WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - RJP    15 - 13

25.02.2017 09:50 na boisku 2 [Halowe Mistrzostwa Polski 2017, Grupa B]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
50Mikołaj Maślanka145
36Mateusz Dyda415
28Łukasz Adamski314
38Radosław Lenczewski314
24Filip Krynicki033
15Anna Tymicka022
34Aleksandra Dyśko202
3Aleksandra Gawlikowska011
26Piotr Kliś011
35Antoni Zakroczymski011
8Ewa Bańbuła-Dyda101
77Emil Chruszczewski101
7Dagny Gorostiza000
21Maciej Zabost000
 
RJP
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
21Adam Tomczyk538
33Adrian Sosna145
12Wiktor Łodyga123
60Monika Zaczkowska213
91Klaudia Gracka112
36Zofia Nawrocka112
9Wojciech Kalbarczyk202
18Szymon Szczepankowski011
88Tomasz Kublin000
5Patrycja Paczyńska-Jasińska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Łukasz Adamski Mikołaj Maślanka 1.311.31
Atak 0.00
Strata 0.53
1 - 1Zofia Nawrocka Adam Tomczyk 1.570.26
1 - 2Adam Tomczyk Zofia Nawrocka 2.510.54
Strata 2.23
2 - 2Aleksandra Dyśko Filip Krynicki 3.420.51
3 - 2Ewa Bańbuła-Dyda Mikołaj Maślanka 4.300.48
Strata 4.08
3 - 3Klaudia Gracka Adam Tomczyk 4.540.24
4 - 3Łukasz Adamski Piotr Kliś 5.330.39
4 - 4Adam Tomczyk Wiktor Łodyga 6.180.45
Strata 5.46
Strata 6.06
5 - 4Emil Chruszczewski Anna Tymicka 6.560.38
6 - 4Radosław Lenczewski Filip Krynicki 7.320.36
Strata 7.08
6 - 5Monika Zaczkowska Klaudia Gracka 9.322.00
Strata 8.06
Strata 9.07
6 - 6Adam Tomczyk Adrian Sosna 10.230.51
Strata 10.07
6 - 7Wojciech Kalbarczyk Wiktor Łodyga 11.170.54
Strata 11.04
6 - 8Adrian Sosna Szymon Szczepankowski 14.403.23
Strata 11.55
Strata 12.06
Strata 12.36
Strata 12.59
Strata 14.22
7 - 8Mateusz Dyda Filip Krynicki 15.210.41
8 - 8Mikołaj Maślanka Mateusz Dyda 16.551.34
Strata 15.42
9 - 8Radosław Lenczewski Mikołaj Maślanka 17.561.01
Strata 17.13
9 - 9Adam Tomczyk Adrian Sosna 19.101.14
Strata 18.16
Strata 18.47
10 - 9Aleksandra Dyśko Antoni Zakroczymski 20.030.53
10 - 10Wiktor Łodyga Adam Tomczyk 21.281.25
Strata 20.32
Strata 21.24
11 - 10Radosław Lenczewski Łukasz Adamski 22.020.34
11 - 11Adam Tomczyk Adrian Sosna 22.340.32
12 - 11Mateusz Dyda Anna Tymicka 26.484.14
Strata 23.03
Timeout 23.14
Strata 25.40
13 - 11Mateusz Dyda Mikołaj Maślanka 27.210.33
Strata 27.15
13 - 12Monika Zaczkowska Adrian Sosna 27.500.29
14 - 12Łukasz Adamski Radosław Lenczewski 29.211.31
Strata 28.15
Strata 28.44
14 - 13Wojciech Kalbarczyk Monika Zaczkowska 30.000.39
Strata 29.45
15 - 13Mateusz Dyda Aleksandra Gawlikowska 31.001.00
Timeout 30.00
Strata 30.00

Statystyki meczu

Grandmaster FlashRJP
Punkty: 15 13
Czas w ataku: 17.03 min (55.0 %) 13.57 min (45.0 %)
Czas w obronie: 13.57 min (45.0 %) 17.03 min (55.0 %)
Czas w ataku/punkt: 1.08 min 1.04 min
Czas w obronie/punkt: 1.04 min 1.08 min
Punkty w ataku: 9/13 (69.2 %) 9/15 (60.0 %)
Punkty w obronie: 6/15 (40.0 %) 4/13 (30.8 %)
Straty: 12 15
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 13 (2+2+3+3+3) 12 (2+3+2+3+2)

Historia meczów