WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

4hands - Flow AZS AWF    10 - 12

18.09.2016 09:20 na boisku 2 [Mistrzostwa Polski Mixed 2016, O miejsca 1-8]

4hands
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
9Kacper Podgajny314
19Sylwia Wróblewska123
36Klara Goss022
73Michał Gołębiowski112
18Aleksandra Kocbuch112
1Piotr Wiśniewski112
15Marcin Goss011
0Piotr Trzaskowski011
3Grażyna Chlebicka101
10Michał Kryciński101
69Adam Małek101
35Andrzej Chlebicki000
33Zuzanna Cichowska000
48Rafał Grudny000
39Katarzyna Kamionka000
13Przemysław Kuczyński000
2Karol Pernal000
8Tomasz Romanowski000
5Katarzyna Rzążewska000
30Maciej Skorupka000
 
Flow AZS AWF
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
46Maciej Parys213
58Jakub Wróbel213
10Marcin Bielewski303
14Sergey Anufriev022
0Michał Dul022
19Bartłomiej Specjał022
77Daniel Błach112
4Małgorzata Czaplińska112
16Paulina Dul011
96Piotr Maga011
1Monika Pawlak101
66Małgorzata Szagdaj101
83Tomasz Zatoń101
28Julia Bujar000
78Magdalena Faliszewska000
98Paweł Mierzwiński000
99Aleksandra Szyrwiel000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Piotr Wiśniewski Marcin Goss 0.580.58
Atak 0.00
1 - 1Daniel Błach Bartłomiej Specjał 4.473.49
Strata 3.50
Strata 4.10
2 - 1Adam Małek Klara Goss 6.241.37
3 - 1Michał Gołębiowski Kacper Podgajny 14.177.53
Timeout 8.07
Strata 11.20
Strata 12.58
Strata 13.02
3 - 2Jakub Wróbel Daniel Błach 17.132.56
4 - 2Sylwia Wróblewska Piotr Wiśniewski 19.152.02
5 - 2Kacper Podgajny Michał Gołębiowski 23.444.29
Strata 21.41
Strata 21.51
Strata 22.45
5 - 3Maciej Parys Małgorzata Czaplińska 27.043.20
Strata 25.45
Strata 26.04
6 - 3Aleksandra Kocbuch Klara Goss 30.083.04
Strata 28.32
Strata 29.28
6 - 4Marcin Bielewski Michał Dul 32.282.20
7 - 4Grażyna Chlebicka Sylwia Wróblewska 34.261.58
Przerwa
8 - 4Michał Kryciński Piotr Trzaskowski 39.144.48
Strata 37.04
Strata 37.10
Strata 37.48
Strata 38.24
Strata 38.56
8 - 5Tomasz Zatoń Bartłomiej Specjał 41.021.48
8 - 6Małgorzata Czaplińska Sergey Anufriev 46.595.57
Strata 42.22
Strata 42.39
Strata 45.22
Strata 46.26
Strata 46.51
8 - 7Monika Pawlak Piotr Maga 53.246.25
Timeout 48.02
Strata 50.30
Strata 50.49
Strata 51.51
Strata 52.13
Strata 53.22
9 - 7Kacper Podgajny Sylwia Wróblewska 58.265.02
Strata 55.44
Strata 57.35
9 - 8Marcin Bielewski Jakub Wróbel 60.171.51
9 - 9Małgorzata Szagdaj Maciej Parys 63.553.38
Strata 62.24
Strata 63.47
Strata 63.49
9 - 10Jakub Wróbel Sergey Anufriev 68.565.01
Strata 65.51
Timeout 66.07
9 - 11Maciej Parys Paulina Dul 73.084.12
Strata 70.50
Strata 72.33
Strata 73.00
10 - 11Kacper Podgajny Aleksandra Kocbuch 77.033.55
Strata 75.04
Strata 75.47
10 - 12Marcin Bielewski Michał Dul 80.233.20

Obsługa meczu: maks

Statystyki meczu

4handsFlow AZS AWF
Punkty: 10 12
Czas w ataku: 43.49 min (54.5 %) 36.34 min (45.5 %)
Czas w obronie: 36.34 min (45.5 %) 43.49 min (54.5 %)
Czas w ataku/punkt: 4.22 min 3.02 min
Czas w obronie/punkt: 3.02 min 4.22 min
Punkty w ataku: 7/12 (58.3 %) 7/10 (70.0 %)
Punkty w obronie: 3/10 (30.0 %) 5/12 (41.7 %)
Straty: 20 18
Timeouty: 1 2
Punkty SOTG: 11 (2+1+2+3+3) 12 (2+2+3+3+2)

Historia meczów