WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Frisbnik - Klub Sportowy KWR Knury Ultimate    12 - 17

25.02.2017 13:50 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2017, Grupa C]

Frisbnik
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
22Krzysztof Wątroba055
8Marcin Sosna505
28Julia Bujar033
99Jan Kopiczko213
5Remigiusz Szymura213
21Bartosz Mikołajec112
55Jakub Froehlich101
35Jan Gliwa101
23Grzegorz Ciszewski000
25Anna Froehlich000
95Marta Noga000
10Julia Szymura000
3Natalia Wolas000
 
Klub Sportowy KWR Knury Ultimate
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
91Filip Dobranowski617
10Mateusz Kosmalski066
1Katarzyna Głuszko055
18David Bwire Ekonjo213
46Maciej Parys213
12Łukasz Dobranowski202
78Magdalena Faliszewska202
89Katarzyna Marek202
21Grzegorz Jodłowski011
9Kamila Nazimek011
13Marta Uryniak011
71Wojciech Pietrzyk101
15Maciej Kruczkowski000
17Jakub Licznerski000
2Piotr Szauderna000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Marcin Sosna Bartosz Mikołajec 0.430.43
Atak 0.00
1 - 1Filip Dobranowski Katarzyna Głuszko 1.040.21
1 - 2Łukasz Dobranowski Filip Dobranowski 2.020.58
Strata 1.25
2 - 2Bartosz Mikołajec Krzysztof Wątroba 2.310.29
2 - 3Filip Dobranowski Mateusz Kosmalski 3.300.59
Strata 3.01
Strata 3.15
3 - 3Jan Kopiczko Remigiusz Szymura 3.500.20
3 - 4Katarzyna Marek Mateusz Kosmalski 4.090.19
3 - 5Filip Dobranowski Mateusz Kosmalski 4.280.19
Strata 4.25
3 - 6Maciej Parys Kamila Nazimek 5.381.10
Strata 4.48
3 - 7Maciej Parys Mateusz Kosmalski 6.300.52
Strata 6.13
4 - 7Marcin Sosna Krzysztof Wątroba 6.560.26
4 - 8Magdalena Faliszewska Maciej Parys 7.180.22
4 - 9Wojciech Pietrzyk David Bwire Ekonjo 8.251.07
Strata 7.42
4 - 10Filip Dobranowski Katarzyna Głuszko 12.474.22
Strata 8.51
Strata 9.39
Timeout 10.00
Strata 12.36
5 - 10Jakub Froehlich Julia Bujar 13.420.55
6 - 10Remigiusz Szymura   16.222.40
Strata 14.20
Strata 14.40
Strata 15.14
Strata 15.48
Strata 16.13
6 - 11Magdalena Faliszewska Mateusz Kosmalski 17.120.50
6 - 12David Bwire Ekonjo Mateusz Kosmalski 22.044.52
Strata 17.35
Strata 18.09
Strata 18.27
Strata 20.08
Strata 20.28
Strata 20.52
Strata 21.29
6 - 13Łukasz Dobranowski Katarzyna Głuszko 24.412.37
Strata 22.22
Timeout 22.25
Strata 24.20
Strata 24.34
7 - 13Jan Gliwa Krzysztof Wątroba 25.060.25
7 - 14Filip Dobranowski Marta Uryniak 25.460.40
8 - 14Remigiusz Szymura Jan Kopiczko 27.011.15
9 - 14Marcin Sosna Krzysztof Wątroba 27.340.33
Strata 27.17
10 - 14Marcin Sosna Krzysztof Wątroba 28.030.29
Strata 27.53
10 - 15Katarzyna Marek Katarzyna Głuszko 28.460.43
10 - 16Filip Dobranowski Grzegorz Jodłowski 29.080.22
Strata 29.01
11 - 16Marcin Sosna Julia Bujar 29.320.24
12 - 16Jan Kopiczko Julia Bujar 31.432.11
Strata 29.51
Strata 30.48
Strata 31.08
12 - 17David Bwire Ekonjo Katarzyna Głuszko 33.151.32
Strata 32.23
Strata 32.35

Obsługa meczu: Mateusz Rozaski

Statystyki meczu

FrisbnikKlub Sportowy KWR Knury Ultimate
Punkty: 12 17
Czas w ataku: 21.36 min (65.0 %) 11.39 min (35.0 %)
Czas w obronie: 11.39 min (35.0 %) 21.36 min (65.0 %)
Czas w ataku/punkt: 1.48 min 0.41 min
Czas w obronie/punkt: 0.41 min 1.48 min
Punkty w ataku: 8/17 (47.1 %) 8/12 (66.7 %)
Punkty w obronie: 4/12 (33.3 %) 9/17 (52.9 %)
Straty: 19 14
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 11 (2+2+2+3+2) 11 (2+2+3+2+2)

Historia meczów