WLU* 2019/2020
English Polski
Zaloguj się

Uprising - KS AZS AWF Girls Stay Home    8 - 13

29.07.2017 09:00 na boisku 1 [Mistrzostwa Polski OW 2017, Grupa B]

Uprising
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
7Kamil Filip415
20Witold Zaborowski033
9Marcin Sosna112
16Maciej Kołek011
48Adam Łepak011
58Paweł Szymański011
67Adam Kłosowicz101
29Maciej Kołodziejczyk101
34Norbert Staniszewski101
49Dominik Dobranowski000
47Dawid Grzebyta000
5Adam Grzegorowski000
11Kasper Kowalewski000
25Jakub Królikowski000
24Dawid Robalewski000
40Łukasz Skibiński000
23Mikołaj Tomczuk000
22Krzysztof Wątroba000
 
KS AZS AWF Girls Stay Home
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
83Tomasz Zatoń134
18David Bwire Ekonjo123
21Bartłomiej Żyła213
32Paweł Milanowicz303
8Miłosz Boruszewski022
26Piotr Stadnicki022
46Maciej Parys112
50Marcel Byndas011
34Piotr Szauderna011
91Filip Dobranowski101
95Mateusz Kosmalski101
42Maciej Pająk101
71Wojciech Pietrzyk101
15Jakub Wróbel101
33Michał Dul000
10Rafał Kałużny000
43Michał Muszyński000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Paweł Milanowicz Maciej Parys 2.022.02
Atak 0.00
0 - 2Maciej Pająk Piotr Stadnicki 5.443.42
Strata 4.35
1 - 2Kamil Filip Witold Zaborowski 9.293.45
Strata 7.49
Strata 8.36
1 - 3Wojciech Pietrzyk Tomasz Zatoń 11.432.14
1 - 4Maciej Parys Miłosz Boruszewski 18.497.06
Strata 13.20
Strata 14.00
Strata 14.13
Strata 15.37
Timeout 16.08
1 - 5Filip Dobranowski Marcel Byndas 23.404.51
Strata 22.08
1 - 6Paweł Milanowicz Miłosz Boruszewski 25.381.58
Strata 25.31
2 - 6Maciej Kołodziejczyk Witold Zaborowski 27.572.19
2 - 7David Bwire Ekonjo Bartłomiej Żyła 31.533.56
Przerwa
3 - 7Kamil Filip Adam Łepak 42.059.12
Strata 35.27
Strata 35.34
Strata 35.57
Strata 36.13
Strata 37.09
Timeout 37.42
Strata 40.59
Strata 41.41
Strata 41.59
4 - 7Adam Kłosowicz Maciej Kołek 47.095.04
Strata 43.38
Strata 44.19
Strata 44.59
5 - 7Norbert Staniszewski Paweł Szymański 49.432.34
Strata 48.41
5 - 8Paweł Milanowicz Tomasz Zatoń 53.183.35
Timeout 50.18
6 - 8Kamil Filip Witold Zaborowski 58.114.53
Strata 55.21
Strata 56.48
6 - 9Jakub Wróbel Tomasz Zatoń 60.252.14
7 - 9Kamil Filip Marcin Sosna 62.332.08
7 - 10Tomasz Zatoń David Bwire Ekonjo 65.032.30
Strata 64.22
Strata 64.41
8 - 10Marcin Sosna Kamil Filip 69.164.13
Strata 67.19
Strata 67.55
8 - 11Bartłomiej Żyła David Bwire Ekonjo 71.382.22
8 - 12Mateusz Kosmalski Piotr Stadnicki 75.103.32
Strata 73.50
Strata 74.01
Strata 74.58
8 - 13Bartłomiej Żyła Piotr Szauderna 78.473.37
Strata 77.36

Obsługa meczu: Marcela Ania

Statystyki meczu

UprisingKS AZS AWF Girls Stay Home
Punkty: 8 13
Czas w ataku: 51.16 min (65.9 %) 26.31 min (34.1 %)
Czas w obronie: 26.31 min (34.1 %) 51.16 min (65.9 %)
Czas w ataku/punkt: 6.24 min 2.02 min
Czas w obronie/punkt: 2.02 min 6.24 min
Punkty w ataku: 6/12 (50.0 %) 7/9 (77.8 %)
Punkty w obronie: 2/9 (22.2 %) 6/12 (50.0 %)
Straty: 17 14
Timeouty: 1 2
Punkty SOTG: 11 (2+2+2+3+2) 10 (1+2+2+2+3)

Historia meczów