WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - Chewra Badgers    9 - 12

21.01.2018 18:30 na boisku 2 [WLU* 2017/18, Liga]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
28Łukasz Adamski314
20Artur Sieraj314
36Mateusz Dyda123
3Aleksandra Gawlikowska022
89Karol Wójcik011
21Maciej Zabost011
23Zofia Zakroczymska011
77Emil Chruszczewski101
51Wiesława Wranik101
10Maja Abgarowicz000
37Zofia Bejm000
14Mikołaj Całka000
7Dagny Gorostiza000
65Stanisław Janik000
26Piotr Kliś000
50Mikołaj Maślanka000
19Karolina Tymicka000
 
Chewra Badgers
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
31Michał Rudy707
12Krzysztof Zając044
7Antoni Zakroczymski224
18Julia Biegańska213
13Honorata Łakomska022
2Aleksandra Dudek011
21Stanisław Rządkowski011
15Anna Tymicka011
20Stanisław Rządzki101
10Paweł Bejm000
6Jakub Bubak000
42Kacper Fryszczyn000
97Iga Sobieralska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Michał Rudy Anna Tymicka 1.111.11
Atak 0.00
1 - 1Łukasz Adamski Aleksandra Gawlikowska 1.410.30
1 - 2Julia Biegańska Aleksandra Dudek 2.010.20
1 - 3Michał Rudy Krzysztof Zając 3.241.23
Strata 2.33
Strata 2.39
Strata 2.55
Strata 3.16
2 - 3Łukasz Adamski Aleksandra Gawlikowska 5.001.36
Strata 3.55
Strata 4.58
2 - 4Antoni Zakroczymski Stanisław Rządkowski 6.081.08
2 - 5Julia Biegańska Antoni Zakroczymski 7.091.01
Strata 6.51
3 - 5Emil Chruszczewski Maciej Zabost 8.010.52
3 - 6Michał Rudy Krzysztof Zając 8.320.31
4 - 6Artur Sieraj Mateusz Dyda 8.520.20
5 - 6Wiesława Wranik Mateusz Dyda 9.450.53
Strata 9.26
5 - 7Michał Rudy Antoni Zakroczymski 14.334.48
Strata 10.54
Strata 11.05
Strata 11.44
Strata 12.09
Timeout 12.25
Strata 14.12
Strata 14.23
6 - 7Łukasz Adamski Karol Wójcik 14.580.25
7 - 7Artur Sieraj Zofia Zakroczymska 15.280.30
Strata 15.16
7 - 8Antoni Zakroczymski Honorata Łakomska 15.540.26
7 - 9Michał Rudy Krzysztof Zając 20.234.29
Strata 17.17
7 - 10Michał Rudy Honorata Łakomska 21.301.07
Strata 20.59
8 - 10Artur Sieraj Łukasz Adamski 21.500.20
8 - 11Stanisław Rządzki Julia Biegańska 22.340.44
9 - 11Mateusz Dyda Artur Sieraj 24.091.35
Strata 22.54
Strata 23.21
Strata 23.24
Strata 24.08
9 - 12Michał Rudy Krzysztof Zając 24.210.12
     
Strata 24.36
Strata 24.57

Statystyki meczu

Grandmaster FlashChewra Badgers
Punkty: 9 12
Czas w ataku: 13.38 min (56.0 %) 10.43 min (44.0 %)
Czas w obronie: 10.43 min (44.0 %) 13.38 min (56.0 %)
Czas w ataku/punkt: 1.30 min 0.53 min
Czas w obronie/punkt: 0.53 min 1.30 min
Punkty w ataku: 7/11 (63.6 %) 8/10 (80.0 %)
Punkty w obronie: 2/10 (20.0 %) 4/11 (36.4 %)
Straty: 11 10
Timeouty: 0 1

Historia meczów