WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - Cool Kids of Disc    21 - 11

12.11.2017 16:30 na boisku 3 [WLU* 2017/18, Liga]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
20Artur Sieraj257
50Mikołaj Maślanka437
26Piotr Kliś606
36Mateusz Dyda235
3Aleksandra Gawlikowska123
21Maciej Zabost213
23Zofia Zakroczymska022
37Zofia Bejm112
7Dagny Gorostiza112
51Wiesława Wranik112
19Karolina Tymicka011
89Karol Wójcik011
28Łukasz Adamski000
14Mikołaj Całka000
77Emil Chruszczewski000
65Stanisław Janik000
 
Cool Kids of Disc
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
2Anna Zygmunt224
19Kamil Kindziuk314
77Artur Faltyn123
1Anna Zachara123
7Marcelina Folek022
57Jan Bednarski202
93Małgorzata Kindziuk011
91Piotr Pieniążek101
11Bartek Bizoń000
69Patrycja Cholewa000
84Rafał Kącki000
5Magdalena Kimla000
4Michał Zygmunt000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Anna Zygmunt Artur Faltyn 1.541.54
1 - 1Mikołaj Maślanka Karolina Tymicka 2.290.35
1 - 2  Kamil Kindziuk 3.361.07
Strata 2.50
Strata 3.18
2 - 2Wiesława Wranik Artur Sieraj 4.120.36
3 - 2Artur Sieraj Dagny Gorostiza 5.201.08
Strata 5.15
4 - 2Piotr Kliś Zofia Bejm 5.470.27
Strata 5.33
4 - 3Kamil Kindziuk   6.170.30
5 - 3Maciej Zabost Artur Sieraj 6.360.19
5 - 4Kamil Kindziuk Marcelina Folek 7.240.48
5 - 5Anna Zygmunt Artur Faltyn 8.150.51
Strata 7.54
6 - 5Mikołaj Maślanka Aleksandra Gawlikowska 9.151.00
Strata 8.36
Strata 8.47
7 - 5Mikołaj Maślanka Zofia Zakroczymska 9.510.36
Strata 9.46
8 - 5Callahan Mateusz Dyda 10.180.27
Strata 10.16
8 - 6Jan Bednarski Anna Zachara 12.182.00
Strata 10.37
Strata 11.00
Strata 11.21
Strata 11.59
9 - 6Mikołaj Maślanka Wiesława Wranik 13.090.51
10 - 6Piotr Kliś Mikołaj Maślanka 14.091.00
Strata 13.43
11 - 6Mateusz Dyda Artur Sieraj 15.201.11
Strata 14.32
Strata 14.43
Strata 15.03
12 - 6Artur Sieraj Karol Wójcik 16.180.58
Strata 15.46
13 - 6Dagny Gorostiza Maciej Zabost 17.110.53
Strata 16.51
13 - 7Kamil Kindziuk Małgorzata Kindziuk 17.230.12
14 - 7Piotr Kliś Aleksandra Gawlikowska 17.550.32
14 - 8Piotr Pieniążek Anna Zachara 18.140.19
15 - 8Mateusz Dyda Zofia Zakroczymska 18.300.16
16 - 8Piotr Kliś Mikołaj Maślanka 19.321.02
Strata 19.15
16 - 9Jan Bednarski Marcelina Folek 20.040.32
17 - 9Aleksandra Gawlikowska Artur Sieraj 20.500.46
17 - 10Anna Zachara Anna Zygmunt 21.110.21
18 - 10Zofia Bejm Mateusz Dyda 21.420.31
18 - 11Artur Faltyn Anna Zygmunt 22.070.25
19 - 11Maciej Zabost Artur Sieraj 22.390.32
20 - 11Piotr Kliś Mateusz Dyda 23.581.19
Strata 23.05
Strata 23.33
Strata 23.37
21 - 11Piotr Kliś Mikołaj Maślanka 24.350.37
Strata 24.23

Statystyki meczu

Grandmaster FlashCool Kids of Disc
Punkty: 21 11
Czas w ataku: 6.49 min (27.7 %) 17.46 min (72.3 %)
Czas w obronie: 17.46 min (72.3 %) 6.49 min (27.7 %)
Czas w ataku/punkt: 0.19 min 1.36 min
Czas w obronie/punkt: 1.36 min 0.19 min
Punkty w ataku: 10/11 (90.9 %) 10/21 (47.6 %)
Punkty w obronie: 11/21 (52.4 %) 1/11 (9.1 %)
Straty: 7 17
Timeouty: 0 0

Historia meczów