WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Frisbnik - Grandmaster Flash    8 - 13

16.09.2017 15:30 na boisku 1 [Mistrzostwa Polski Mixed 2017, Grupa A]

Frisbnik
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
22Krzysztof Wątroba213
35Jan Gliwa112
99Jan Kopiczko112
21Bartosz Mikołajec112
8Marcin Sosna202
24Paweł Mańka011
11Zuzanna Peplińska011
20Aleksandra Wieczorek011
3Natalia Wolas011
55Jakub Froehlich101
28Julia Bujar000
45Patrycja Cholewa000
23Grzegorz Ciszewski000
25Anna Froehlich000
77Rafał Fyda000
10Agata Machalica000
19Dawid Michalski000
44Jakub Paszek000
 
Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
15Anna Tymicka314
50Mikołaj Maślanka123
20Artur Sieraj123
41Karolina Tudelska123
2Wojciech Starzewski213
10Paweł Bejm112
36Mateusz Dyda112
9Cezary Szpadzik202
37Zofia Bejm011
3Aleksandra Gawlikowska011
7Dagny Gorostiza011
8Ewa Bańbuła-Dyda101
34Aleksandra Dyśko000
42Adam Grzelak000
26Piotr Kliś000
24Filip Krynicki000
38Radosław Lenczewski000
19Karolina Tymicka000
21Maciej Zabost000
23Zofia Zakroczymska000
35Antoni Zakroczymski000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Jan Kopiczko Jan Gliwa 0.450.45
Strata 0.20
Strata 0.41
1 - 1Anna Tymicka Mateusz Dyda 2.441.59
1 - 2Paweł Bejm Wojciech Starzewski 10.147.30
Strata 5.51
Timeout 5.58
Strata 8.05
Strata 8.19
Strata 8.26
Strata 8.29
Strata 9.01
Strata 9.29
Strata 9.42
1 - 3Anna Tymicka Aleksandra Gawlikowska 12.172.03
Strata 11.29
1 - 4Cezary Szpadzik Mikołaj Maślanka 19.307.13
Strata 14.21
Strata 14.26
Strata 15.01
Strata 15.26
Strata 15.48
Strata 16.25
Strata 16.42
Strata 17.23
Strata 18.55
2 - 4Marcin Sosna Paweł Mańka 21.111.41
2 - 5Mateusz Dyda Artur Sieraj 25.204.09
Strata 22.50
Strata 24.11
3 - 5Bartosz Mikołajec Krzysztof Wątroba 28.213.01
Strata 27.57
Strata 28.02
3 - 6Artur Sieraj Paweł Bejm 31.172.56
Strata 30.05
Strata 30.32
Strata 30.38
Strata 30.45
4 - 6Marcin Sosna Natalia Wolas 33.472.30
4 - 7Mikołaj Maślanka Karolina Tudelska 35.341.47
Przerwa
4 - 8Ewa Bańbuła-Dyda Dagny Gorostiza 38.202.46
Strata 37.17
Strata 37.47
4 - 9Wojciech Starzewski Zofia Bejm 41.283.08
Strata 39.37
4 - 10Cezary Szpadzik Mikołaj Maślanka 43.211.53
Strata 43.19
4 - 11Wojciech Starzewski Karolina Tudelska 45.191.58
Strata 44.40
4 - 12Anna Tymicka Artur Sieraj 48.182.59
Strata 47.01
Strata 47.42
Strata 47.56
5 - 12Jan Gliwa Zuzanna Peplińska 49.551.37
6 - 12Krzysztof Wątroba Aleksandra Wieczorek 51.421.47
Strata 51.18
7 - 12Jakub Froehlich Jan Kopiczko 54.433.01
Strata 53.39
8 - 12Krzysztof Wątroba Bartosz Mikołajec 56.532.10
Strata 56.13
8 - 13Karolina Tudelska Anna Tymicka 58.562.03
Strata 58.13
Strata 58.32

Statystyki meczu

FrisbnikGrandmaster Flash
Punkty: 8 13
Czas w ataku: 36.18 min (61.6 %) 22.38 min (38.4 %)
Czas w obronie: 22.38 min (38.4 %) 36.18 min (61.6 %)
Czas w ataku/punkt: 4.32 min 1.44 min
Czas w obronie/punkt: 1.44 min 4.32 min
Punkty w ataku: 5/12 (41.7 %) 6/9 (66.7 %)
Punkty w obronie: 3/9 (33.3 %) 7/12 (58.3 %)
Straty: 22 19
Timeouty: 0 1
Punkty SOTG: 11 (2+1+2+3+3) 12 (2+2+2+3+3)

Historia meczów