WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - RJP    18 - 14

20.01.2018 13:30 na boisku 2 [Halowe Mistrzostwa Polski 2018, Grupa 1-5]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
50Mikołaj Maślanka606
21Maciej Zabost235
20Artur Sieraj224
23Zofia Zakroczymska033
26Piotr Kliś303
46Stanisław Bogusławski022
3Aleksandra Gawlikowska022
19Karolina Tymicka022
28Łukasz Adamski112
27Agata Dudzińska112
38Radosław Lenczewski202
15Julia Trzcińska011
35Antoni Zakroczymski011
11Mikołaj Smogór101
0Maja Abgarowicz000
 
RJP
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
33Adrian Sosna145
60Monika Zaczkowska325
21Adam Tomczyk415
47Maria Stryukova134
5Patrycja Paczyńska-Jasińska123
12Wiktor Łodyga112
9Wojciech Kalbarczyk202
96Karolina Sołtyk-Sołtycka011
18Szymon Szczepankowski101
91Klaudia Gracka000
20Jakub Hipolit Jabłoński000
88Tomasz Kublin000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Mikołaj Maślanka Zofia Zakroczymska 1.161.16
Atak 0.00
2 - 0Mikołaj Maślanka Maciej Zabost 2.000.44
Strata 1.34
3 - 0Maciej Zabost Artur Sieraj 2.300.30
Strata 2.25
4 - 0Agata Dudzińska Antoni Zakroczymski 3.090.39
Strata 2.47
4 - 1Adrian Sosna Maria Stryukova 4.101.01
Strata 3.48
Strata 4.00
5 - 1Mikołaj Smogór Zofia Zakroczymska 4.470.37
5 - 2Adam Tomczyk Maria Stryukova 5.100.23
6 - 2Piotr Kliś Stanisław Bogusławski 5.560.46
Strata 5.28
Strata 5.44
7 - 2Piotr Kliś Agata Dudzińska 6.430.47
Strata 6.26
7 - 3Wojciech Kalbarczyk Wiktor Łodyga 7.240.41
7 - 4Wiktor Łodyga Adrian Sosna 8.090.45
Strata 7.47
8 - 4Mikołaj Maślanka Maciej Zabost 8.350.26
8 - 5Szymon Szczepankowski Patrycja Paczyńska-Jasińska 9.010.26
8 - 6Patrycja Paczyńska-Jasińska Adrian Sosna 9.370.36
Strata 9.27
9 - 6Łukasz Adamski Artur Sieraj 10.010.24
10 - 6Radosław Lenczewski Julia Trzcińska 12.032.02
Strata 10.37
Strata 10.58
Strata 11.44
10 - 7Adam Tomczyk Monika Zaczkowska 16.294.26
Strata 12.25
Strata 13.04
Strata 13.46
Strata 14.04
Timeout 14.08
10 - 8Monika Zaczkowska Adam Tomczyk 17.361.07
Strata 17.06
11 - 8Mikołaj Maślanka Aleksandra Gawlikowska 18.010.25
11 - 9Wojciech Kalbarczyk Patrycja Paczyńska-Jasińska 18.520.51
12 - 9Mikołaj Maślanka Karolina Tymicka 19.140.22
12 - 10Monika Zaczkowska Adrian Sosna 20.181.04
13 - 10Maciej Zabost Łukasz Adamski 21.321.14
13 - 11Adam Tomczyk Maria Stryukova 22.130.41
14 - 11Artur Sieraj Maciej Zabost 24.021.49
Strata 22.31
Strata 23.20
15 - 11Artur Sieraj Zofia Zakroczymska 24.530.51
Strata 24.33
16 - 11Radosław Lenczewski Aleksandra Gawlikowska 25.591.06
Strata 25.17
Strata 25.34
Strata 25.47
16 - 12Monika Zaczkowska Adrian Sosna 26.430.44
17 - 12Piotr Kliś Karolina Tymicka 27.280.45
17 - 13Maria Stryukova Monika Zaczkowska 29.131.45
17 - 14Adam Tomczyk Karolina Sołtyk-Sołtycka 30.110.58
Strata 30.07
18 - 14Mikołaj Maślanka Stanisław Bogusławski 31.151.04
Strata 30.38
Strata 30.43

Obsługa meczu: magda

Statystyki meczu

Grandmaster FlashRJP
Punkty: 18 14
Czas w ataku: 12.34 min (40.2 %) 18.41 min (59.8 %)
Czas w obronie: 18.41 min (59.8 %) 12.34 min (40.2 %)
Czas w ataku/punkt: 0.41 min 1.20 min
Czas w obronie/punkt: 1.20 min 0.41 min
Punkty w ataku: 11/15 (73.3 %) 10/17 (58.8 %)
Punkty w obronie: 7/17 (41.2 %) 4/15 (26.7 %)
Straty: 12 15
Timeouty: 0 1

Historia meczów