WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

4hands - Uwaga Pies    13 - 9

17.09.2017 10:40 na boisku 2 [Mistrzostwa Polski Mixed 2017, O miejsca 9-16 Półfinały]

4hands
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
8Tomasz Romanowski156
9Kacper Podgajny415
15Marcin Goss314
77Rafał Grudny123
1Piotr Wiśniewski022
10Michał Kryciński202
7Magdalena Górka011
17Rafał Meysztowicz011
35Andrzej Chlebicki101
66Piotr Trzaskowski101
88Ewa Jesionek000
39Katarzyna Kamionka000
18Olga Krycińska000
13Przemysław Kuczyński000
25Antoni Moroz000
79Karol Pernal000
27Maciej Skorupka000
19Sylwia Wróblewska000
3Aleksandra Zalewska000
 
Uwaga Pies
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
13Andrzej Daleszczyk123
69Patryk Tomiak303
5Adam Grzegorowski022
60Marcin Skorupski112
7Maciej Berliński202
36Bartłomiej Daniłowski011
89Natalia Grzegorowska011
44Sławomir Stankowski011
21Sylwia Ziętala011
93Jagoda Bączek101
58Paweł Szymański101
82Dawid Ajnbacher000
9Mateusz Bąk000
52Aleksandra Grzebyta000
47Dawid Grzebyta000
81Zuzanna Jakubowska000
17Anna Januchowska000
26Adrian Pich000
66Maciej Płaczek000
87Barbara Raba000
27Dominika Rzęsa000
15Weronika Sawczak000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Tomasz Romanowski Kacper Podgajny 3.133.13
Atak 0.00
Strata 2.52
1 - 1Marcin Skorupski Adam Grzegorowski 5.011.48
1 - 2Maciej Berliński Adam Grzegorowski 8.253.24
Strata 7.01
2 - 2Michał Kryciński Marcin Goss 10.482.23
Strata 9.56
Strata 10.38
2 - 3Maciej Berliński Marcin Skorupski 13.092.21
3 - 3Rafał Grudny Magdalena Górka 14.571.48
4 - 3Kacper Podgajny Tomasz Romanowski 19.344.37
Strata 18.33
Strata 18.42
Strata 19.05
5 - 3Kacper Podgajny Rafał Meysztowicz 23.033.29
Strata 21.24
Strata 22.02
Strata 22.34
5 - 4Paweł Szymański Natalia Grzegorowska 25.062.03
5 - 5Jagoda Bączek Andrzej Daleszczyk 27.232.17
Strata 26.52
6 - 5Michał Kryciński Piotr Wiśniewski 30.022.39
7 - 5Kacper Podgajny Tomasz Romanowski 33.343.32
Strata 32.05
8 - 5Marcin Goss Piotr Wiśniewski 35.071.33
8 - 6Patryk Tomiak Bartłomiej Daniłowski 39.184.11
Strata 36.42
Strata 37.30
Strata 38.02
Strata 38.21
8 - 7Andrzej Daleszczyk Sylwia Ziętala 41.051.47
Strata 40.43
8 - 8Patryk Tomiak Andrzej Daleszczyk 47.216.16
Strata 42.56
Timeout 43.22
Strata 45.58
Strata 47.05
9 - 8Marcin Goss Rafał Grudny 50.132.52
10 - 8Andrzej Chlebicki Tomasz Romanowski 52.492.36
Strata 52.13
11 - 8Piotr Trzaskowski Tomasz Romanowski 62.429.53
Strata 55.21
Timeout 55.58
Strata 60.58
Strata 61.16
Strata 62.20
12 - 8Kacper Podgajny Tomasz Romanowski 64.411.59
Strata 64.04
12 - 9Patryk Tomiak Sławomir Stankowski 67.282.47
Strata 67.18
13 - 9Marcin Goss Rafał Grudny 74.297.01
Strata 70.26
Strata 71.15
Strata 71.27
Timeout 72.03

Obsługa meczu: KasiavWidźgowska Kacper Niedziela

Statystyki meczu

4handsUwaga Pies
Punkty: 13 9
Czas w ataku: 30.27 min (40.9 %) 44.02 min (59.1 %)
Czas w obronie: 44.02 min (59.1 %) 30.27 min (40.9 %)
Czas w ataku/punkt: 2.20 min 4.53 min
Czas w obronie/punkt: 4.53 min 2.20 min
Punkty w ataku: 5/9 (55.6 %) 5/13 (38.5 %)
Punkty w obronie: 8/13 (61.5 %) 4/9 (44.4 %)
Straty: 13 17
Timeouty: 1 2
Punkty SOTG: 9 (1+2+2+2+2) 10 (1+2+2+2+3)

Historia meczów