WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - BC Kosmodysk    13 - 7

26.11.2017 17:00 na boisku 2 [WLU* 2017/18, Liga]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
36Mateusz Dyda134
20Artur Sieraj224
26Piotr Kliś404
28Łukasz Adamski022
14Mikołaj Całka112
21Maciej Zabost112
50Mikołaj Maślanka202
77Emil Chruszczewski011
65Stanisław Janik011
19Karolina Tymicka011
37Zofia Bejm101
51Wiesława Wranik101
3Aleksandra Gawlikowska000
7Dagny Gorostiza000
89Karol Wójcik000
23Zofia Zakroczymska000
 
BC Kosmodysk
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
42Andrzej Stobiecki404
44Maciej May-Maciejewski033
15Olga Jaksch112
56Robert Januszewicz112
32Krzysztof Nowak011
49Agata Strzałkowska011
13Jacek Korzeniewski101
33Ewa Chudzyńska000
8Aleksandra Jasińska000
89Aleksandra Księżak000
29Rafał Witczak000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Wiesława Wranik Artur Sieraj 1.111.11
Atak 0.00
2 - 0Piotr Kliś Mateusz Dyda 2.121.01
Strata 1.37
2 - 1Andrzej Stobiecki Robert Januszewicz 3.381.26
Strata 2.39
Strata 3.15
3 - 1Piotr Kliś   5.191.41
Strata 4.32
Strata 5.00
4 - 1Artur Sieraj Maciej Zabost 6.221.03
Strata 5.54
5 - 1Piotr Kliś Artur Sieraj 7.140.52
Strata 6.48
5 - 2Andrzej Stobiecki Krzysztof Nowak 8.060.52
5 - 3Olga Jaksch Maciej May-Maciejewski 8.410.35
Strata 8.32
6 - 3Mikołaj Maślanka Karolina Tymicka 8.560.15
7 - 3Mikołaj Całka Emil Chruszczewski 10.201.24
Strata 9.28
Strata 9.49
Strata 10.04
8 - 3Maciej Zabost Łukasz Adamski 12.051.45
Strata 10.43
Strata 11.22
Strata 11.39
8 - 4Robert Januszewicz Olga Jaksch 12.440.39
9 - 4Zofia Bejm Mateusz Dyda 14.071.23
Strata 13.13
Strata 13.59
10 - 4Artur Sieraj Stanisław Janik 15.291.22
Strata 14.46
11 - 4Mikołaj Maślanka Mikołaj Całka 16.190.50
Strata 15.50
11 - 5Andrzej Stobiecki Maciej May-Maciejewski 18.272.08
Strata 16.56
Strata 17.50
12 - 5Mateusz Dyda Łukasz Adamski 21.283.01
Strata 18.47
Strata 19.08
Strata 19.24
Strata 20.36
Strata 20.43
Strata 20.58
13 - 5Piotr Kliś Mateusz Dyda 21.590.31
Strata 21.55
13 - 6Jacek Korzeniewski Maciej May-Maciejewski 23.311.32
Strata 22.11
Strata 22.58
13 - 7Andrzej Stobiecki Agata Strzałkowska 26.192.48

Statystyki meczu

Grandmaster FlashBC Kosmodysk
Punkty: 13 7
Czas w ataku: 10.54 min (41.4 %) 15.25 min (58.6 %)
Czas w obronie: 15.25 min (58.6 %) 10.54 min (41.4 %)
Czas w ataku/punkt: 0.50 min 2.12 min
Czas w obronie/punkt: 2.12 min 0.50 min
Punkty w ataku: 5/7 (71.4 %) 5/13 (38.5 %)
Punkty w obronie: 8/13 (61.5 %) 2/7 (28.6 %)
Straty: 11 18
Timeouty: 0 0

Historia meczów