WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - 4hands    13 - 7

17.09.2016 15:30 na boisku 2 [Mistrzostwa Polski Mixed 2016, Grupa B]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
27Agata Dudzińska134
2Wojciech Starzewski404
25Grzegorz Nowakowski123
11Mikołaj Smogór123
18Julia Biegańska213
36Mateusz Dyda112
26Piotr Kliś011
88Paulina Kowalska011
3Katarzyna Rostek011
20Artur Sieraj011
34Aleksandra Dyśko101
38Radosław Lenczewski101
9Cezary Szpadzik101
8Ewa Bańbuła-Dyda000
42Adam Grzelak000
24Filip Krynicki000
 
4hands
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
3Grażyna Chlebicka314
18Aleksandra Kocbuch022
1Piotr Wiśniewski112
35Andrzej Chlebicki011
9Kacper Podgajny011
8Tomasz Romanowski011
15Marcin Goss101
39Katarzyna Kamionka101
10Michał Kryciński101
33Zuzanna Cichowska000
73Michał Gołębiowski000
36Klara Goss000
48Rafał Grudny000
13Przemysław Kuczyński000
69Adam Małek000
2Karol Pernal000
5Katarzyna Rzążewska000
30Maciej Skorupka000
0Piotr Trzaskowski000
19Sylwia Wróblewska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Grażyna Chlebicka Piotr Wiśniewski 0.490.49
Atak 0.00
0 - 2Michał Kryciński Kacper Podgajny 3.052.16
Strata 3.03
1 - 2Mikołaj Smogór Paulina Kowalska 7.204.15
Strata 5.04
Strata 5.23
2 - 2Wojciech Starzewski Mateusz Dyda 10.543.34
Strata 9.39
Strata 10.11
Strata 10.39
3 - 2Aleksandra Dyśko Grzegorz Nowakowski 18.517.57
Strata 12.28
Strata 14.25
Timeout 15.08
Strata 17.15
Strata 17.35
Strata 17.50
3 - 3Katarzyna Kamionka Grażyna Chlebicka 21.042.13
4 - 3Radosław Lenczewski Mikołaj Smogór 23.502.46
Strata 22.46
5 - 3Julia Biegańska Katarzyna Rostek 27.393.49
Strata 25.10
Timeout 25.21
5 - 4Grażyna Chlebicka Aleksandra Kocbuch 29.341.55
6 - 4Wojciech Starzewski Julia Biegańska 31.422.08
7 - 4Julia Biegańska Agata Dudzińska 33.462.04
Strata 33.22
Przerwa
8 - 4Wojciech Starzewski Agata Dudzińska 36.202.34
8 - 5Marcin Goss Aleksandra Kocbuch 40.314.11
Strata 39.29
Strata 40.08
9 - 5Grzegorz Nowakowski Agata Dudzińska 42.241.53
9 - 6Piotr Wiśniewski Tomasz Romanowski 46.514.27
Strata 46.42
Strata 46.48
10 - 6Agata Dudzińska Mikołaj Smogór 52.516.00
Timeout 47.57
Strata 50.03
Strata 50.55
Strata 52.04
Strata 52.24
11 - 6Cezary Szpadzik Artur Sieraj 56.003.09
Strata 54.16
Strata 54.40
Strata 55.45
12 - 6Mateusz Dyda Piotr Kliś 61.025.02
Timeout 58.23
Strata 59.30
Strata 60.43
12 - 7Grażyna Chlebicka Andrzej Chlebicki 66.545.52
Strata 62.20
Strata 64.06
Strata 64.51
Strata 65.55
13 - 7Wojciech Starzewski Grzegorz Nowakowski 68.351.41

Obsługa meczu: Anna Januchowska

Statystyki meczu

Grandmaster Flash4hands
Punkty: 13 7
Czas w ataku: 23.33 min (34.3 %) 45.02 min (65.7 %)
Czas w obronie: 45.02 min (65.7 %) 23.33 min (34.3 %)
Czas w ataku/punkt: 1.48 min 6.26 min
Czas w obronie/punkt: 6.26 min 1.48 min
Punkty w ataku: 7/8 (87.5 %) 6/12 (50.0 %)
Punkty w obronie: 6/12 (50.0 %) 1/8 (12.5 %)
Straty: 14 17
Timeouty: 2 2
Punkty SOTG: 10 (2+2+2+2+2) 12 (2+2+3+3+2)

Historia meczów