługa meczu: Kamil Ratajczyk, Agnieszka Gradek

Statystyki meczu

4handsFlow
Punkty: 9 17
Czas w ataku: 18.53 min (61.0 %) 12.03 min (39.0 %)
Czas w obronie: 12.03 min (39.0 %) 18.53 min (61.0 %)
Czas w ataku/punkt: 2.05 min 0.42 min
Czas w obronie/punkt: 0.42 min 2.05 min
Punkty w ataku: 8/16 (50.0 %) 9/10 (90.0 %)
Punkty w obronie: 1/10 (10.0 %) 8/16 (50.0 %)
Straty: 14 8
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 11 (2+2+2+2+3) 11 (2+2+2+3+2)

Historia meczów