WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

4hands - Grandmaster Flash    21 - 15

20.01.2018 17:10 na boisku 3 [Halowe Mistrzostwa Polski 2018, Grupa 1-5]

4hands
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
4Grażyna Chlebicka729
8Tomasz Romanowski246
9Kacper Podgajny336
35Andrzej Chlebicki213
79Karol Pernal213
18Olga Krycińska112
10Michał Kryciński112
36Klara Goss011
15Marcin Goss011
3Aleksandra Zalewska011
96Agnieszka Ząbkowicz011
77Rafał Grudny101
39Katarzyna Kamionka000
66Piotr Trzaskowski000
 
Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
11Mikołaj Smogór505
35Antoni Zakroczymski134
20Artur Sieraj224
21Maciej Zabost404
50Mikołaj Maślanka033
28Łukasz Adamski123
38Radosław Lenczewski123
3Aleksandra Gawlikowska011
26Piotr Kliś011
23Zofia Zakroczymska011
0Maja Abgarowicz000
46Stanisław Bogusławski000
27Agata Dudzińska000
15Julia Trzcińska000
19Karolina Tymicka000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
2 - 0Kacper Podgajny   1.501.50
Atak 0.00
Strata 1.47
2 - 1Mikołaj Smogór Łukasz Adamski 2.090.19
3 - 1Olga Krycińska Agnieszka Ząbkowicz 2.510.42
3 - 2Radosław Lenczewski Mikołaj Maślanka 3.260.35
4 - 2Tomasz Romanowski Grażyna Chlebicka 5.171.51
Strata 3.49
Strata 3.49
Strata 4.20
Strata 4.41
Strata 4.58
4 - 3Mikołaj Smogór Artur Sieraj 5.550.38
5 - 3Grażyna Chlebicka   6.170.22
6 - 3Grażyna Chlebicka Kacper Podgajny 6.480.31
Strata 6.35
6 - 4Antoni Zakroczymski Zofia Zakroczymska 7.060.18
7 - 4Michał Kryciński Olga Krycińska 7.290.23
8 - 4Karol Pernal Marcin Goss 8.250.56
Strata 8.07
8 - 5Maciej Zabost Łukasz Adamski 8.510.26
9 - 5Grażyna Chlebicka Tomasz Romanowski 9.140.23
10 - 5Grażyna Chlebicka Kacper Podgajny 13.464.32
Strata 9.59
Strata 10.17
Strata 10.38
Strata 11.17
Strata 11.35
Timeout 12.25
10 - 6Mikołaj Smogór Antoni Zakroczymski 14.120.26
10 - 7Maciej Zabost Aleksandra Gawlikowska 15.090.57
Strata 14.34
11 - 7  Karol Pernal 15.330.24
12 - 7Karol Pernal Tomasz Romanowski 16.120.39
Strata 16.02
13 - 7Grażyna Chlebicka Tomasz Romanowski 18.091.57
Strata 16.36
Strata 16.55
Strata 17.25
13 - 8Mikołaj Smogór Radosław Lenczewski 18.580.49
14 - 8Andrzej Chlebicki Klara Goss 19.260.28
14 - 9Artur Sieraj Antoni Zakroczymski 20.000.34
15 - 9Kacper Podgajny Andrzej Chlebicki 21.381.38
Strata 20.23
Strata 21.25
15 - 10  Piotr Kliś 23.191.41
Strata 22.24
Strata 22.50
16 - 10Tomasz Romanowski Grażyna Chlebicka 23.420.23
16 - 11Maciej Zabost Mikołaj Maślanka 24.060.24
17 - 11Grażyna Chlebicka Kacper Podgajny 25.111.05
Strata 24.32
Strata 24.51
17 - 12Łukasz Adamski Artur Sieraj 26.441.33
18 - 12Andrzej Chlebicki Aleksandra Zalewska 27.040.20
18 - 13Artur Sieraj Radosław Lenczewski 27.310.27
19 - 13Rafał Grudny   27.590.28
19 - 14Maciej Zabost Antoni Zakroczymski 28.280.29
20 - 14Grażyna Chlebicka Tomasz Romanowski 28.480.20
20 - 15Mikołaj Smogór Mikołaj Maślanka 30.191.31
Strata 29.26
Strata 29.40
21 - 15Kacper Podgajny Michał Kryciński 30.570.38

Obsługa meczu: Magda

Statystyki meczu

4handsGrandmaster Flash
Punkty: 20 15
Czas w ataku: 10.22 min (33.5 %) 20.35 min (66.5 %)
Czas w obronie: 20.35 min (66.5 %) 10.22 min (33.5 %)
Czas w ataku/punkt: 0.31 min 1.22 min
Czas w obronie/punkt: 1.22 min 0.31 min
Punkty w ataku: 14/15 (93.3 %) 14/20 (70.0 %)
Punkty w obronie: 6/20 (30.0 %) 1/15 (6.7 %)
Straty: 11 15
Timeouty: 1 0

Historia meczów