Młodzieżowe HMP 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018 WLU* 2017/18 Mistrzostwa Polski Mixed 2017 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2017 Mistrzostwa Polski Open/Women 2017 Poligon. Śląska Liga Ultimate 2017
Polski English
   Nowy użytkownik

Klub Sportowy KWR Knury Ultimate - KS AZS AWF FLOW WROCŁAW    14 - 10

25.02.2017 18:30 na boisku 2 [Halowe Mistrzostwa Polski 2017, O miejsca 1-8]

Klub Sportowy KWR Knury Ultimate
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
91Filip Dobranowski628
12Łukasz Dobranowski505
15Maciej Kruczkowski123
13Marta Uryniak123
18David Bwire Ekonjo022
71Wojciech Pietrzyk022
46Maciej Parys112
78Magdalena Faliszewska011
10Mateusz Kosmalski011
89Katarzyna Marek011
1Katarzyna Głuszko000
21Grzegorz Jodłowski000
17Jakub Licznerski000
9Kamila Nazimek000
2Piotr Szauderna000
 
KS AZS AWF FLOW WROCŁAW
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
58Jakub Wróbel055
19Bartłomiej Specjał415
14Sergii Anufriiev213
73Anna Łukasik213
66Małgorzata Szagdaj011
83Tomasz Zatoń011
32Paweł Milanowicz101
1Monika Pawlak101
22Katarzyna Dobranowska000
5Maryna Dudnik000
12Szymon Łukaszewicz000
96Piotr Maga000
17Błażej Majchrzak000
99Aleksandra Szyrwiel000
9Dariusz Urbanik000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Bartłomiej Specjał Jakub Wróbel 2.152.15
Atak 0.00
Strata 1.26
Strata 1.42
1 - 1Filip Dobranowski Marta Uryniak 5.323.17
Strata 2.59
Strata 3.41
Strata 4.12
Strata 5.07
1 - 2Bartłomiej Specjał Anna Łukasik 7.171.45
2 - 2Filip Dobranowski Magdalena Faliszewska 8.110.54
2 - 3Sergii Anufriiev Jakub Wróbel 12.093.58
3 - 3Filip Dobranowski Wojciech Pietrzyk 14.102.01
Timeout 13.45
3 - 4Anna Łukasik Jakub Wróbel 15.201.10
4 - 4Filip Dobranowski David Bwire Ekonjo 17.302.10
5 - 4Łukasz Dobranowski Maciej Parys 18.200.50
5 - 5Monika Pawlak Bartłomiej Specjał 19.301.10
6 - 5Łukasz Dobranowski Marta Uryniak 20.100.40
6 - 6Sergii Anufriiev Jakub Wróbel 21.000.50
7 - 6Marta Uryniak Wojciech Pietrzyk 21.300.30
8 - 6Łukasz Dobranowski David Bwire Ekonjo 22.000.30
8 - 7Paweł Milanowicz Sergii Anufriiev 22.300.30
9 - 7Maciej Parys Maciej Kruczkowski 23.301.00
9 - 8Anna Łukasik Małgorzata Szagdaj 24.000.30
10 - 8Filip Dobranowski Maciej Kruczkowski 25.001.00
11 - 8Filip Dobranowski Katarzyna Marek 26.001.00
12 - 8Łukasz Dobranowski Filip Dobranowski 27.001.00
12 - 9Bartłomiej Specjał Tomasz Zatoń 28.001.00
13 - 9Łukasz Dobranowski Filip Dobranowski 30.302.30
13 - 10Bartłomiej Specjał Jakub Wróbel 31.000.30
14 - 10Maciej Kruczkowski Mateusz Kosmalski 32.001.00

Statystyki meczu

Klub Sportowy KWR Knury UltimateKS AZS AWF FLOW WROCŁAW
Punkty: 14 10
Czas w ataku: 17.17 min (54.0 %) 14.43 min (46.0 %)
Czas w obronie: 14.43 min (46.0 %) 17.17 min (54.0 %)
Czas w ataku/punkt: 1.14 min 1.28 min
Czas w obronie/punkt: 1.28 min 1.14 min
Punkty w ataku: 10/11 (90.9 %) 9/13 (69.2 %)
Punkty w obronie: 4/13 (30.8 %) 1/11 (9.1 %)
Straty: 3 3
Timeouty: 1 0
Punkty SOTG: 10 (1+2+2+3+2) 8 (2+2+2+1+1)

Historia meczów