WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Uwaga Pies - KS AZS AWF FLOW WROCŁAW    14 - 16

25.02.2017 13:10 na boisku 2 [Halowe Mistrzostwa Polski 2017, Grupa A]

Uwaga Pies
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
27Dominika Rzęsa044
13Andrzej Daleszczyk404
8Noah Christians123
38Barbara Sobańska123
14Jan Staniewicz123
5Adam Grzegorowski112
19Jennifer Friedewald202
44Sławomir Stankowski202
16Małgorzata Dalidonis011
58Paweł Szymański011
36Bartłomiej Daniłowski101
81Zuzanna Jakubowska000
 
KS AZS AWF FLOW WROCŁAW
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
19Bartłomiej Specjał347
14Sergii Anufriiev235
83Tomasz Zatoń235
9Dariusz Urbanik314
22Katarzyna Dobranowska213
66Małgorzata Szagdaj022
5Maryna Dudnik112
32Paweł Milanowicz112
58Jakub Wróbel202
73Anna Łukasik000
12Szymon Łukaszewicz000
96Piotr Maga000
17Błażej Majchrzak000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Bartłomiej Specjał Tomasz Zatoń 0.180.18
Atak 0.00
1 - 1Jan Staniewicz Noah Christians 0.420.24
1 - 2Dariusz Urbanik Sergii Anufriiev 2.311.49
Strata 0.56
Strata 1.25
1 - 3Bartłomiej Specjał Dariusz Urbanik 3.551.24
Strata 3.05
2 - 3Bartłomiej Daniłowski Barbara Sobańska 4.140.19
2 - 4Katarzyna Dobranowska Tomasz Zatoń 4.360.22
3 - 4Jennifer Friedewald Dominika Rzęsa 6.111.35
3 - 5Bartłomiej Specjał Katarzyna Dobranowska 6.250.14
4 - 5Sławomir Stankowski Dominika Rzęsa 6.530.28
4 - 6Dariusz Urbanik Sergii Anufriiev 7.130.20
5 - 6Barbara Sobańska Jan Staniewicz 8.161.03
Strata 7.29
Strata 7.55
5 - 7Katarzyna Dobranowska Bartłomiej Specjał 9.161.00
6 - 7Andrzej Daleszczyk Dominika Rzęsa 10.020.46
Strata 9.36
Strata 9.53
7 - 7Andrzej Daleszczyk Dominika Rzęsa 10.560.54
Strata 10.33
8 - 7Andrzej Daleszczyk Noah Christians 13.402.44
Timeout 11.14
Strata 13.37
8 - 8Jakub Wróbel Paweł Milanowicz 15.442.04
Strata 13.51
Strata 14.28
9 - 8Sławomir Stankowski Paweł Szymański 17.291.45
10 - 8Jennifer Friedewald   19.101.41
Strata 17.59
10 - 9Maryna Dudnik Bartłomiej Specjał 19.390.29
10 - 10Sergii Anufriiev Tomasz Zatoń 21.402.01
Strata 21.07
Strata 21.21
10 - 11Paweł Milanowicz Sergii Anufriiev 22.501.10
Strata 22.07
11 - 11Adam Grzegorowski Barbara Sobańska 25.032.13
Strata 23.22
Strata 23.25
Strata 24.14
Strata 24.39
Strata 24.41
12 - 11  Adam Grzegorowski 27.282.25
Strata 26.02
12 - 12Dariusz Urbanik Bartłomiej Specjał 28.090.41
Strata 27.45
Strata 28.01
13 - 12Noah Christians Małgorzata Dalidonis 28.530.44
13 - 13Tomasz Zatoń Małgorzata Szagdaj 29.120.19
14 - 13Andrzej Daleszczyk Jan Staniewicz 29.440.32
14 - 14Tomasz Zatoń Maryna Dudnik 30.070.23
14 - 15Jakub Wróbel Bartłomiej Specjał 30.350.28
14 - 16Sergii Anufriiev Małgorzata Szagdaj 31.150.40
Strata 30.35
Strata 30.35

Statystyki meczu

Uwaga PiesKS AZS AWF FLOW WROCŁAW
Punkty: 14 16
Czas w ataku: 15.32 min (49.7 %) 15.43 min (50.3 %)
Czas w obronie: 15.43 min (50.3 %) 15.32 min (49.7 %)
Czas w ataku/punkt: 1.06 min 0.58 min
Czas w obronie/punkt: 0.58 min 1.06 min
Punkty w ataku: 10/15 (66.7 %) 11/15 (73.3 %)
Punkty w obronie: 4/15 (26.7 %) 5/15 (33.3 %)
Straty: 11 12
Timeouty: 0 1
Punkty SOTG: 8 (2+1+1+2+2) 9 (2+2+2+2+1)

Historia meczów