WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

KWR Knury - Grandmaster Flash    10 - 15

18.09.2016 16:00 na boisku 1 [Mistrzostwa Polski Mixed 2016, O miejsca 1-8 Finały]

KWR Knury
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
71Wojciech Pietrzyk426
18David Bwire Ekonjo123
91Filip Dobranowski213
3Tomasz Lech022
12Łukasz Dobranowski202
28Tomasz Jarząbek011
15Maciej Kruczkowski011
7Katarzyna Marek011
13Marta Uryniak101
1Katarzyna Głuszko000
10Mateusz Kosmalski000
6Joanna Lewandowska000
17Jakub Licznerski000
9Kamila Nazimek000
0Marek Roszczak000
2Piotr Szauderna000
99Magdalena Szwed000
16Janusz Szybejko000
11Rafał Żakiewicz000
 
Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
38Radosław Lenczewski505
34Aleksandra Dyśko134
20Artur Sieraj134
25Grzegorz Nowakowski123
2Wojciech Starzewski123
8Ewa Bańbuła-Dyda213
46Stanisław Bogusławski303
36Mateusz Dyda011
88Paulina Kowalska011
3Katarzyna Rostek011
11Mikołaj Smogór011
18Julia Biegańska101
27Agata Dudzińska000
42Adam Grzelak000
26Piotr Kliś000
24Filip Krynicki000
9Cezary Szpadzik000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Radosław Lenczewski Aleksandra Dyśko 5.095.09
Atak 0.00
Strata 0.34
Strata 0.38
Strata 3.13
Strata 4.20
0 - 2Stanisław Bogusławski Grzegorz Nowakowski 13.388.29
Strata 5.14
Timeout 8.34
Strata 11.57
Strata 13.36
1 - 2Wojciech Pietrzyk Tomasz Lech 19.596.21
1 - 3Artur Sieraj Wojciech Starzewski 21.592.00
1 - 4Ewa Bańbuła-Dyda Aleksandra Dyśko 23.431.44
Strata 23.21
2 - 4Filip Dobranowski Tomasz Lech 28.475.04
Strata 25.08
Timeout 25.39
Strata 27.40
2 - 5Radosław Lenczewski Wojciech Starzewski 29.380.51
3 - 5Wojciech Pietrzyk Filip Dobranowski 31.382.00
4 - 5Łukasz Dobranowski Maciej Kruczkowski 34.272.49
Strata 34.26
4 - 6Radosław Lenczewski Katarzyna Rostek 36.572.30
5 - 6Łukasz Dobranowski David Bwire Ekonjo 40.093.12
Strata 39.26
5 - 7Radosław Lenczewski Artur Sieraj 42.031.54
6 - 7Filip Dobranowski Tomasz Jarząbek 46.224.19
Strata 44.01
Strata 44.45
6 - 8Julia Biegańska Artur Sieraj 48.031.41
Strata 47.57
6 - 9Aleksandra Dyśko Mateusz Dyda 57.439.40
Strata 57.32
7 - 9Marta Uryniak Wojciech Pietrzyk 60.092.26
7 - 10Ewa Bańbuła-Dyda Aleksandra Dyśko 62.262.17
Strata 61.30
7 - 11Grzegorz Nowakowski Mikołaj Smogór 66.173.51
Strata 64.21
7 - 12Radosław Lenczewski Grzegorz Nowakowski 71.405.23
Strata 68.20
Timeout 69.17
8 - 12Wojciech Pietrzyk Katarzyna Marek 75.283.48
Strata 73.59
Strata 75.27
8 - 13Stanisław Bogusławski Ewa Bańbuła-Dyda 79.474.19
Strata 77.15
Timeout 77.17
Strata 79.26
9 - 13Wojciech Pietrzyk David Bwire Ekonjo 81.161.29
9 - 14Stanisław Bogusławski Paulina Kowalska 86.465.30
10 - 14David Bwire Ekonjo Wojciech Pietrzyk 88.451.59
10 - 15Wojciech Starzewski Artur Sieraj 93.044.19
Strata 91.06
Strata 91.57

Obsługa meczu: Michal Krotliñski

Statystyki meczu

KWR KnuryGrandmaster Flash
Punkty: 10 15
Czas w ataku: 59.45 min (64.2 %) 33.19 min (35.8 %)
Czas w obronie: 33.19 min (35.8 %) 59.45 min (64.2 %)
Czas w ataku/punkt: 5.58 min 2.13 min
Czas w obronie/punkt: 2.13 min 5.58 min
Punkty w ataku: 9/14 (64.3 %) 10/11 (90.9 %)
Punkty w obronie: 1/11 (9.1 %) 5/14 (35.7 %)
Straty: 15 10
Timeouty: 2 2
Punkty SOTG: 13 (2+3+3+3+2) 12 (3+3+2+2+2)

Historia meczów