WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Wrocław Południe - KS AZS AWF FLOW WROCŁAW    3 - 21

28.01.2018 12:23 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2018, Grupa A]

Wrocław Południe
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
45Kacper Jordan011
55Łukasz Macina011
1Zuzanna Peplińska011
96Piotr Maga101
43Michał Muszyński101
11Jakub Stencel101
13Katarzyna Cieślik000
5Piotr Kopeć000
27Sylwia Muszyńska000
23Marcin Pietras000
25Katarzyna Ukleja000
29Katarzyna Warda000
 
KS AZS AWF FLOW WROCŁAW
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
18Barbara Kacprzak325
19Bartłomiej Specjał415
77Daniel Błach134
83Tomasz Zatoń134
33Clara Christner224
9Dariusz Urbanik314
13Małgorzata Czaplińska123
17Maciej Pająk123
58Jakub Wróbel123
32Paweł Milanowicz213
14Sergii Anufriiev112
78Faustyna Fikus011
5Weronika Szóstak000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Bartłomiej Specjał Tomasz Zatoń 0.380.38
Atak 0.00
0 - 2Barbara Kacprzak Jakub Wróbel 2.201.42
Strata 1.36
0 - 3Callahan Bartłomiej Specjał 4.232.03
Strata 3.12
Strata 3.47
Strata 4.22
0 - 4Clara Christner Dariusz Urbanik 4.420.19
Strata 4.37
0 - 5Maciej Pająk Małgorzata Czaplińska 7.182.36
Timeout 5.06
Strata 6.40
0 - 6Bartłomiej Specjał Barbara Kacprzak 7.570.39
Strata 7.42
0 - 7Barbara Kacprzak Daniel Błach 8.550.58
Strata 8.28
1 - 7Jakub Stencel Kacper Jordan 9.200.25
1 - 8Bartłomiej Specjał Tomasz Zatoń 10.110.51
2 - 8Michał Muszyński Łukasz Macina 11.111.00
2 - 9Paweł Milanowicz Maciej Pająk 11.470.36
3 - 9Piotr Maga Zuzanna Peplińska 12.260.39
3 - 10Daniel Błach Barbara Kacprzak 13.060.40
3 - 11Barbara Kacprzak Faustyna Fikus 14.261.20
Strata 13.43
3 - 12Dariusz Urbanik Małgorzata Czaplińska 15.050.39
Strata 15.02
3 - 13Clara Christner Maciej Pająk 16.181.13
Strata 15.57
3 - 14Paweł Milanowicz Daniel Błach 17.241.06
Strata 16.58
3 - 15Bartłomiej Specjał Daniel Błach 18.210.57
Strata 17.50
3 - 16Tomasz Zatoń Clara Christner 19.381.17
Strata 19.30
3 - 17Dariusz Urbanik Sergii Anufriiev 20.250.47
Strata 20.21
3 - 18Dariusz Urbanik Tomasz Zatoń 22.171.52
Strata 22.08
3 - 19Małgorzata Czaplińska Paweł Milanowicz 23.301.13
Strata 22.44
3 - 20Jakub Wróbel Clara Christner 24.391.09
Strata 24.23
3 - 21Sergii Anufriiev Jakub Wróbel 26.021.23

Statystyki meczu

Wrocław PołudnieKS AZS AWF FLOW WROCŁAW
Punkty: 3 21
Czas w ataku: 23.17 min (89.4 %) 2.45 min (10.6 %)
Czas w obronie: 2.45 min (10.6 %) 23.17 min (89.4 %)
Czas w ataku/punkt: 7.45 min 0.07 min
Czas w obronie/punkt: 0.07 min 7.45 min
Punkty w ataku: 3/20 (15.0 %) 4/4 (100.0 %)
Punkty w obronie: 0/4 (0.0 %) 17/20 (85.0 %)
Straty: 17 1
Timeouty: 1 0

Historia meczów