WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - muJAHedini dysku    12 - 10

17.09.2017 12:00 na boisku 2 [Mistrzostwa Polski Mixed 2017, O miejsca 1-8 Półfinały]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
20Artur Sieraj123
28Łukasz Adamski213
46Stanisław Bogusławski213
11Mikołaj Smogór213
2Wojciech Starzewski303
34Aleksandra Dyśko022
8Ewa Bańbuła-Dyda011
18Julia Biegańska011
27Agata Dudzińska011
0Radosław Lenczewski011
15Anna Tymicka011
36Mateusz Dyda101
7Dagny Gorostiza101
10Paweł Bejm000
37Zofia Bejm000
3Aleksandra Gawlikowska000
42Adam Grzelak000
26Piotr Kliś000
24Filip Krynicki000
50Mikołaj Maślanka000
9Cezary Szpadzik000
41Karolina Tudelska000
19Karolina Tymicka000
21Maciej Zabost000
23Zofia Zakroczymska000
35Antoni Zakroczymski000
 
muJAHedini dysku
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
13Piotr Latoszewski516
5Joanna Wojciechowska145
8Aleksander Redwan112
24Magdalena Meller011
21Kamil Osiecki011
99Bartosz Borys101
35Paulina Dul101
27Stanisław Rządzki101
20Magda Bodzak000
88Stanisław Grzywalski000
55Jakub Kucharczyk000
29Jakub Kur000
17Julian Liwszic000
73Albert Nowakowski000
3Lucyna Podgórska000
12Katarzyna Podpora000
30Natalia Popek000
6Małgorzata Rożek000
4Paweł Zarzycki000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Dagny Gorostiza Ewa Bańbuła-Dyda 3.253.25
Atak 0.00
2 - 0Mikołaj Smogór Julia Biegańska 6.253.00
Strata 5.51
Strata 5.53
Strata 6.06
2 - 1Piotr Latoszewski Joanna Wojciechowska 9.232.58
Strata 8.26
Strata 9.22
2 - 2Stanisław Rządzki Kamil Osiecki 15.015.38
Strata 11.07
Strata 13.23
Strata 13.58
3 - 2Łukasz Adamski Mikołaj Smogór 18.133.12
Timeout 16.06
3 - 3Bartosz Borys Joanna Wojciechowska 19.541.41
4 - 3Stanisław Bogusławski Anna Tymicka 22.302.36
4 - 4Joanna Wojciechowska Magdalena Meller 24.291.59
5 - 4Artur Sieraj Radosław Lenczewski 27.242.55
Strata 25.59
Strata 26.31
Strata 27.09
5 - 5Piotr Latoszewski Aleksander Redwan 30.273.03
Strata 28.25
Strata 29.07
Strata 29.07
6 - 5Wojciech Starzewski Artur Sieraj 32.352.08
7 - 5Mateusz Dyda Łukasz Adamski 39.176.42
Strata 34.49
Strata 34.59
Strata 36.18
Timeout 36.55
7 - 6Piotr Latoszewski Joanna Wojciechowska 41.131.56
8 - 6Stanisław Bogusławski Artur Sieraj 43.001.47
8 - 7Aleksander Redwan Piotr Latoszewski 48.195.19
Strata 45.07
Strata 45.26
Timeout 46.07
Przerwa
8 - 8Paulina Dul   54.416.22
Strata 50.41
Strata 51.02
Strata 53.35
Strata 53.41
Strata 54.39
9 - 8Mikołaj Smogór Aleksandra Dyśko 56.391.58
9 - 9Piotr Latoszewski   62.005.21
Strata 58.26
Timeout 58.51
Strata 61.55
10 - 9Wojciech Starzewski Aleksandra Dyśko 64.462.46
11 - 9Łukasz Adamski Agata Dudzińska 66.321.46
Strata 66.20
11 - 10Piotr Latoszewski Joanna Wojciechowska 71.314.59
Strata 68.24
Strata 69.11
Strata 70.20
Strata 70.45
12 - 10Wojciech Starzewski Stanisław Bogusławski 75.123.41
Timeout 72.18

Obsługa meczu: Kasia Widźgowska Kacper Niedziela

Statystyki meczu

Grandmaster FlashmuJAHedini dysku
Punkty: 12 10
Czas w ataku: 30.06 min (40.0 %) 45.06 min (60.0 %)
Czas w obronie: 45.06 min (60.0 %) 30.06 min (40.0 %)
Czas w ataku/punkt: 2.30 min 4.30 min
Czas w obronie/punkt: 4.30 min 2.30 min
Punkty w ataku: 9/10 (90.0 %) 9/12 (75.0 %)
Punkty w obronie: 3/12 (25.0 %) 1/10 (10.0 %)
Straty: 15 16
Timeouty: 2 3
Punkty SOTG: 10 (2+2+3+1+2) 8 (2+2+1+2+1)

Historia meczów