Młodzieżowe HMP 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018 WLU* 2017/18 Mistrzostwa Polski Mixed 2017 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2017 Mistrzostwa Polski Open/Women 2017 Poligon. Śląska Liga Ultimate 2017
Polski English
   Nowy użytkownik

KS AZS AWF FLOW WROCŁAW - Grandmaster Flash    13 - 16

26.02.2017 10:20 na boisku 2 [Halowe Mistrzostwa Polski 2017, O miejsca 1-8 Półfinały]

KS AZS AWF FLOW WROCŁAW
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
9Dariusz Urbanik516
19Bartłomiej Specjał224
22Katarzyna Dobranowska123
14Sergii Anufriiev022
96Piotr Maga112
5Maryna Dudnik011
66Małgorzata Szagdaj011
73Anna Łukasik101
32Paweł Milanowicz101
12Szymon Łukaszewicz000
17Błażej Majchrzak000
1Monika Pawlak000
99Aleksandra Szyrwiel000
58Jakub Wróbel000
83Tomasz Zatoń000
 
Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
38Radosław Lenczewski437
28Łukasz Adamski415
34Aleksandra Dyśko033
7Dagny Gorostiza022
26Piotr Kliś112
50Mikołaj Maślanka112
15Anna Tymicka011
21Maciej Zabost011
8Ewa Bańbuła-Dyda101
36Mateusz Dyda101
24Filip Krynicki101
35Antoni Zakroczymski101
77Emil Chruszczewski000
3Aleksandra Gawlikowska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Łukasz Adamski Dagny Gorostiza 0.450.45
Atak 0.00
1 - 1    3.372.52
Strata 1.01
Strata 1.45
Strata 2.16
Strata 2.43
Strata 3.24
1 - 2    4.290.52
1 - 3Piotr Kliś   5.521.23
Strata 4.43
1 - 4Mikołaj Maślanka Anna Tymicka 7.341.42
Strata 6.10
2 - 4Dariusz Urbanik Bartłomiej Specjał 9.382.04
Timeout 7.46
3 - 4Katarzyna Dobranowska Dariusz Urbanik 10.120.34
Strata 9.52
3 - 5Filip Krynicki Aleksandra Dyśko 10.310.19
3 - 6    11.050.34
Strata 10.58
4 - 6Paweł Milanowicz Małgorzata Szagdaj 12.441.39
Strata 11.34
Strata 12.24
5 - 6Dariusz Urbanik Katarzyna Dobranowska 13.240.40
Strata 13.05
5 - 7Antoni Zakroczymski Dagny Gorostiza 13.500.26
6 - 7Dariusz Urbanik Maryna Dudnik 14.130.23
7 - 7Anna Łukasik Sergii Anufriiev 15.441.31
Strata 15.08
7 - 8Mateusz Dyda Radosław Lenczewski 16.340.50
8 - 8Dariusz Urbanik   20.053.31
Strata 19.14
Strata 19.51
8 - 9Łukasz Adamski Maciej Zabost 20.260.21
8 - 10Łukasz Adamski Radosław Lenczewski 21.291.03
Strata 21.02
9 - 10Dariusz Urbanik Piotr Maga 23.101.41
Strata 22.02
Strata 22.49
9 - 11Ewa Bańbuła-Dyda Radosław Lenczewski 23.470.37
10 - 11  Bartłomiej Specjał 24.100.23
11 - 11Bartłomiej Specjał   25.111.01
Strata 25.00
11 - 12Łukasz Adamski Piotr Kliś 25.320.21
11 - 13Radosław Lenczewski Aleksandra Dyśko 28.072.35
Strata 27.22
11 - 14Radosław Lenczewski Mikołaj Maślanka 29.241.17
Strata 28.44
12 - 14Bartłomiej Specjał Katarzyna Dobranowska 29.470.23
12 - 15Radosław Lenczewski Aleksandra Dyśko 30.180.31
13 - 15Piotr Maga Sergii Anufriiev 31.090.51
13 - 16Radosław Lenczewski Łukasz Adamski 32.151.06

Osoby wypełniające protokół: asia

Statystyki meczu

KS AZS AWF FLOW WROCŁAWGrandmaster Flash
Punkty: 13 16
Czas w ataku: 22.21 min (69.3 %) 9.54 min (30.7 %)
Czas w obronie: 9.54 min (30.7 %) 22.21 min (69.3 %)
Czas w ataku/punkt: 1.43 min 0.37 min
Czas w obronie/punkt: 0.37 min 1.43 min
Punkty w ataku: 9/15 (60.0 %) 10/14 (71.4 %)
Punkty w obronie: 4/14 (28.6 %) 6/15 (40.0 %)
Straty: 11 10
Timeouty: 1 0
Punkty SOTG: 11 (2+2+2+3+2) 11 (2+2+2+3+2)

Historia meczów