WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - KS Nine Hills Chełmno    17 - 5

24.02.2018 10:30 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2018, Grupa A]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
28Łukasz Adamski426
7Dagny Gorostiza044
21Maciej Zabost134
50Mikołaj Maślanka404
35Antoni Zakroczymski123
20Artur Sieraj303
77Emil Chruszczewski022
17Maja Abgarowicz112
11Mikołaj Smogór202
26Piotr Kliś011
15Anna Tymicka011
8Ewa Bańbuła-Dyda000
37Zofia Bejm000
3Aleksandra Gawlikowska000
41Karolina Tymicka000
23Zofia Zakroczymska000
 
KS Nine Hills Chełmno
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
48Adam Łepak404
90Daniel Górecki022
7Kamil Filip112
87Sławomir Hara011
28Maciej Szuszczykiewicz011
37Agnieszka Bolt000
12Oliwia Burchardt000
16Martyna Kuchmistrz000
3Dawid Robalewski000
96Jagoda Steczeń000
62Klaudia Zakrzewska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Łukasz Adamski Anna Tymicka 1.521.52
Atak 0.00
Strata 0.53
Strata 1.17
2 - 0Artur Sieraj Maciej Zabost 5.253.33
Strata 3.13
Strata 4.24
Strata 4.56
3 - 0Łukasz Adamski Dagny Gorostiza 6.491.24
Strata 5.50
3 - 1Kamil Filip Maciej Szuszczykiewicz 7.450.56
Strata 7.42
4 - 1Mikołaj Maślanka Emil Chruszczewski 7.590.14
5 - 1Maja Abgarowicz Maciej Zabost 8.420.43
Strata 8.25
5 - 2Adam Łepak Kamil Filip 9.320.50
6 - 2Łukasz Adamski Dagny Gorostiza 9.560.24
7 - 2Artur Sieraj Antoni Zakroczymski 12.222.26
Strata 10.16
Strata 10.52
Strata 11.08
7 - 3Adam Łepak Daniel Górecki 12.490.27
8 - 3Mikołaj Smogór Emil Chruszczewski 13.571.08
9 - 3Mikołaj Maślanka Maja Abgarowicz 15.441.47
Strata 14.25
Strata 15.04
Strata 15.19
10 - 3  Łukasz Adamski 19.584.14
Strata 16.46
Strata 17.17
Strata 17.27
Strata 18.04
Strata 18.21
Strata 18.43
Strata 19.14
10 - 4Adam Łepak Daniel Górecki 20.530.55
11 - 4Łukasz Adamski Maciej Zabost 21.260.33
12 - 4Mikołaj Maślanka Dagny Gorostiza 22.391.13
Strata 21.52
13 - 4Artur Sieraj   23.320.53
Strata 23.07
14 - 4Mikołaj Maślanka Łukasz Adamski 26.473.15
Timeout 24.20
Strata 25.36
Strata 25.59
Strata 26.16
14 - 5Adam Łepak Sławomir Hara 26.590.12
15 - 5Antoni Zakroczymski Piotr Kliś 27.520.53
Strata 27.32
Strata 27.50
16 - 5Maciej Zabost Antoni Zakroczymski 29.522.00
Strata 28.09
Strata 28.38
Strata 29.03
Strata 29.23
Strata 29.46
17 - 5Mikołaj Smogór Dagny Gorostiza 30.300.38
Strata 30.25

Obsługa meczu: Agnieszka Gradek, Kamil Ratajczyk

Statystyki meczu

Grandmaster FlashKS Nine Hills Chełmno
Punkty: 17 5
Czas w ataku: 5.04 min (16.6 %) 25.26 min (83.4 %)
Czas w obronie: 25.26 min (83.4 %) 5.04 min (16.6 %)
Czas w ataku/punkt: 0.17 min 5.05 min
Czas w obronie/punkt: 5.05 min 0.17 min
Punkty w ataku: 6/6 (100.0 %) 5/16 (31.3 %)
Punkty w obronie: 11/16 (68.8 %) 0/6 (0.0 %)
Straty: 12 22
Timeouty: 1 0
Punkty SOTG: 12 (2+3+3+2+2) 9 (2+2+2+1+2)

Historia meczów