Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
Polski English
   Nowy użytkownik

KS AZS AWF FLOW WROCŁAW - KWR Knury     9 - 10

17.09.2017 12:00 na boisku 1 [Mistrzostwa Polski Mixed 2017, O miejsca 1-8 Półfinały]

KS AZS AWF FLOW WROCŁAW
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
19Bartłomiej Specjał123
83Tomasz Zatoń022
33Zuzanna Brzezińska112
32Paweł Milanowicz112
71Maciej Pająk112
99Aleksandra Szyrwiel112
14Sergii Anufriiev011
77Daniel Błach101
15Marcel Byndas101
0Arkadiusz Kaczmarek101
58Jakub Wróbel101
13Małgorzata Czaplińska000
5Maryna Dudnik000
16Petra Michálková000
98Paweł Mierzwiński000
17Natalia Nędzi000
1Monika Pawlak000
66Małgorzata Szagdaj000
 
KWR Knury
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
91Filip Dobranowski617
18David Bwire Ekonjo022
10Mateusz Kosmalski022
33Alicja Stebińska022
13Marta Uryniak022
12Łukasz Dobranowski202
85Elwira Piekart011
46Maciej Parys101
71Wojciech Pietrzyk101
78Magdalena Faliszewska000
1Katarzyna Głuszko000
28Tomasz Jarząbek000
15Maciej Kruczkowski000
3Tomasz Lech000
89Katarzyna Marek000
9Kamila Nazimek000
93Jakub Niedziela000
0Marek Roszczak000
2Piotr Szauderna000
24Marcin Szeptun000
99Magdalena Szwed000
16Jan Szybejko000
81Kinga Zaryczna000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Łukasz Dobranowski Filip Dobranowski 0.560.56
Atak 0.00
1 - 1Daniel Błach Sergii Anufriiev 6.075.11
Strata 2.24
Strata 3.02
Strata 3.26
Strata 3.49
Strata 4.23
Strata 5.08
2 - 1Marcel Byndas Tomasz Zatoń 9.012.54
Strata 8.18
2 - 2Filip Dobranowski Alicja Stebińska 12.013.00
Strata 10.45
Strata 11.33
3 - 2Paweł Milanowicz Bartłomiej Specjał 21.559.54
Strata 14.47
Strata 15.41
Strata 17.46
Timeout 18.20
Strata 21.03
4 - 2Arkadiusz Kaczmarek Maciej Pająk 23.311.36
Strata 23.19
5 - 2Jakub Wróbel Tomasz Zatoń 25.322.01
Strata 25.17
5 - 3Wojciech Pietrzyk Marta Uryniak 28.423.10
6 - 3Bartłomiej Specjał Paweł Milanowicz 30.542.12
6 - 4Filip Dobranowski Marta Uryniak 32.291.35
7 - 4Zuzanna Brzezińska Aleksandra Szyrwiel 34.021.33
Przerwa
7 - 5Filip Dobranowski Mateusz Kosmalski 39.415.39
Strata 35.45
Timeout 36.29
8 - 5Aleksandra Szyrwiel Zuzanna Brzezińska 43.183.37
Timeout 40.35
8 - 6Filip Dobranowski Alicja Stebińska 46.433.25
Strata 45.36
Strata 46.16
9 - 6Maciej Pająk Bartłomiej Specjał 54.387.55
Strata 48.20
Timeout 50.12
Strata 54.28
9 - 7Łukasz Dobranowski David Bwire Ekonjo 57.332.55
Strata 56.14
Strata 56.45
9 - 8Filip Dobranowski Mateusz Kosmalski 65.348.01
Strata 62.49
Strata 63.28
Strata 64.11
9 - 9Filip Dobranowski David Bwire Ekonjo 71.115.37
Timeout 66.34
Strata 70.10
9 - 10Maciej Parys Elwira Piekart 75.254.14
Strata 74.40

Obsługa meczu: Pamela

Statystyki meczu

KS AZS AWF FLOW WROCŁAWKWR Knury
Punkty: 9 10
Czas w ataku: 53.53 min (71.4 %) 21.32 min (28.6 %)
Czas w obronie: 21.32 min (28.6 %) 53.53 min (71.4 %)
Czas w ataku/punkt: 5.59 min 2.09 min
Czas w obronie/punkt: 2.09 min 5.59 min
Punkty w ataku: 6/10 (60.0 %) 6/9 (66.7 %)
Punkty w obronie: 3/9 (33.3 %) 4/10 (40.0 %)
Straty: 14 13
Timeouty: 2 3
Punkty SOTG: 12 (2+3+2+3+2) 7 (2+2+1+2+0)

Historia meczów