WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - Brave Beavers    13 - 6

16.09.2017 09:50 na boisku 1 [Mistrzostwa Polski Mixed 2017, Grupa A]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
46Stanisław Bogusławski505
36Mateusz Dyda134
10Paweł Bejm022
18Julia Biegańska022
34Aleksandra Dyśko022
27Agata Dudzińska112
28Łukasz Adamski202
2Wojciech Starzewski202
19Karolina Tymicka011
21Maciej Zabost011
23Zofia Zakroczymska011
20Artur Sieraj101
15Anna Tymicka101
37Zofia Bejm000
3Aleksandra Gawlikowska000
7Dagny Gorostiza000
42Adam Grzelak000
26Piotr Kliś000
24Filip Krynicki000
41Karolina Tudelska000
35Antoni Zakroczymski000
 
Brave Beavers
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
7Mateusz Rybarczyk224
29Damian Sadalski022
30Mateusz Gibki202
26Joanna Jurga011
64Jakub Kaczmarek011
38Adam Maciejewski101
42Małgorzata Maćkowska101
2Karolina Bochniak000
31Gustaw Kałek000
35Adrianna Kostecka000
37Weronika Maciejewska000
22Katarzyna Młodzikowska000
4Dawid Niedziela000
10Bogusz Nowak000
25Julia Nowicka000
72Patryk Pawlicki000
99Maciej Przybysz000
43Michał Schiller000
14Filip Szmyt000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Artur Sieraj Mateusz Dyda 1.281.28
Atak 0.00
2 - 0Stanisław Bogusławski Julia Biegańska 5.524.24
Strata 3.48
Strata 4.13
Strata 5.14
2 - 1Mateusz Gibki Mateusz Rybarczyk 9.023.10
Strata 8.02
Strata 8.02
3 - 1Stanisław Bogusławski Mateusz Dyda 12.163.14
Strata 10.33
Strata 11.05
Strata 11.18
Strata 11.59
3 - 2Małgorzata Maćkowska Damian Sadalski 15.062.50
Strata 14.13
Strata 14.39
4 - 2Łukasz Adamski Agata Dudzińska 18.523.46
Timeout 15.32
Strata 18.33
Strata 18.49
5 - 2Mateusz Dyda Aleksandra Dyśko 22.393.47
Strata 20.55
Strata 21.35
Strata 22.07
6 - 2Agata Dudzińska Paweł Bejm 27.134.34
Timeout 22.47
Strata 26.23
7 - 2Stanisław Bogusławski Maciej Zabost 29.031.50
Strata 28.35
Przerwa
7 - 3Mateusz Rybarczyk Joanna Jurga 31.112.08
8 - 3Stanisław Bogusławski Aleksandra Dyśko 34.263.15
Strata 33.01
Strata 33.29
8 - 4Adam Maciejewski Mateusz Rybarczyk 35.531.27
8 - 5Mateusz Rybarczyk Jakub Kaczmarek 40.555.02
Strata 37.20
Strata 37.39
Strata 38.20
Strata 39.34
Strata 40.01
9 - 5Łukasz Adamski Julia Biegańska 43.142.19
10 - 5Wojciech Starzewski Karolina Tymicka 45.562.42
Strata 44.49
11 - 5Stanisław Bogusławski Mateusz Dyda 48.252.29
Strata 47.31
11 - 6Mateusz Gibki Damian Sadalski 51.313.06
Timeout 48.28
12 - 6Anna Tymicka Paweł Bejm 53.111.40
13 - 6Wojciech Starzewski Zofia Zakroczymska 55.132.02
Strata 54.41

Obsługa meczu: Pamela Kamil

Statystyki meczu

Grandmaster FlashBrave Beavers
Punkty: 13 6
Czas w ataku: 20.44 min (37.5 %) 34.29 min (62.5 %)
Czas w obronie: 34.29 min (62.5 %) 20.44 min (37.5 %)
Czas w ataku/punkt: 1.35 min 5.44 min
Czas w obronie/punkt: 5.44 min 1.35 min
Punkty w ataku: 6/7 (85.7 %) 5/12 (41.7 %)
Punkty w obronie: 7/12 (58.3 %) 1/7 (14.3 %)
Straty: 11 17
Timeouty: 1 2
Punkty SOTG: 11 (2+2+3+2+2) 13 (2+3+3+3+2)

Historia meczów