WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

KS KWR Knury Ultimate - Uwaga Pies    16 - 11

24.02.2018 09:00 na boisku 2 [Halowe Mistrzostwa Polski 2018, Grupa B]

KS KWR Knury Ultimate
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
10Mateusz Kosmalski156
46Maciej Parys505
91Filip Dobranowski314
78Magdalena Faliszewska314
18David Bwire Ekonjo033
0Marek Roszczak123
89Katarzyna Marek022
15Maciej Kruczkowski112
85Elwira Piekart112
12Łukasz Dobranowski101
1Katarzyna Głuszko000
5Kacper Krasucki000
44Zuzanna Peplińska000
2Piotr Szauderna000
 
Uwaga Pies
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
14Jan Staniewicz314
15Weronika Sawczak033
69Patryk Tomiak213
47Dawid Grzebyta202
27Dominika Rzęsa202
82Dawid Ajnbacher011
9Mateusz Bąk011
89Natalia Grzegorowska011
5Adam Grzegorowski011
81Zuzanna Jakubowska011
87Barbara Raba011
60Marcin Skorupski101
44Sławomir Stankowski101
58Paweł Szymański000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Maciej Kruczkowski David Bwire Ekonjo 1.171.17
Atak 0.00
1 - 1Jan Staniewicz Weronika Sawczak 1.440.27
2 - 1Magdalena Faliszewska Mateusz Kosmalski 2.140.30
2 - 2Patryk Tomiak Adam Grzegorowski 4.121.58
Strata 2.49
Strata 3.46
3 - 2Filip Dobranowski Marek Roszczak 5.261.14
3 - 3Marcin Skorupski Weronika Sawczak 5.490.23
4 - 3Maciej Parys Katarzyna Marek 6.230.34
4 - 4Dawid Grzebyta Zuzanna Jakubowska 6.450.22
5 - 4Maciej Parys Elwira Piekart 7.070.22
5 - 5Dominika Rzęsa Jan Staniewicz 7.330.26
6 - 5Magdalena Faliszewska Katarzyna Marek 8.080.35
7 - 5Elwira Piekart Mateusz Kosmalski 9.040.56
Strata 8.43
8 - 5Marek Roszczak David Bwire Ekonjo 11.352.31
Strata 9.26
Strata 9.59
Strata 10.15
8 - 6Dawid Grzebyta Weronika Sawczak 14.062.31
9 - 6Łukasz Dobranowski Filip Dobranowski 16.132.07
Strata 14.42
Strata 15.18
10 - 6Filip Dobranowski Maciej Kruczkowski 16.350.22
Strata 16.30
11 - 6Magdalena Faliszewska Mateusz Kosmalski 18.211.46
Strata 17.42
11 - 7Sławomir Stankowski Barbara Raba 19.371.16
Strata 18.44
Strata 19.13
11 - 8Patryk Tomiak Natalia Grzegorowska 22.032.26
Strata 19.58
Strata 20.29
Strata 21.46
12 - 8Maciej Parys Mateusz Kosmalski 22.520.49
13 - 8Maciej Parys Magdalena Faliszewska 24.061.14
Strata 23.18
14 - 8Maciej Parys Marek Roszczak 24.540.48
Strata 24.36
14 - 9Dominika Rzęsa Mateusz Bąk 26.441.50
Strata 25.22
Strata 25.57
15 - 9Mateusz Kosmalski David Bwire Ekonjo 29.102.26
15 - 10Jan Staniewicz Patryk Tomiak 30.301.20
15 - 11Jan Staniewicz Dawid Ajnbacher 32.492.19
Timeout 30.55
Strata 32.03
16 - 11Filip Dobranowski Mateusz Kosmalski 33.591.10
Strata 33.05
Strata 33.41

Statystyki meczu

KS KWR Knury UltimateUwaga Pies
Punkty: 16 11
Czas w ataku: 15.49 min (46.5 %) 18.10 min (53.5 %)
Czas w obronie: 18.10 min (53.5 %) 15.49 min (46.5 %)
Czas w ataku/punkt: 0.59 min 1.39 min
Czas w obronie/punkt: 1.39 min 0.59 min
Punkty w ataku: 10/12 (83.3 %) 9/15 (60.0 %)
Punkty w obronie: 6/15 (40.0 %) 2/12 (16.7 %)
Straty: 9 13
Timeouty: 1 0
Punkty SOTG: 9 (1+2+2+2+2) 10 (2+2+2+2+2)

Historia meczów