WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - muJAHedini dysku    15 - 18

11.02.2017 12:30 na boisku 2 [Halowe Mistrzostwa Polski 2017, Baraże 1-6]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
34Aleksandra Dyśko325
38Radosław Lenczewski325
8Ewa Bańbuła-Dyda314
50Mikołaj Maślanka314
7Dagny Gorostiza033
2Filip Krynicki123
35Paweł Bejm011
3Aleksandra Gawlikowska011
9Cezary Szpadzik011
15Anna Tymicka011
92Łukasz Adamski101
77Emil Chruszczewski101
46Stanisław Bogusławski000
4Adam Grzelak000
28Piotr Kliś000
21Maciej Zabost000
17Wojciech Zabost000
 
muJAHedini dysku
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
16Kamil Osiecki527
12Katarzyna Podpora145
5Joanna Wojciechowska235
3Anna Bronowska-Kur134
29Jakub Kur224
8Aleksander Redwan033
26Daria Uziębło213
99Bartosz Borys202
88Stanisław Grzywalski101
6Małgorzata Rożek101
27Stanisław Rządzki101
33Maciej Antoniak000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Kamil Osiecki Anna Bronowska-Kur 2.232.23
Atak 0.00
Strata 0.44
Strata 1.22
Strata 1.27
Strata 1.49
0 - 2Stanisław Rządzki Jakub Kur 2.520.29
Strata 2.46
1 - 2Mikołaj Maślanka Radosław Lenczewski 3.190.27
1 - 3Joanna Wojciechowska Katarzyna Podpora 3.390.20
1 - 4Daria Uziębło Joanna Wojciechowska 4.110.32
Strata 4.03
2 - 4Aleksandra Dyśko Dagny Gorostiza 4.330.22
3 - 4Ewa Bańbuła-Dyda Radosław Lenczewski 5.160.43
Strata 5.04
3 - 5Kamil Osiecki Jakub Kur 5.400.24
3 - 6Kamil Osiecki Katarzyna Podpora 6.300.50
Strata 6.12
4 - 6Ewa Bańbuła-Dyda Filip Krynicki 7.250.55
4 - 7Joanna Wojciechowska Daria Uziębło 8.521.27
Strata 8.16
Strata 8.28
5 - 7Radosław Lenczewski Aleksandra Dyśko 11.202.28
Strata 9.26
Timeout 9.27
Strata 10.58
5 - 8Kamil Osiecki Katarzyna Podpora 13.432.23
Strata 11.47
6 - 8Aleksandra Dyśko Paweł Bejm 14.050.22
7 - 8Ewa Bańbuła-Dyda Cezary Szpadzik 14.310.26
Strata 14.20
8 - 8Radosław Lenczewski Ewa Bańbuła-Dyda 14.490.18
Strata 14.48
8 - 9Bartosz Borys Katarzyna Podpora 15.200.31
8 - 10Małgorzata Rożek Joanna Wojciechowska 15.380.18
Strata 15.36
9 - 10Mikołaj Maślanka Dagny Gorostiza 16.110.33
10 - 10Radosław Lenczewski Mikołaj Maślanka 16.500.39
Strata 16.34
10 - 11Daria Uziębło Aleksander Redwan 17.210.31
10 - 12Stanisław Grzywalski Anna Bronowska-Kur 18.030.42
Strata 18.01
10 - 13Jakub Kur Kamil Osiecki 18.370.34
Strata 18.29
10 - 14Katarzyna Podpora Joanna Wojciechowska 19.511.14
Strata 18.55
Strata 19.07
Strata 19.09
11 - 14Aleksandra Dyśko Filip Krynicki 21.121.21
Strata 20.20
Strata 20.44
11 - 15Bartosz Borys Anna Bronowska-Kur 21.490.37
11 - 16Jakub Kur Kamil Osiecki 23.361.47
Strata 23.16
11 - 17Anna Bronowska-Kur Aleksander Redwan 27.544.18
Strata 24.14
Strata 24.33
Strata 25.37
Strata 25.52
Strata 26.27
Strata 26.47
Strata 27.35
12 - 17Łukasz Adamski Dagny Gorostiza 28.100.16
13 - 17Emil Chruszczewski Anna Tymicka 29.361.26
Strata 28.35
Strata 29.23
Strata 29.35
Strata 29.35
14 - 17Filip Krynicki Aleksandra Dyśko 30.270.51
Strata 30.10
15 - 17Mikołaj Maślanka Aleksandra Gawlikowska 32.231.56
Strata 30.52
15 - 18Kamil Osiecki Aleksander Redwan 32.490.26

Statystyki meczu

Grandmaster FlashmuJAHedini dysku
Punkty: 15 18
Czas w ataku: 17.28 min (53.2 %) 15.21 min (46.8 %)
Czas w obronie: 15.21 min (46.8 %) 17.28 min (53.2 %)
Czas w ataku/punkt: 1.09 min 0.51 min
Czas w obronie/punkt: 0.51 min 1.09 min
Punkty w ataku: 8/17 (47.1 %) 9/16 (56.3 %)
Punkty w obronie: 7/16 (43.8 %) 9/17 (52.9 %)
Straty: 19 19
Timeouty: 0 1
Punkty SOTG: 8 (2+2+1+1+2) 12 (2+3+2+3+2)

Historia meczów