WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - RJP    13 - 8

17.09.2017 09:20 na boisku 3 [Mistrzostwa Polski Mixed 2017, O miejsca 1-8]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
46Stanisław Bogusławski314
11Mikołaj Smogór213
2Wojciech Starzewski303
34Aleksandra Dyśko022
19Karolina Tymicka022
37Zofia Bejm112
41Karolina Tudelska112
28Łukasz Adamski202
27Agata Dudzińska011
7Dagny Gorostiza011
42Adam Grzelak011
20Artur Sieraj011
23Zofia Zakroczymska011
26Piotr Kliś101
8Ewa Bańbuła-Dyda000
10Paweł Bejm000
36Mateusz Dyda000
3Aleksandra Gawlikowska000
24Filip Krynicki000
50Mikołaj Maślanka000
9Cezary Szpadzik000
15Anna Tymicka000
21Maciej Zabost000
35Antoni Zakroczymski000
 
RJP
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
21Adam Tomczyk314
60Monika Zaczkowska033
88Tomasz Kublin213
1Anna Buchert011
5Patrycja Paczyńska-Jasińska011
33Adrian Sosna011
12Wiktor Łodyga101
18Szymon Szczepankowski101
6Piotr Świerkot101
9Wojciech Kalbarczyk000
42Michał Kucharczyk000
83Julia Kurpiewska000
96Karolina Sołtyk-Sołtycka000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Mikołaj Smogór Zofia Bejm 0.580.58
Atak 0.00
1 - 1Adam Tomczyk Monika Zaczkowska 2.391.41
2 - 1Wojciech Starzewski Aleksandra Dyśko 4.432.04
3 - 1Mikołaj Smogór Karolina Tudelska 7.372.54
Strata 6.55
3 - 2Adam Tomczyk Tomasz Kublin 9.492.12
Strata 8.59
Strata 9.25
4 - 2Stanisław Bogusławski Aleksandra Dyśko 11.592.10
Strata 11.22
Strata 11.32
5 - 2Zofia Bejm Karolina Tymicka 16.574.58
Strata 14.32
Strata 15.25
Strata 15.54
6 - 2Piotr Kliś Stanisław Bogusławski 18.391.42
Strata 18.24
7 - 2Karolina Tudelska Agata Dudzińska 20.341.55
Strata 20.15
Przerwa
7 - 3Wiktor Łodyga Patrycja Paczyńska-Jasińska 22.432.09
7 - 4Adam Tomczyk Monika Zaczkowska 25.132.30
Strata 24.41
8 - 4Stanisław Bogusławski Artur Sieraj 26.421.29
9 - 4Łukasz Adamski Adam Grzelak 35.038.21
Strata 28.08
Strata 28.32
Strata 29.39
Strata 29.48
Strata 30.02
Strata 30.25
Timeout 30.51
Strata 33.37
Strata 34.15
Strata 34.46
10 - 4Stanisław Bogusławski Karolina Tymicka 36.371.34
Strata 36.19
11 - 4Wojciech Starzewski Mikołaj Smogór 40.073.30
Strata 39.13
Strata 39.36
Strata 39.59
11 - 5Tomasz Kublin Adam Tomczyk 43.293.22
Strata 41.34
Strata 42.16
11 - 6Piotr Świerkot Monika Zaczkowska 49.255.56
Strata 44.59
Timeout 45.22
Strata 48.12
Strata 48.53
11 - 7Tomasz Kublin Anna Buchert 50.591.34
Strata 50.46
12 - 7Wojciech Starzewski Zofia Zakroczymska 55.284.29
Timeout 51.10
Strata 53.47
Strata 54.45
12 - 8Szymon Szczepankowski Adrian Sosna 58.102.42
Strata 57.55
Strata 58.06
13 - 8Łukasz Adamski Dagny Gorostiza 59.481.38

Statystyki meczu

Grandmaster FlashRJP
Punkty: 13 8
Czas w ataku: 22.48 min (38.1 %) 37.00 min (61.9 %)
Czas w obronie: 37.00 min (61.9 %) 22.48 min (38.1 %)
Czas w ataku/punkt: 1.45 min 4.37 min
Czas w obronie/punkt: 4.37 min 1.45 min
Punkty w ataku: 6/9 (66.7 %) 5/12 (41.7 %)
Punkty w obronie: 7/12 (58.3 %) 3/9 (33.3 %)
Straty: 15 19
Timeouty: 1 2
Punkty SOTG: 10 (2+2+2+2+2) 11 (2+3+2+1+3)

Historia meczów