WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - RJP II    16 - 10

20.01.2018 10:10 na boisku 3 [Halowe Mistrzostwa Polski 2018, Baraże]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
3Aleksandra Gawlikowska145
21Maciej Zabost314
15Julia Trzcińska033
19Karolina Tymicka033
50Mikołaj Maślanka213
46Stanisław Bogusławski303
35Antoni Zakroczymski303
20Artur Sieraj022
11Mikołaj Smogór112
26Piotr Kliś202
38Radosław Lenczewski101
28Łukasz Adamski000
27Agata Dudzińska000
23Zofia Zakroczymska000
 
RJP II
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
6Piotr Świerkot415
17Maria Jasińska033
99Kamil Figura123
81Anna Sawicka112
21Radosław Maksymiuk202
7Wojciech Drzewicki011
42Michał Kucharczyk011
83Julia Kurpiewska011
11Andrei Kananovich101
90Paweł Sołtyk-Sołtycki000
71Barbara Szymańska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Maciej Zabost Aleksandra Gawlikowska 1.051.05
Atak 0.00
Strata 0.57
1 - 1Radosław Maksymiuk Anna Sawicka 1.290.24
1 - 2Piotr Świerkot Maria Jasińska 2.240.55
Strata 1.52
2 - 2Aleksandra Gawlikowska Maciej Zabost 3.000.36
3 - 2Piotr Kliś Artur Sieraj 3.330.33
Strata 3.18
4 - 2Antoni Zakroczymski Mikołaj Smogór 5.131.40
Strata 3.50
Strata 4.07
Strata 4.19
Strata 4.48
Strata 5.01
5 - 2Piotr Kliś Mikołaj Maślanka 6.461.33
Strata 5.50
Strata 6.08
Strata 6.23
6 - 2Mikołaj Maślanka Karolina Tymicka 8.151.29
Strata 7.40
6 - 3Piotr Świerkot Maria Jasińska 8.410.26
7 - 3Antoni Zakroczymski Julia Trzcińska 9.230.42
7 - 4Anna Sawicka Piotr Świerkot 12.583.35
Strata 10.55
Strata 11.32
Strata 12.02
Strata 12.20
7 - 5Kamil Figura Michał Kucharczyk 14.381.40
Strata 13.49
8 - 5Maciej Zabost Aleksandra Gawlikowska 15.110.33
9 - 5Stanisław Bogusławski Karolina Tymicka 16.241.13
Strata 15.30
Strata 15.38
Strata 15.58
10 - 5Antoni Zakroczymski Aleksandra Gawlikowska 17.110.47
Strata 16.55
11 - 5Mikołaj Smogór Karolina Tymicka 19.452.34
Strata 18.06
Strata 18.12
Strata 18.43
Strata 19.21
Strata 19.27
11 - 6Piotr Świerkot Julia Kurpiewska 20.471.02
11 - 7Radosław Maksymiuk Wojciech Drzewicki 22.151.28
Strata 21.12
Strata 21.37
Strata 22.03
12 - 7Maciej Zabost Artur Sieraj 23.211.06
Strata 22.32
Strata 22.59
12 - 8Piotr Świerkot Kamil Figura 26.032.42
Strata 23.39
Timeout 24.06
Strata 25.46
13 - 8Stanisław Bogusławski Julia Trzcińska 26.290.26
14 - 8Stanisław Bogusławski Julia Trzcińska 27.010.32
Strata 26.57
14 - 9  Maria Jasińska 27.380.37
15 - 9Radosław Lenczewski Aleksandra Gawlikowska 28.521.14
Strata 28.09
Strata 28.36
15 - 10Andrei Kananovich Kamil Figura 29.240.32
16 - 10Mikołaj Maślanka   30.321.08
Strata 29.55
Strata 30.03

Obsługa meczu: Kalina

Statystyki meczu

Grandmaster FlashRJP II
Punkty: 16 10
Czas w ataku: 9.48 min (32.1 %) 20.44 min (67.9 %)
Czas w obronie: 20.44 min (67.9 %) 9.48 min (32.1 %)
Czas w ataku/punkt: 0.36 min 2.04 min
Czas w obronie/punkt: 2.04 min 0.36 min
Punkty w ataku: 7/10 (70.0 %) 7/16 (43.8 %)
Punkty w obronie: 9/16 (56.3 %) 3/10 (30.0 %)
Straty: 16 22
Timeouty: 1 0

Historia meczów