WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

KS AZS AWF FLOW WROCŁAW - BC Kosmodysk    11 - 10

17.09.2017 09:20 na boisku 4 [Mistrzostwa Polski Mixed 2017, O miejsca 1-8]

KS AZS AWF FLOW WROCŁAW
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
32Paweł Milanowicz325
0Arkadiusz Kaczmarek213
19Bartłomiej Specjał213
71Maciej Pająk112
83Tomasz Zatoń112
14Sergii Anufriiev011
77Daniel Błach011
33Zuzanna Brzezińska011
13Małgorzata Czaplińska011
17Natalia Nędzi011
99Aleksandra Szyrwiel101
15Marcel Byndas000
5Maryna Dudnik000
16Petra Michálková000
98Paweł Mierzwiński000
1Monika Pawlak000
3Geoff Schwartz000
66Małgorzata Szagdaj000
58Jakub Wróbel000
 
BC Kosmodysk
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
31Michał Rudy437
11Jan Madej123
25Julia Wrzosińska022
56Robert Januszewicz112
21Stanisław Stupkiewicz202
15Olga Jaksch011
18Dawid Kazimierczak011
7Aleksandra Marczyńska101
5Aleksandra Marszałek101
2Jan Chołoniewski000
33Ewa Chudzyńska000
23Julianna Czapska000
4Marcin Kruk000
89Aleksandra Księżak000
0Tomasz Łuczyk000
22Stanisław Rządkowski000
42Andrzej Stobiecki000
49Agata Strzałkowska000
29Rafał Witczak000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Arkadiusz Kaczmarek Bartłomiej Specjał 2.152.15
Atak 0.00
Strata 0.47
1 - 1Michał Rudy Julia Wrzosińska 4.382.23
1 - 2Stanisław Stupkiewicz Olga Jaksch 7.513.13
Strata 7.10
1 - 3Michał Rudy Dawid Kazimierczak 9.542.03
Strata 9.45
2 - 3Bartłomiej Specjał Paweł Milanowicz 12.252.31
Strata 11.32
Strata 12.01
2 - 4Aleksandra Marczyńska Michał Rudy 15.102.45
3 - 4Tomasz Zatoń Małgorzata Czaplińska 17.242.14
4 - 4Arkadiusz Kaczmarek Maciej Pająk 22.425.18
Strata 19.41
Strata 21.02
Strata 22.17
4 - 5Stanisław Stupkiewicz Julia Wrzosińska 27.054.23
Timeout 23.06
Strata 26.17
Strata 26.32
5 - 5Paweł Milanowicz Sergii Anufriiev 28.411.36
5 - 6Aleksandra Marszałek Jan Madej 30.432.02
6 - 6Paweł Milanowicz Daniel Błach 34.013.18
Strata 32.47
Strata 33.24
6 - 7Jan Madej Michał Rudy 37.433.42
Timeout 34.47
Przerwa
7 - 7Paweł Milanowicz Zuzanna Brzezińska 45.147.31
Strata 39.46
Timeout 40.45
Strata 43.12
Strata 43.59
Strata 43.59
Strata 45.09
7 - 8Robert Januszewicz Michał Rudy 48.463.32
Strata 47.46
Strata 48.04
8 - 8Aleksandra Szyrwiel Natalia Nędzi 50.401.54
8 - 9Michał Rudy Jan Madej 53.362.56
9 - 9Bartłomiej Specjał Paweł Milanowicz 65.3411.58
Strata 55.19
Strata 56.31
Strata 58.22
Timeout 58.39
Strata 61.22
Strata 61.44
Strata 62.48
Timeout 63.00
9 - 10Michał Rudy Robert Januszewicz 67.271.53
10 - 10  Tomasz Zatoń 71.143.47
11 - 10Maciej Pająk Arkadiusz Kaczmarek 73.432.29
Strata 72.30

Statystyki meczu

KS AZS AWF FLOW WROCŁAWBC Kosmodysk
Punkty: 11 10
Czas w ataku: 40.05 min (54.4 %) 33.38 min (45.6 %)
Czas w obronie: 33.38 min (45.6 %) 40.05 min (54.4 %)
Czas w ataku/punkt: 3.38 min 3.21 min
Czas w obronie/punkt: 3.21 min 3.38 min
Punkty w ataku: 8/10 (80.0 %) 8/11 (72.7 %)
Punkty w obronie: 3/11 (27.3 %) 2/10 (20.0 %)
Straty: 13 13
Timeouty: 3 2
Punkty SOTG: 13 (3+2+2+3+3) 13 (2+3+2+3+3)

Historia meczów