WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - KrakUF    13 - 10

16.09.2017 12:30 na boisku 3 [Mistrzostwa Polski Mixed 2017, Grupa A]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
11Mikołaj Smogór505
27Agata Dudzińska033
41Karolina Tudelska033
19Karolina Tymicka033
21Maciej Zabost213
7Dagny Gorostiza022
42Adam Grzelak202
38Radosław Lenczewski202
18Julia Biegańska011
8Ewa Bańbuła-Dyda101
9Cezary Szpadzik101
10Paweł Bejm000
37Zofia Bejm000
46Stanisław Bogusławski000
3Aleksandra Gawlikowska000
26Piotr Kliś000
24Filip Krynicki000
50Mikołaj Maślanka000
15Anna Tymicka000
23Zofia Zakroczymska000
35Antoni Zakroczymski000
 
KrakUF
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
99Jan Musiał224
23Chris Prosser123
46Mateusz Frowal112
19Anna Zachara112
57Jan Bednarski202
2Anna Zygmunt202
9Artur Grzybowski011
91Piotr Pieniążek011
27Ewa Smutek011
50Justyna Szwajcowska011
5Magdalena Kimla101
18Aleksandra Bigosińska000
32Renata Blicharz000
77Artur Faltyn000
14Aleksandra Gajewska000
80Jico Oracion000
4Michał Zygmunt000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Radosław Lenczewski Dagny Gorostiza 0.120.12
Atak 0.00
2 - 0Cezary Szpadzik Agata Dudzińska 2.061.54
Strata 1.13
Strata 1.32
Strata 1.59
3 - 0Ewa Bańbuła-Dyda Karolina Tudelska 5.052.59
Strata 3.38
Strata 4.04
Strata 4.14
3 - 1Jan Bednarski Ewa Smutek 6.211.16
4 - 1Mikołaj Smogór Karolina Tymicka 7.511.30
4 - 2Mateusz Frowal Chris Prosser 9.201.29
5 - 2Mikołaj Smogór Karolina Tymicka 12.333.13
Strata 10.42
Strata 11.20
Strata 11.40
Strata 12.04
6 - 2Maciej Zabost Julia Biegańska 15.192.46
Strata 14.18
7 - 2Adam Grzelak Karolina Tudelska 17.131.54
Strata 16.39
Przerwa
7 - 3Anna Zygmunt Justyna Szwajcowska 20.343.21
Strata 18.53
Strata 19.49
8 - 3Maciej Zabost Dagny Gorostiza 22.311.57
8 - 4Anna Zachara Jan Musiał 24.362.05
9 - 4Mikołaj Smogór Karolina Tudelska 26.161.40
9 - 5Chris Prosser Jan Musiał 31.014.45
Strata 29.08
Strata 29.43
9 - 6Jan Bednarski Piotr Pieniążek 36.325.31
Timeout 33.50
Strata 35.58
10 - 6Mikołaj Smogór Maciej Zabost 39.443.12
Strata 38.12
Strata 39.09
10 - 7Jan Musiał Mateusz Frowal 42.533.09
Strata 42.20
Strata 42.38
11 - 7Adam Grzelak Agata Dudzińska 45.332.40
Strata 44.35
Strata 44.49
11 - 8Magdalena Kimla Chris Prosser 47.211.48
Strata 47.05
Strata 47.14
11 - 9Anna Zygmunt Anna Zachara 49.312.10
Strata 48.14
12 - 9Mikołaj Smogór Agata Dudzińska 51.342.03
12 - 10Jan Musiał Artur Grzybowski 53.221.48
13 - 10Radosław Lenczewski Karolina Tymicka 55.071.45

Statystyki meczu

Grandmaster FlashKrakUF
Punkty: 13 10
Czas w ataku: 25.53 min (47.0 %) 29.14 min (53.0 %)
Czas w obronie: 29.14 min (53.0 %) 25.53 min (47.0 %)
Czas w ataku/punkt: 1.59 min 2.55 min
Czas w obronie/punkt: 2.55 min 1.59 min
Punkty w ataku: 9/11 (81.8 %) 8/12 (66.7 %)
Punkty w obronie: 4/12 (33.3 %) 2/11 (18.2 %)
Straty: 12 14
Timeouty: 1 0
Punkty SOTG: 11 (2+2+2+3+2) 12 (2+2+3+3+2)

Historia meczów