WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

4hands - Grandmaster Flash    10 - 19

12.11.2017 20:00 na boisku 3 [WLU* 2017/18, Liga]

4hands
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
8Antonina Tataj033
79Karol Pernal303
25Stanislaw Glinka112
57Michał Gacek202
13Przemysław Kuczyński011
6Michał Siennicki011
3Aleksandra Zalewska011
96Agnieszka Ząbkowicz011
77Rafał Grudny101
7Wiktor Lawera101
5Jan Wołłejko101
1Joanna Król000
51Agata Lawera000
17Rafał Meysztowicz000
4Paweł Pakulski000
9Aleksandra Redzisz000
2Katarzyna Siennicka000
 
Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
21Maciej Zabost325
20Artur Sieraj415
50Mikołaj Maślanka505
37Zofia Bejm134
77Emil Chruszczewski134
51Wiesława Wranik033
26Piotr Kliś303
89Karol Wójcik022
3Aleksandra Gawlikowska112
7Dagny Gorostiza011
19Karolina Tymicka011
23Zofia Zakroczymska011
65Stanisław Janik101
28Łukasz Adamski000
14Mikołaj Całka000
36Mateusz Dyda000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Piotr Kliś Karol Wójcik 1.061.06
Atak 0.00
1 - 1Rafał Grudny   1.580.52
Strata 1.23
Strata 1.39
1 - 2Maciej Zabost Emil Chruszczewski 3.051.07
Strata 2.27
Strata 2.39
Strata 2.49
Strata 3.03
2 - 2Michał Gacek Stanislaw Glinka 3.240.19
2 - 3Artur Sieraj Wiesława Wranik 3.520.28
2 - 4Maciej Zabost Wiesława Wranik 4.260.34
Strata 4.20
3 - 4Karol Pernal Przemysław Kuczyński 5.010.35
3 - 5Mikołaj Maślanka Zofia Bejm 5.100.09
4 - 5Karol Pernal Agnieszka Ząbkowicz 5.390.29
4 - 6Mikołaj Maślanka Artur Sieraj 6.541.15
Strata 6.22
Strata 6.36
4 - 7Maciej Zabost Wiesława Wranik 7.370.43
Strata 7.23
4 - 8Artur Sieraj Dagny Gorostiza 8.180.41
Strata 7.52
5 - 8    8.460.28
5 - 9Mikołaj Maślanka Zofia Zakroczymska 9.120.26
5 - 10Piotr Kliś Karol Wójcik 9.570.45
Strata 9.37
6 - 10Michał Gacek Antonina Tataj 10.230.26
6 - 11Emil Chruszczewski   13.503.27
Strata 10.49
Strata 11.17
Strata 11.21
Timeout 11.31
Strata 13.17
7 - 11Jan Wołłejko Aleksandra Zalewska 14.110.21
8 - 11Stanislaw Glinka Antonina Tataj 18.234.12
Strata 14.55
Strata 15.38
Strata 15.59
Strata 16.08
Strata 16.28
Strata 16.35
Strata 16.56
Strata 17.23
Strata 17.34
Strata 17.43
Strata 18.02
8 - 12Mikołaj Maślanka Aleksandra Gawlikowska 18.480.25
8 - 13Artur Sieraj Zofia Bejm 19.210.33
Strata 19.13
8 - 14Artur Sieraj Zofia Bejm 19.570.36
Strata 19.56
8 - 15Zofia Bejm Maciej Zabost 20.430.46
Strata 20.36
9 - 15Karol Pernal Antonina Tataj 21.170.34
9 - 16Stanisław Janik Maciej Zabost 21.390.22
9 - 17Piotr Kliś Karolina Tymicka 22.150.36
Strata 21.57
9 - 18Aleksandra Gawlikowska Emil Chruszczewski 23.421.27
Strata 22.53
Strata 23.21
Strata 23.23
9 - 19Mikołaj Maślanka Emil Chruszczewski 24.360.54
Strata 24.09
Strata 24.17
Strata 24.31
10 - 19Wiktor Lawera Michał Siennicki 24.570.21

Statystyki meczu

4handsGrandmaster Flash
Punkty: 10 19
Czas w ataku: 12.00 min (48.1 %) 12.57 min (51.9 %)
Czas w obronie: 12.57 min (51.9 %) 12.00 min (48.1 %)
Czas w ataku/punkt: 1.12 min 0.40 min
Czas w obronie/punkt: 0.40 min 1.12 min
Punkty w ataku: 9/19 (47.4 %) 9/10 (90.0 %)
Punkty w obronie: 1/10 (10.0 %) 10/19 (52.6 %)
Straty: 23 14
Timeouty: 1 0

Historia meczów