WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - RJP II    25 - 10

11.02.2017 13:50 na boisku 2 [Halowe Mistrzostwa Polski 2017, Baraże 4-11]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
50Mikołaj Maślanka538
7Dagny Gorostiza145
3Aleksandra Gawlikowska235
92Łukasz Adamski325
21Maciej Zabost044
35Paweł Bejm224
8Ewa Bańbuła-Dyda404
38Radosław Lenczewski123
2Filip Krynicki213
77Emil Chruszczewski112
4Adam Grzelak112
28Piotr Kliś202
34Aleksandra Dyśko011
15Anna Tymicka011
9Cezary Szpadzik101
46Stanisław Bogusławski000
17Wojciech Zabost000
 
RJP II
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
6Piotr Świerkot505
1Anna Buchert134
8Katarzyna Pleskacz213
13Paweł Kierzniewski022
90Paweł Sołtyk-Sołtycki022
17Maria Jasińska011
83Julia Kurpiewska011
7Maciej Buchert101
66Kamil Figura101
25Wojciech Malinowski000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Piotr Świerkot Paweł Sołtyk-Sołtycki 1.091.09
Atak 0.00
Strata 0.18
Strata 0.28
Strata 0.37
1 - 1Ewa Bańbuła-Dyda Dagny Gorostiza 1.370.28
2 - 1Paweł Bejm Aleksandra Dyśko 4.352.58
Strata 2.15
Strata 2.27
Strata 2.52
Strata 3.11
Strata 3.52
3 - 1Ewa Bańbuła-Dyda Mikołaj Maślanka 5.180.43
Strata 5.03
3 - 2Katarzyna Pleskacz Anna Buchert 6.130.55
4 - 2Mikołaj Maślanka Radosław Lenczewski 6.350.22
5 - 2Piotr Kliś Mikołaj Maślanka 7.170.42
Strata 7.15
6 - 2Ewa Bańbuła-Dyda Filip Krynicki 8.080.51
Strata 7.49
7 - 2Łukasz Adamski Paweł Bejm 10.031.55
Strata 8.39
8 - 2Paweł Bejm Dagny Gorostiza 10.520.49
Strata 10.30
9 - 2Ewa Bańbuła-Dyda Maciej Zabost 11.410.49
Strata 11.14
9 - 3Piotr Świerkot Maria Jasińska 12.581.17
Strata 12.30
Strata 12.52
10 - 3Adam Grzelak Aleksandra Gawlikowska 13.250.27
11 - 3Piotr Kliś Radosław Lenczewski 14.140.49
Strata 14.02
12 - 3Radosław Lenczewski Dagny Gorostiza 16.302.16
Strata 14.50
Strata 15.18
Strata 15.51
13 - 3Mikołaj Maślanka Paweł Bejm 16.550.25
Strata 16.50
13 - 4Kamil Figura Anna Buchert 17.551.00
Strata 17.51
14 - 4Mikołaj Maślanka Aleksandra Gawlikowska 18.070.12
14 - 5Piotr Świerkot Paweł Kierzniewski 18.360.29
14 - 6Katarzyna Pleskacz Paweł Kierzniewski 19.361.00
Strata 19.00
15 - 6Filip Krynicki Łukasz Adamski 20.260.50
16 - 6Łukasz Adamski Aleksandra Gawlikowska 20.590.33
Strata 20.45
17 - 6Emil Chruszczewski Adam Grzelak 21.440.45
Strata 21.29
17 - 7Piotr Świerkot Paweł Sołtyk-Sołtycki 22.190.35
18 - 7Aleksandra Gawlikowska Dagny Gorostiza 24.011.42
Strata 22.43
Strata 23.09
Strata 23.31
Strata 23.46
18 - 8Anna Buchert Julia Kurpiewska 24.450.44
19 - 8Cezary Szpadzik Maciej Zabost 25.380.53
Strata 25.03
Strata 25.30
20 - 8Mikołaj Maślanka Maciej Zabost 26.180.40
Strata 25.58
21 - 8Dagny Gorostiza Maciej Zabost 26.430.25
Strata 26.42
21 - 9Piotr Świerkot Katarzyna Pleskacz 27.350.52
22 - 9Mikołaj Maślanka Łukasz Adamski 28.090.34
23 - 9Łukasz Adamski Mikołaj Maślanka 28.440.35
Strata 28.43
23 - 10Maciej Buchert Anna Buchert 29.541.10
24 - 10Aleksandra Gawlikowska Emil Chruszczewski 30.591.05
Strata 30.41
Strata 30.57
25 - 10Filip Krynicki Anna Tymicka 32.031.04
Strata 31.18
Strata 31.32
Strata 31.43

Statystyki meczu

Grandmaster FlashRJP II
Punkty: 25 10
Czas w ataku: 8.42 min (27.1 %) 23.21 min (72.9 %)
Czas w obronie: 23.21 min (72.9 %) 8.42 min (27.1 %)
Czas w ataku/punkt: 0.20 min 2.20 min
Czas w obronie/punkt: 2.20 min 0.20 min
Punkty w ataku: 9/11 (81.8 %) 8/24 (33.3 %)
Punkty w obronie: 16/24 (66.7 %) 2/11 (18.2 %)
Straty: 13 26
Timeouty: 0 0
Punkty SOTG: 11 (2+2+3+2+2) 11 (2+2+2+2+3)

Historia meczów