WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - Zawierucha    13 - 5

18.09.2016 09:20 na boisku 3 [Mistrzostwa Polski Mixed 2016, O miejsca 1-8]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
11Mikołaj Smogór134
20Artur Sieraj224
8Ewa Bańbuła-Dyda213
34Aleksandra Dyśko213
25Grzegorz Nowakowski213
18Julia Biegańska022
36Mateusz Dyda112
42Adam Grzelak011
88Paulina Kowalska011
46Stanisław Bogusławski101
2Wojciech Starzewski101
9Cezary Szpadzik101
14Mikołaj Całka000
27Agata Dudzińska000
26Piotr Kliś000
24Filip Krynicki000
38Radosław Lenczewski000
3Katarzyna Rostek000
 
Zawierucha
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
22Mariusz Narkiewicz303
12Krzysztof Zając022
10Andrzej Holnicki011
23Aleksandra Piankowska011
24Karolina Radzimirska011
44Piotr Kuszewski101
21Adam Świderski101
57Ewa Gaczyńska000
4Radosław Gaczyński000
8Rafał Kącki000
19Kamil Kindziuk000
93Małgorzata Kindziuk000
3Marta Krzyżanowska000
1Igor Mirowski000
5Paula Rogowska000
13Damian Skrzypczyk000
99Magdalena Szwej000
88Konstanty Święcicki000
16Michał Terecha000
55Katarzyna Warda000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Aleksandra Dyśko Adam Grzelak 7.137.13
Atak 0.00
Strata 5.42
Strata 5.48
2 - 0Grzegorz Nowakowski Paulina Kowalska 11.154.02
Strata 9.27
Strata 9.58
Strata 10.46
2 - 1Mariusz Narkiewicz Krzysztof Zając 13.582.43
Strata 13.37
Strata 13.54
3 - 1Artur Sieraj Mikołaj Smogór 15.451.47
3 - 2Mariusz Narkiewicz Aleksandra Piankowska 18.082.23
Strata 17.56
4 - 2Cezary Szpadzik Artur Sieraj 20.412.33
5 - 2Ewa Bańbuła-Dyda Grzegorz Nowakowski 23.252.44
Strata 22.32
Strata 22.54
Strata 23.20
5 - 3Adam Świderski Andrzej Holnicki 26.403.15
Strata 24.51
Strata 24.59
Strata 25.24
Strata 26.12
6 - 3Wojciech Starzewski Aleksandra Dyśko 29.342.54
7 - 3Grzegorz Nowakowski Mateusz Dyda 32.312.57
Strata 31.45
Strata 32.01
Strata 32.25
Przerwa
8 - 3Ewa Bańbuła-Dyda Mikołaj Smogór 36.003.29
Strata 35.30
8 - 4Mariusz Narkiewicz Karolina Radzimirska 38.142.14
Strata 37.37
Strata 37.53
9 - 4Artur Sieraj Mikołaj Smogór 40.522.38
9 - 5Piotr Kuszewski Krzysztof Zając 44.303.38
Timeout 41.19
10 - 5Aleksandra Dyśko Ewa Bańbuła-Dyda 48.574.27
Strata 46.37
Strata 46.51
Strata 47.56
Strata 48.40
11 - 5Mikołaj Smogór Julia Biegańska 53.575.00
Timeout 49.18
Strata 52.15
12 - 5Mateusz Dyda Artur Sieraj 58.554.58
Strata 55.41
Strata 56.27
Strata 57.05
Strata 57.33
Strata 58.51
13 - 5Stanisław Bogusławski Julia Biegańska 61.593.04
Strata 60.16

Statystyki meczu

Grandmaster FlashZawierucha
Punkty: 13 5
Czas w ataku: 21.32 min (34.7 %) 40.27 min (65.3 %)
Czas w obronie: 40.27 min (65.3 %) 21.32 min (34.7 %)
Czas w ataku/punkt: 1.39 min 8.05 min
Czas w obronie/punkt: 8.05 min 1.39 min
Punkty w ataku: 6/6 (100.0 %) 5/12 (41.7 %)
Punkty w obronie: 7/12 (58.3 %) 0/6 (0.0 %)
Straty: 13 19
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 10 (2+2+3+2+1) 12 (2+2+3+3+2)

Historia meczów