WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Flow - Ministerstwo Dziwnych Rzutów    16 - 8

12.11.2017 16:30 na boisku 1 [WLU* 2017/18, Liga]

Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
14Sergii Anufriiev538
99Clara Christner325
5Maryna Dudnik134
58Jakub Wróbel224
91Jakub Korta033
15Szymon Poznański022
16Lisa Freytag112
32Marcin Harasimowicz202
83Maciej Skorupa202
 
Ministerstwo Dziwnych Rzutów
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
4Grażyna Chlebicka426
19Andrzej Chlebicki235
1Bartek Ciulkin011
17Łukasz Napiórkowski011
10Karol Ciulkin101
9Natalia Barańska000
5Arkadiusz Dagiel000
6Janusz Dagiel000
99Milena Kozioł000
11Bartosz Napiórkowski000
35Piotr Nowosielski000
29Sylwia Paciorek000
7Aleksandra Reszelska000
27Magdalena Socha000
23Mariusz Zięba000
91Dominik Żabiński000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Sergii Anufriiev Jakub Wróbel 0.370.37
Atak 0.00
2 - 0Maciej Skorupa Szymon Poznański 2.051.28
Strata 1.15
Strata 1.27
Strata 1.42
3 - 0Lisa Freytag Jakub Korta 3.201.15
Strata 2.30
Strata 2.59
Strata 3.15
4 - 0Maryna Dudnik Clara Christner 4.211.01
Strata 3.50
4 - 1Grażyna Chlebicka Andrzej Chlebicki 4.420.21
5 - 1Jakub Wróbel Clara Christner 6.492.07
Strata 5.49
Strata 6.16
6 - 1Sergii Anufriiev Lisa Freytag 8.141.25
Strata 7.08
Strata 7.27
Strata 7.47
7 - 1Clara Christner Sergii Anufriiev 12.123.58
Strata 9.31
Strata 9.53
Strata 10.14
Strata 10.44
Strata 11.11
Strata 11.18
Strata 11.36
8 - 1Maciej Skorupa Sergii Anufriiev 12.380.26
Strata 12.31
9 - 1Clara Christner Sergii Anufriiev 13.451.07
Strata 13.19
10 - 1Marcin Harasimowicz Jakub Wróbel 14.400.55
Strata 14.10
11 - 1Sergii Anufriiev Maryna Dudnik 16.231.43
Strata 15.03
12 - 1Sergii Anufriiev Szymon Poznański 18.081.45
Strata 16.55
12 - 2Grażyna Chlebicka Andrzej Chlebicki 18.350.27
12 - 3Grażyna Chlebicka Andrzej Chlebicki 18.580.23
Strata 18.53
13 - 3Clara Christner Maryna Dudnik 19.540.56
Strata 19.19
Strata 19.34
14 - 3Jakub Wróbel Jakub Korta 20.240.30
Strata 20.18
14 - 4Andrzej Chlebicki Grażyna Chlebicka 21.311.07
Strata 20.41
Strata 21.05
15 - 4Sergii Anufriiev Maryna Dudnik 22.381.07
Strata 21.57
Strata 22.09
Strata 22.17
Strata 22.34
15 - 5Karol Ciulkin Łukasz Napiórkowski 23.040.26
16 - 5Marcin Harasimowicz Jakub Korta 23.270.23
16 - 6Grażyna Chlebicka Bartek Ciulkin 23.510.24
16 - 7Andrzej Chlebicki Grażyna Chlebicka 24.260.35
Strata 24.20
16 - 8    25.140.48
Strata 25.12

Statystyki meczu

FlowMinisterstwo Dziwnych Rzutów
Punkty: 16 8
Czas w ataku: 6.56 min (27.5 %) 18.18 min (72.5 %)
Czas w obronie: 18.18 min (72.5 %) 6.56 min (27.5 %)
Czas w ataku/punkt: 0.26 min 2.17 min
Czas w obronie/punkt: 2.17 min 0.26 min
Punkty w ataku: 5/8 (62.5 %) 5/16 (31.3 %)
Punkty w obronie: 11/16 (68.8 %) 3/8 (37.5 %)
Straty: 14 22
Timeouty: 0 0

Historia meczów