WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

4hands - Flow    5 - 12

03.06.2017 09:55 na boisku 2 [III Plażowe Mistrzostwa Polski, Grupa C]

4hands
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
48Rafał Grudny022
10Michał Kryciński202
43Rafał Meysztowicz011
8Tomasz Romanowski011
18Aleksandra Zbroch011
35Antoni Moroz101
30Maciej Skorupka101
39Delphine Wartelle101
56Marcin Gecow000
36Magdalena Górka000
55Krystyna Jędrzejewska-Szmek000
31Joanna Walewska000
 
Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
77Daniel Błach235
19Bartłomiej Specjał325
58Geoff Schwartz213
96Piotr Maga112
13Małgorzata Czaplińska011
17Błażej Majchrzak011
99Petra Michalkova011
48Karolina Ryniak011
66Małgorzata Szagdaj011
14Sergii Anufriiev101
31Marcel Byndas101
73Anna Łukasik101
83Maciej Skorupa101
5Maryna Dudnik000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Geoff Schwartz Petra Michalkova 1.041.04
Atak 0.00
0 - 2Daniel Błach Bartłomiej Specjał 4.493.45
Strata 4.29
Strata 4.37
1 - 2Michał Kryciński Aleksandra Zbroch 6.051.16
2 - 2Delphine Wartelle Rafał Grudny 8.332.28
Strata 6.16
Strata 7.37
Strata 7.58
2 - 3Bartłomiej Specjał Daniel Błach 10.452.12
Strata 10.10
Strata 10.32
2 - 4Sergii Anufriiev Piotr Maga 12.512.06
Strata 12.22
3 - 4Maciej Skorupka Tomasz Romanowski 17.565.05
Strata 14.19
Strata 15.08
Strata 15.41
Strata 15.59
Strata 16.16
Strata 17.13
3 - 5Geoff Schwartz Małgorzata Szagdaj 20.132.17
Strata 19.31
Strata 20.06
3 - 6Bartłomiej Specjał Daniel Błach 22.192.06
Strata 21.25
Strata 21.57
Strata 22.06
3 - 7Marcel Byndas Małgorzata Czaplińska 24.502.31
Strata 23.44
Strata 23.48
Strata 24.17
3 - 8Piotr Maga Błażej Majchrzak 30.485.58
Strata 26.17
Strata 26.40
Strata 26.58
Strata 27.19
Strata 27.22
Timeout 28.08
3 - 9Maciej Skorupa Daniel Błach 31.531.05
Strata 31.31
3 - 10Anna Łukasik Bartłomiej Specjał 35.513.58
Strata 33.20
Strata 33.58
Strata 34.05
Strata 34.18
Strata 35.37
4 - 10Antoni Moroz Rafał Grudny 40.304.39
Strata 37.28
Strata 39.03
Strata 39.29
Strata 39.41
4 - 11Bartłomiej Specjał Karolina Ryniak 41.341.04
5 - 11Michał Kryciński Rafał Meysztowicz 43.031.29
5 - 12Daniel Błach Geoff Schwartz 45.132.10

Obsługa meczu: ASIA Zoska

Statystyki meczu

4handsFlow
Punkty: 5 12
Czas w ataku: 33.58 min (75.1 %) 11.15 min (24.9 %)
Czas w obronie: 11.15 min (24.9 %) 33.58 min (75.1 %)
Czas w ataku/punkt: 6.47 min 0.56 min
Czas w obronie/punkt: 0.56 min 6.47 min
Punkty w ataku: 4/11 (36.4 %) 5/6 (83.3 %)
Punkty w obronie: 1/6 (16.7 %) 7/11 (63.6 %)
Straty: 21 16
Timeouty: 0 1
Punkty SOTG: 11 (2+2+2+3+2) 11 (2+3+2+2+2)

Historia meczów