WLU* 2019/2020
English Polski
Zaloguj się

Brave Beavers - Flow Junior AZS AWF    11 - 9

03.09.2016 13:30 na boisku 1 [Młodzieżowe MP 2016, O miejsca 1-4]

Brave Beavers
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
43Michał Schiller336
30Mateusz Gibki325
7Mateusz Rybarczyk314
14Filip Szmyt033
66Maciej Płaczek112
26Joanna Jurga011
4Dawid Niedziela101
28Dawid Ajnbacher000
13Roland Furmanek000
32Ludwika Góra000
11Marcin Hausa000
35Adrianna Kostecka000
37Weronika Maciejewska000
38Adam Maciejewski000
17Daniel Niedziela000
25Julia Nowicka000
24Dawid Popławski-Weilandt000
29Damian Sadalski000
 
Flow Junior AZS AWF
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
13Małgorzata Czaplińska134
77Daniel Błach213
8Marcel Byndas213
33Zuzanna Brzezińska022
17Natalia Nędzi022
18Wojciech Pająk202
42Maciej Pająk101
0Maciej Skorupa101
61Rafał Furman000
39Zofia Knapik000
98Paweł Mierzwiński000
24Ewa Repelowska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Maciej Skorupa Zuzanna Brzezińska 3.113.11
Strata 1.59
Strata 2.32
0 - 2Marcel Byndas Daniel Błach 5.402.29
Strata 5.03
0 - 3Marcel Byndas Natalia Nędzi 8.533.13
Strata 7.02
Strata 7.50
Strata 8.22
0 - 4Daniel Błach Małgorzata Czaplińska 11.292.36
Strata 11.08
1 - 4Mateusz Rybarczyk Michał Schiller 14.182.49
1 - 5Małgorzata Czaplińska Zuzanna Brzezińska 16.442.26
2 - 5Dawid Niedziela Filip Szmyt 20.594.15
Strata 19.01
Strata 19.35
3 - 5Michał Schiller Mateusz Rybarczyk 24.043.05
Strata 23.16
4 - 5Mateusz Gibki Maciej Płaczek 27.403.36
Timeout 24.23
Strata 27.17
4 - 6Wojciech Pająk Małgorzata Czaplińska 30.242.44
5 - 6Maciej Płaczek Filip Szmyt 32.191.55
Strata 32.18
6 - 6Mateusz Rybarczyk Michał Schiller 36.123.53
Strata 34.45
7 - 6Mateusz Gibki Filip Szmyt 41.225.10
Strata 39.50
Przerwa
7 - 7Wojciech Pająk Natalia Nędzi 45.013.29
Strata 43.47
Strata 44.14
Strata 44.45
7 - 8Daniel Błach Marcel Byndas 47.322.31
Strata 47.25
8 - 8Mateusz Rybarczyk Joanna Jurga 49.572.25
9 - 8Michał Schiller Mateusz Gibki 52.232.26
Strata 51.52
10 - 8Mateusz Gibki Michał Schiller 56.153.52
Strata 54.12
Strata 54.57
Strata 55.17
10 - 9Maciej Pająk Małgorzata Czaplińska 63.146.59
Strata 58.02
Timeout 58.27
Strata 60.20
11 - 9Michał Schiller Mateusz Gibki 65.362.22

Obsługa meczu: Dorota Bednarska, Kacper Rekawiecki

Statystyki meczu

Brave BeaversFlow Junior AZS AWF
Punkty: 11 9
Czas w ataku: 28.04 min (42.9 %) 37.22 min (57.1 %)
Czas w obronie: 37.22 min (57.1 %) 28.04 min (42.9 %)
Czas w ataku/punkt: 2.33 min 4.09 min
Czas w obronie/punkt: 4.09 min 2.33 min
Punkty w ataku: 5/10 (50.0 %) 4/10 (40.0 %)
Punkty w obronie: 6/10 (60.0 %) 5/10 (50.0 %)
Straty: 11 13
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 8 (2+2+1+1+2) 9 (2+2+1+2+2)

Historia meczów