WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Flow - RJP II    11 - 12

12.11.2017 15:00 na boisku 3 [WLU* 2017/18, Liga]

Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
58Jakub Wróbel516
16Lisa Freytag033
99Clara Christner213
15Szymon Poznański022
14Sergii Anufriiev112
83Maciej Skorupa202
32Marcin Harasimowicz011
91Jakub Korta011
5Maryna Dudnik101
 
RJP II
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
21Radosław Maksymiuk044
20Hipolit Jabłoński224
6Piotr Świerkot404
15Karolina Tomczyk022
71Jan Piotrowski112
25Wojciech Malinowski202
72Wojciech Drzewicki011
99Kamil Figura011
42Michał Kucharczyk011
17Maria Jasińska101
0Edyta Ojrzyńska101
90Paweł Sołtyk-Sołtycki101
22Monika Bargiel000
83Julia Kurpiewska000
26Monika Maniewska000
81Anna Sawicka000
27Damian Wójcik000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Clara Christner Sergii Anufriiev 0.540.54
Atak 0.00
Strata 0.33
2 - 0Maryna Dudnik Szymon Poznański 1.480.54
Strata 1.32
2 - 1Hipolit Jabłoński Radosław Maksymiuk 2.561.08
Strata 2.24
Strata 2.39
2 - 2Hipolit Jabłoński Karolina Tomczyk 3.270.31
Strata 3.17
2 - 3Piotr Świerkot Kamil Figura 4.180.51
Strata 3.45
2 - 4Edyta Ojrzyńska Jan Piotrowski 5.471.29
Strata 4.40
Strata 4.51
Strata 5.30
2 - 5Paweł Sołtyk-Sołtycki Radosław Maksymiuk 6.430.56
Strata 6.18
3 - 5Maciej Skorupa Jakub Korta 7.270.44
4 - 5Jakub Wróbel Szymon Poznański 8.010.34
Strata 7.44
4 - 6Wojciech Malinowski Michał Kucharczyk 9.201.19
Strata 8.15
Strata 8.42
4 - 7Jan Piotrowski Hipolit Jabłoński 10.190.59
Strata 9.41
5 - 7Clara Christner   10.460.27
5 - 8Piotr Świerkot Wojciech Drzewicki 11.100.24
5 - 9Piotr Świerkot Radosław Maksymiuk 14.323.22
Timeout 11.42
Strata 13.35
Strata 13.56
Strata 14.25
5 - 10Maria Jasińska Karolina Tomczyk 15.371.05
Strata 14.46
5 - 11Wojciech Malinowski Hipolit Jabłoński 18.042.27
Strata 15.58
Strata 16.39
Strata 16.55
Strata 17.24
Strata 17.32
Strata 17.49
Strata 17.56
6 - 11Maciej Skorupa Lisa Freytag 18.360.32
7 - 11Jakub Wróbel Lisa Freytag 19.270.51
Strata 18.55
8 - 11Sergii Anufriiev Jakub Wróbel 20.030.36
Strata 19.50
8 - 12Piotr Świerkot Radosław Maksymiuk 20.250.22
9 - 12Jakub Wróbel Marcin Harasimowicz 21.581.33
Strata 20.54
Strata 21.18
10 - 12Jakub Wróbel Clara Christner 24.362.38
Timeout 22.34
Strata 24.32
11 - 12Jakub Wróbel Lisa Freytag 25.070.31
Strata 25.05

Statystyki meczu

FlowRJP II
Punkty: 11 12
Czas w ataku: 14.56 min (59.5 %) 10.11 min (40.5 %)
Czas w obronie: 10.11 min (40.5 %) 14.56 min (59.5 %)
Czas w ataku/punkt: 1.21 min 0.50 min
Czas w obronie/punkt: 0.50 min 1.21 min
Punkty w ataku: 4/12 (33.3 %) 4/11 (36.4 %)
Punkty w obronie: 7/11 (63.6 %) 8/12 (66.7 %)
Straty: 16 15
Timeouty: 1 1

Historia meczów