WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

4hands - Grandmaster Flash    18 - 15

24.02.2018 12:00 na boisku 2 [Halowe Mistrzostwa Polski 2018, Grupa A]

4hands
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
4Grażyna Chlebicka459
9Kacper Podgajny516
8Tomasz Romanowski235
15Marcin Goss325
35Andrzej Chlebicki123
39Katarzyna Kamionka022
96Agnieszka Ząbkowicz022
18Olga Krycińska011
77Rafał Grudny101
10Michał Kryciński101
79Karol Pernal101
36Klara Goss000
17Rafał Meysztowicz000
66Piotr Trzaskowski000
3Aleksandra Zalewska000
 
Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
50Mikołaj Maślanka145
35Antoni Zakroczymski235
11Mikołaj Smogór505
28Łukasz Adamski224
20Artur Sieraj224
3Aleksandra Gawlikowska112
26Piotr Kliś112
17Maja Abgarowicz011
37Zofia Bejm011
21Maciej Zabost101
8Ewa Bańbuła-Dyda000
77Emil Chruszczewski000
7Dagny Gorostiza000
25Grzegorz Nowakowski000
15Anna Tymicka000
41Karolina Tymicka000
23Zofia Zakroczymska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Grażyna Chlebicka Tomasz Romanowski 0.560.56
Atak 0.00
1 - 1Mikołaj Smogór Aleksandra Gawlikowska 1.140.18
2 - 1Michał Kryciński Katarzyna Kamionka 2.221.08
3 - 1Tomasz Romanowski Kacper Podgajny 4.191.57
Strata 3.45
3 - 2Artur Sieraj Mikołaj Maślanka 5.080.49
4 - 2Kacper Podgajny Tomasz Romanowski 6.091.01
5 - 2Rafał Grudny Marcin Goss 6.480.39
Strata 6.34
5 - 3Łukasz Adamski Artur Sieraj 9.132.25
Timeout 7.03
6 - 3Marcin Goss Grażyna Chlebicka 9.550.42
6 - 4Antoni Zakroczymski Mikołaj Maślanka 10.260.31
6 - 5Mikołaj Maślanka Antoni Zakroczymski 11.170.51
Strata 10.53
7 - 5Tomasz Romanowski Grażyna Chlebicka 11.590.42
8 - 5Marcin Goss Olga Krycińska 14.152.16
Strata 13.01
Strata 13.04
Strata 14.01
8 - 6Mikołaj Smogór Mikołaj Maślanka 14.320.17
9 - 6Andrzej Chlebicki Tomasz Romanowski 15.060.34
9 - 7Piotr Kliś Antoni Zakroczymski 15.490.43
10 - 7Marcin Goss Katarzyna Kamionka 16.270.38
10 - 8Artur Sieraj Łukasz Adamski 17.240.57
11 - 8Karol Pernal Agnieszka Ząbkowicz 17.510.27
11 - 9Aleksandra Gawlikowska Piotr Kliś 18.190.28
12 - 9Kacper Podgajny Grażyna Chlebicka 20.071.48
Strata 19.09
Strata 19.30
12 - 10Mikołaj Smogór Mikołaj Maślanka 21.471.40
Strata 20.49
Strata 21.26
13 - 10Grażyna Chlebicka Andrzej Chlebicki 23.211.34
13 - 11Łukasz Adamski Zofia Bejm 24.090.48
13 - 12Antoni Zakroczymski Maja Abgarowicz 26.092.00
Strata 25.43
14 - 12Kacper Podgajny Grażyna Chlebicka 26.330.24
14 - 13Mikołaj Smogór Antoni Zakroczymski 27.130.40
14 - 14Mikołaj Smogór Artur Sieraj 28.501.37
Strata 27.30
15 - 14Grażyna Chlebicka Andrzej Chlebicki 29.110.21
15 - 15Maciej Zabost Łukasz Adamski 29.370.26
16 - 15Kacper Podgajny Grażyna Chlebicka 29.580.21
17 - 15Grażyna Chlebicka Agnieszka Ząbkowicz 31.141.16
Strata 30.54
18 - 15Kacper Podgajny Marcin Goss 32.020.48
Strata 31.46

Obsługa meczu: Bartłomiej Bizoń

Statystyki meczu

4handsGrandmaster Flash
Punkty: 18 15
Czas w ataku: 14.08 min (44.1 %) 17.54 min (55.9 %)
Czas w obronie: 17.54 min (55.9 %) 14.08 min (44.1 %)
Czas w ataku/punkt: 0.47 min 1.11 min
Czas w obronie/punkt: 1.11 min 0.47 min
Punkty w ataku: 12/15 (80.0 %) 12/18 (66.7 %)
Punkty w obronie: 6/18 (33.3 %) 3/15 (20.0 %)
Straty: 6 8
Timeouty: 0 1
Punkty SOTG: 11 (2+2+2+3+2) 12 (2+3+2+3+2)

Historia meczów