WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Flow - Grandmaster Flash    7 - 16

21.01.2018 16:30 na boisku 2 [WLU* 2017/18, Liga]

Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
32Paweł Milanowicz404
99Aleksandra Szyrwiel033
14Sergii Anufriiev123
12Jakub Korta112
96Piotr Maga011
5Weronika Szóstak101
91Marcin Harasimowicz000
9Kamila Nazimek000
15Szymon Poznański000
3Jakub Tomczuk000
77Maria Uzmorskaya000
 
Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
50Mikołaj Maślanka527
20Artur Sieraj426
7Dagny Gorostiza044
89Karol Wójcik033
36Mateusz Dyda112
3Aleksandra Gawlikowska112
26Piotr Kliś112
28Łukasz Adamski202
77Emil Chruszczewski011
23Zofia Zakroczymska011
51Wiesława Wranik101
10Maja Abgarowicz000
37Zofia Bejm000
14Mikołaj Całka000
65Stanisław Janik000
19Karolina Tymicka000
21Maciej Zabost000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Artur Sieraj Dagny Gorostiza 1.371.37
0 - 2Mikołaj Maślanka Artur Sieraj 3.071.30
Strata 2.08
0 - 3Artur Sieraj Mikołaj Maślanka 4.271.20
Strata 3.58
0 - 4Łukasz Adamski Piotr Kliś 5.331.06
Strata 5.05
0 - 5Łukasz Adamski Karol Wójcik 6.431.10
Strata 6.21
0 - 6  Emil Chruszczewski 8.221.39
Strata 7.07
Strata 7.26
Strata 7.51
0 - 7Mikołaj Maślanka Dagny Gorostiza 9.371.15
Strata 9.34
0 - 8Mikołaj Maślanka Artur Sieraj 10.501.13
Strata 10.04
1 - 8Paweł Milanowicz Aleksandra Szyrwiel 11.370.47
2 - 8Paweł Milanowicz Sergii Anufriiev 12.260.49
Strata 11.56
2 - 9Mikołaj Maślanka Dagny Gorostiza 14.322.06
Timeout 12.48
2 - 10Aleksandra Gawlikowska Mikołaj Maślanka 15.160.44
Strata 15.00
2 - 11Piotr Kliś Karol Wójcik 16.251.09
Strata 16.02
3 - 11Sergii Anufriiev Aleksandra Szyrwiel 16.490.24
3 - 12Artur Sieraj Karol Wójcik 17.290.40
3 - 13Wiesława Wranik Mateusz Dyda 19.001.31
Strata 17.53
Strata 18.23
Strata 18.48
4 - 13Paweł Milanowicz Piotr Maga 19.360.36
4 - 14Mikołaj Maślanka Dagny Gorostiza 19.560.20
4 - 15Mateusz Dyda Aleksandra Gawlikowska 21.061.10
Strata 20.35
Strata 20.38
Strata 20.51
5 - 15Weronika Szóstak Jakub Korta 21.410.35
5 - 16Artur Sieraj Zofia Zakroczymska 22.290.48
Strata 22.04
Strata 22.23
6 - 16Jakub Korta Sergii Anufriiev 22.490.20
7 - 16Paweł Milanowicz Aleksandra Szyrwiel 24.371.48
Strata 23.11
Strata 23.19
Strata 23.31
Strata 24.08
Strata 24.23
     
Strata 24.58
Strata 25.13

Statystyki meczu

FlowGrandmaster Flash
Punkty: 7 16
Czas w ataku: 16.29 min (67.0 %) 8.08 min (33.0 %)
Czas w obronie: 8.08 min (33.0 %) 16.29 min (67.0 %)
Czas w ataku/punkt: 2.21 min 0.30 min
Czas w obronie/punkt: 0.30 min 2.21 min
Punkty w ataku: 5/16 (31.3 %) 5/7 (71.4 %)
Punkty w obronie: 2/7 (28.6 %) 11/16 (68.8 %)
Straty: 17 8
Timeouty: 0 1

Historia meczów