WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - KWR Knury     12 - 8

17.09.2017 16:00 na boisku 1 [Mistrzostwa Polski Mixed 2017, O miejsca 1-8 Finały]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
46Stanisław Bogusławski123
2Wojciech Starzewski123
36Mateusz Dyda213
38Radosław Lenczewski303
9Cezary Szpadzik303
11Mikołaj Smogór022
18Julia Biegańska112
50Mikołaj Maślanka112
34Aleksandra Dyśko011
24Filip Krynicki011
20Artur Sieraj011
28Łukasz Adamski000
8Ewa Bańbuła-Dyda000
10Paweł Bejm000
37Zofia Bejm000
27Agata Dudzińska000
3Aleksandra Gawlikowska000
7Dagny Gorostiza000
42Adam Grzelak000
26Piotr Kliś000
41Karolina Tudelska000
15Anna Tymicka000
19Karolina Tymicka000
21Maciej Zabost000
23Zofia Zakroczymska000
35Antoni Zakroczymski000
 
KWR Knury
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
12Łukasz Dobranowski213
78Magdalena Faliszewska022
10Mateusz Kosmalski112
46Maciej Parys112
91Filip Dobranowski202
85Elwira Piekart011
33Alicja Stebińska011
99Magdalena Szwed011
71Wojciech Pietrzyk101
2Piotr Szauderna101
18David Bwire Ekonjo000
1Katarzyna Głuszko000
28Tomasz Jarząbek000
15Maciej Kruczkowski000
3Tomasz Lech000
89Katarzyna Marek000
9Kamila Nazimek000
93Jakub Niedziela000
0Marek Roszczak000
24Marcin Szeptun000
16Jan Szybejko000
13Marta Uryniak000
81Kinga Zaryczna000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Cezary Szpadzik Mateusz Dyda 0.340.34
Atak 0.00
Strata 0.24
1 - 1Filip Dobranowski Magdalena Faliszewska 2.382.04
2 - 1Radosław Lenczewski Wojciech Starzewski 5.242.46
Strata 4.01
Strata 4.57
2 - 2Łukasz Dobranowski Alicja Stebińska 7.211.57
2 - 3Maciej Parys Mateusz Kosmalski 9.212.00
Strata 8.47
2 - 4Wojciech Pietrzyk Magdalena Szwed 11.372.16
Strata 10.58
3 - 4Cezary Szpadzik Julia Biegańska 15.434.06
Timeout 12.36
3 - 5Piotr Szauderna Magdalena Faliszewska 18.062.23
4 - 5Radosław Lenczewski Stanisław Bogusławski 19.251.19
5 - 5Mikołaj Maślanka Filip Krynicki 22.483.23
Strata 21.01
6 - 5Julia Biegańska Aleksandra Dyśko 30.417.53
Timeout 24.40
Strata 26.48
Timeout 27.12
Strata 29.27
Strata 29.46
7 - 5Mateusz Dyda Mikołaj Smogór 34.514.10
Timeout 32.28
Strata 34.00
Przerwa
8 - 5Stanisław Bogusławski Artur Sieraj 45.3910.48
Timeout 41.19
9 - 5Mateusz Dyda Mikołaj Smogór 48.152.36
Strata 48.14
10 - 5Cezary Szpadzik Mikołaj Maślanka 52.174.02
Timeout 48.32
Strata 50.56
11 - 5Radosław Lenczewski Wojciech Starzewski 55.092.52
Strata 54.48
11 - 6Łukasz Dobranowski Elwira Piekart 59.584.49
Strata 57.22
Strata 58.01
11 - 7Mateusz Kosmalski Maciej Parys 70.2810.30
Strata 61.57
Strata 62.30
Strata 63.29
Strata 65.33
Timeout 65.57
Strata 68.26
Strata 69.05
Strata 69.29
11 - 8Filip Dobranowski Łukasz Dobranowski 72.382.10
Strata 72.03
12 - 8Wojciech Starzewski Stanisław Bogusławski 74.522.14

Obsługa meczu: Wojciech Pająk, Michał Krotliński

Statystyki meczu

Grandmaster FlashKWR Knury
Punkty: 12 8
Czas w ataku: 38.09 min (51.0 %) 36.43 min (49.0 %)
Czas w obronie: 36.43 min (49.0 %) 38.09 min (51.0 %)
Czas w ataku/punkt: 3.10 min 4.35 min
Czas w obronie/punkt: 4.35 min 3.10 min
Punkty w ataku: 5/9 (55.6 %) 4/11 (36.4 %)
Punkty w obronie: 7/11 (63.6 %) 4/9 (44.4 %)
Straty: 10 13
Timeouty: 4 3
Punkty SOTG: 11 (2+2+2+2+3) 13 (2+3+3+2+3)

Historia meczów