WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Albatros Ultimate Szczecin - Grandmaster Flash    8 - 24

25.02.2017 15:10 na boisku 2 [Halowe Mistrzostwa Polski 2017, Grupa B]

Albatros Ultimate Szczecin
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
89Adrian Pich123
12Maciej Wadas303
5Weronika Sawczak022
13Hanna Woroniuk022
82Przemysław Galor112
56Paweł Kowalski202
16Maciej Dądalski011
66Paweł Zadrożny101
78Izabela Antoniszyn000
67Weronika Gajdecka000
88Klaudia Kubowicz000
24Sylwia Ziętala000
 
Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
8Ewa Bańbuła-Dyda527
28Łukasz Adamski235
3Aleksandra Gawlikowska325
21Maciej Zabost044
35Antoni Zakroczymski134
34Aleksandra Dyśko224
36Mateusz Dyda404
24Filip Krynicki033
38Radosław Lenczewski112
50Mikołaj Maślanka112
15Anna Tymicka011
77Emil Chruszczewski101
26Piotr Kliś101
7Dagny Gorostiza000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Emil Chruszczewski Maciej Zabost 0.590.59
Atak 0.00
Strata 0.05
0 - 2Łukasz Adamski Filip Krynicki 1.250.26
Strata 1.15
0 - 3Ewa Bańbuła-Dyda Antoni Zakroczymski 2.251.00
Strata 1.51
0 - 4Radosław Lenczewski Antoni Zakroczymski 3.581.33
Strata 3.04
1 - 4Adrian Pich Hanna Woroniuk 4.500.52
1 - 5Piotr Kliś Aleksandra Gawlikowska 5.521.02
1 - 6Ewa Bańbuła-Dyda Łukasz Adamski 6.420.50
Strata 6.37
2 - 6Przemysław Galor Maciej Dądalski 6.510.09
2 - 7Aleksandra Gawlikowska Ewa Bańbuła-Dyda 7.521.01
Strata 7.07
Strata 7.24
2 - 8Mikołaj Maślanka Antoni Zakroczymski 8.280.36
Strata 8.19
2 - 9Ewa Bańbuła-Dyda Anna Tymicka 9.411.13
Strata 8.53
2 - 10Mateusz Dyda Maciej Zabost 11.351.54
Strata 11.28
3 - 10Paweł Kowalski Adrian Pich 11.590.24
3 - 11Aleksandra Dyśko Filip Krynicki 12.190.20
3 - 12Łukasz Adamski Filip Krynicki 12.580.39
Strata 12.46
4 - 12Maciej Wadas Weronika Sawczak 14.281.30
Strata 13.16
Strata 14.05
4 - 13Aleksandra Dyśko Łukasz Adamski 14.540.26
4 - 14Mateusz Dyda Maciej Zabost 17.062.12
Strata 15.35
Strata 15.55
Strata 16.14
4 - 15Aleksandra Gawlikowska Łukasz Adamski 18.221.16
Strata 17.36
5 - 15Paweł Zadrożny Hanna Woroniuk 18.430.21
5 - 16    20.101.27
Strata 19.17
Strata 20.01
5 - 17Mateusz Dyda Aleksandra Gawlikowska 21.451.35
Strata 20.34
Strata 21.00
Strata 21.26
5 - 18Ewa Bańbuła-Dyda Mikołaj Maślanka 22.440.59
5 - 19Aleksandra Gawlikowska Maciej Zabost 24.532.09
Strata 23.29
Strata 23.35
Strata 23.59
6 - 19Maciej Wadas Weronika Sawczak 25.280.35
6 - 20Antoni Zakroczymski Aleksandra Dyśko 25.500.22
6 - 21Mateusz Dyda Aleksandra Dyśko 27.261.36
Strata 26.20
Strata 26.45
Strata 26.57
7 - 21Maciej Wadas Adrian Pich 27.480.22
7 - 22Ewa Bańbuła-Dyda Radosław Lenczewski 28.090.21
7 - 23  Ewa Bańbuła-Dyda 28.570.48
Strata 28.48
8 - 23Paweł Kowalski Przemysław Galor 29.280.31
8 - 24    30.140.46

Statystyki meczu

Albatros Ultimate SzczecinGrandmaster Flash
Punkty: 8 24
Czas w ataku: 24.29 min (81.0 %) 5.45 min (19.0 %)
Czas w obronie: 5.45 min (19.0 %) 24.29 min (81.0 %)
Czas w ataku/punkt: 3.03 min 0.14 min
Czas w obronie/punkt: 0.14 min 3.03 min
Punkty w ataku: 8/24 (33.3 %) 8/8 (100.0 %)
Punkty w obronie: 0/8 (0.0 %) 16/24 (66.7 %)
Straty: 22 7
Timeouty: 0 0
Punkty SOTG: 11 (2+3+2+2+2) 11 (2+2+2+3+2)

Historia meczów