WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

BC Kosmodysk - Grandmaster Flash    12 - 14

11.02.2017 17:50 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2017, O miejsca 4-7 Finały]

BC Kosmodysk
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
31Michał Rudy606
21Stanisław Stupkiewicz145
73Albert Nowakowski044
11Jan Madej314
33Ewa Chudzyńska112
25Julia Wrzosińska112
18Dawid Kazimierczak011
15Olga Jaksch000
56Robert Januszewicz000
17Kalina Wilk000
 
Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
34Aleksandra Dyśko246
7Dagny Gorostiza033
28Łukasz Adamski123
38Radosław Lenczewski213
35Paweł Bejm112
50Mikołaj Maślanka112
8Ewa Bańbuła-Dyda202
24Filip Krynicki011
26Piotr Kliś101
9Cezary Szpadzik101
15Anna Tymicka101
21Maciej Zabost101
46Stanisław Bogusławski000
77Emil Chruszczewski000
3Aleksandra Gawlikowska000
4Adam Grzelak000
17Wojciech Zabost000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Ewa Bańbuła-Dyda Mikołaj Maślanka 2.052.05
Atak 0.00
Strata 1.29
0 - 2Mikołaj Maślanka Radosław Lenczewski 2.290.24
Strata 2.22
0 - 3Ewa Bańbuła-Dyda Filip Krynicki 3.401.11
Strata 3.18
1 - 3Julia Wrzosińska Albert Nowakowski 4.581.18
Strata 4.18
Strata 4.42
1 - 4Piotr Kliś Aleksandra Dyśko 5.390.41
1 - 5  Łukasz Adamski 6.280.49
Strata 6.01
2 - 5Jan Madej Dawid Kazimierczak 6.490.21
2 - 6Radosław Lenczewski Łukasz Adamski 7.491.00
3 - 6Michał Rudy Albert Nowakowski 10.202.31
Timeout 8.02
Strata 9.57
Strata 10.15
3 - 7Cezary Szpadzik Aleksandra Dyśko 11.000.40
4 - 7Michał Rudy Stanisław Stupkiewicz 11.240.24
4 - 8Anna Tymicka Paweł Bejm 11.510.27
5 - 8Jan Madej Stanisław Stupkiewicz 14.312.40
Strata 12.11
Strata 12.14
Strata 12.29
Strata 13.08
Strata 13.32
Strata 14.02
5 - 9Łukasz Adamski Aleksandra Dyśko 14.530.22
6 - 9Stanisław Stupkiewicz Albert Nowakowski 15.430.50
6 - 10Aleksandra Dyśko Dagny Gorostiza 17.051.22
Strata 16.13
Strata 16.37
7 - 10Michał Rudy Albert Nowakowski 18.111.06
Strata 17.31
Strata 18.04
8 - 10Jan Madej Julia Wrzosińska 19.161.05
Strata 18.37
8 - 11Radosław Lenczewski   19.460.30
9 - 11Michał Rudy Ewa Chudzyńska 22.412.55
Strata 20.23
Strata 20.26
Strata 21.03
Strata 21.29
Strata 22.06
Strata 22.25
10 - 11Michał Rudy Stanisław Stupkiewicz 23.260.45
Strata 23.02
11 - 11Michał Rudy Stanisław Stupkiewicz 25.482.22
Timeout 23.36
Strata 25.25
11 - 12Paweł Bejm Dagny Gorostiza 26.470.59
Strata 26.01
Strata 26.19
12 - 12Ewa Chudzyńska Jan Madej 29.222.35
Strata 27.13
Strata 28.19
Strata 28.38
Strata 28.50
12 - 13Maciej Zabost Aleksandra Dyśko 30.421.20
12 - 14Aleksandra Dyśko Dagny Gorostiza 31.280.46
Strata 31.06

Statystyki meczu

BC KosmodyskGrandmaster Flash
Punkty: 12 14
Czas w ataku: 19.55 min (63.3 %) 11.33 min (36.7 %)
Czas w obronie: 11.33 min (36.7 %) 19.55 min (63.3 %)
Czas w ataku/punkt: 1.39 min 0.49 min
Czas w obronie/punkt: 0.49 min 1.39 min
Punkty w ataku: 9/14 (64.3 %) 9/12 (75.0 %)
Punkty w obronie: 3/12 (25.0 %) 5/14 (35.7 %)
Straty: 18 16
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 11 (2+3+2+2+2) 11 (2+2+2+3+2)

Historia meczów