English Polski
Zaloguj się

Uwaga Pies - Flow    14 - 16

25.02.2017 13:10 na boisku 2 [Halowe Mistrzostwa Polski 2017, Grupa A]

Uwaga Pies
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
27Dominika Rzęsa044
13Andrzej Daleszczyk404
8Noah Christians123
38Barbara Sobańska123
14Jan Staniewicz123
5Adam Grzegorowski112
19Jennifer Friedewald202
44Sławomir Stankowski202
16Małgorzata Dalidonis011
58Paweł Szymański011
36Bartłomiej Daniłowski101
81Zuzanna Jakubowska000
 
Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
19Bartłomiej Specjał347
14Sergii Anufriiev235
83Tomasz Zatoń235
9Dariusz Urbanik314
22Katarzyna Dobranowska213
66Małgorzata Szagdaj022
5Maryna Dudnik112
32Paweł Milanowicz112
58Jakub Wróbel202
73Anna Łukasik000
12Szymon Łukaszewicz000
96Piotr Maga000
17Błażej Majchrzak000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Bartłomiej Specjał Tomasz Zatoń 0.180.18
Atak 0.00
1 - 1Jan Staniewicz Noah Christians 0.420.24
1 - 2Dariusz Urbanik Sergii Anufriiev 2.311.49
Strata 0.56
Strata 1.25
1 - 3Bartłomiej Specjał Dariusz Urbanik 3.551.24
Strata 3.05
2 - 3Bartłomiej Daniłowski Barbara Sobańska 4.140.19
2 - 4Katarzyna Dobranowska Tomasz Zatoń 4.360.22
3 - 4Jennifer Friedewald Dominika Rzęsa 6.111.35
3 - 5Bartłomiej Specjał Katarzyna Dobranowska 6.250.14
4 - 5Sławomir Stankowski Dominika Rzęsa 6.530.28
4 - 6Dariusz Urbanik Sergii Anufriiev 7.130.20
5 - 6Barbara Sobańska Jan Staniewicz 8.161.03
Strata 7.29
Strata 7.55
5 - 7Katarzyna Dobranowska Bartłomiej Specjał 9.161.00
6 - 7Andrzej Daleszczyk Dominika Rzęsa 10.020.46
Strata 9.36
Strata 9.53
7 - 7Andrzej Daleszczyk Dominika Rzęsa 10.560.54
Strata 10.33
8 - 7Andrzej Daleszczyk Noah Christians 13.402.44
Timeout 11.14
Strata 13.37
8 - 8Jakub Wróbel Paweł Milanowicz 15.442.04
Strata 13.51
Strata 14.28
9 - 8Sławomir Stankowski Paweł Szymański 17.291.45
10 - 8Jennifer Friedewald   19.101.41
Strata 17.59
10 - 9Maryna Dudnik Bartłomiej Specjał 19.390.29
10 - 10Sergii Anufriiev Tomasz Zatoń 21.402.01
Strata 21.07
Strata 21.21
10 - 11Paweł Milanowicz Sergii Anufriiev 22.501.10
Strata 22.07
11 - 11Adam Grzegorowski Barbara Sobańska 25.032.13
Strata 23.22
Strata 23.25
Strata 24.14
Strata 24.39
Strata 24.41
12 - 11  Adam Grzegorowski 27.282.25
Strata 26.02
12 - 12Dariusz Urbanik Bartłomiej Specjał 28.090.41
Strata 27.45
Strata 28.01
13 - 12Noah Christians Małgorzata Dalidonis 28.530.44
13 - 13Tomasz Zatoń Małgorzata Szagdaj 29.120.19
14 - 13Andrzej Daleszczyk Jan Staniewicz 29.440.32
14 - 14Tomasz Zatoń Maryna Dudnik 30.070.23
14 - 15Jakub Wróbel Bartłomiej Specjał 30.350.28
14 - 16Sergii Anufriiev Małgorzata Szagdaj 31.150.40
Strata 30.35
Strata 30.35

Statystyki meczu

Uwaga PiesFlow
Punkty: 14 16
Czas w ataku: 15.32 min (49.7 %) 15.43 min (50.3 %)
Czas w obronie: 15.43 min (50.3 %) 15.32 min (49.7 %)
Czas w ataku/punkt: 1.06 min 0.58 min
Czas w obronie/punkt: 0.58 min 1.06 min
Punkty w ataku: 10/15 (66.7 %) 11/15 (73.3 %)
Punkty w obronie: 4/15 (26.7 %) 5/15 (33.3 %)
Straty: 11 12
Timeouty: 0 1
Punkty SOTG: 8 (2+1+1+2+2) 9 (2+2+2+2+1)

Historia meczów