WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

RJP II - Frisbnik    5 - 19

12.03.2016 11:31 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2016, Grupa B]

RJP II
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
92Bartłomiej Płatkowski303
34Piotr Bartoszek022
42Michał Kucharczyk022
32Stefan Łodyga011
18Szymon Szczepankowski101
24Jakub Wieremiejczuk101
37Agnieszka Buraczyńska000
83Julia Kurpiewska000
26Monika Maniewska000
36Zofia Nawrocka000
 
Frisbnik
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
8Marcin Sosna516
35Jan Gliwa235
5Remigiusz Szymura134
21Bartosz Mikołajec314
11Katarzyna Bańczyk033
95Marta Noga123
23Grzegorz Ciszewski213
99Jan Kopiczko213
15Michał Pustołka303
17Natalia Sikora022
9Magdalena Stępień011
2Julia Szymura011
25Anna Froehlich000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Marcin Sosna Marta Noga 0.090.09
Atak 0.00
0 - 2Marcin Sosna Bartosz Mikołajec 0.590.50
Strata 0.57
0 - 3Marcin Sosna Jan Gliwa 1.260.27
Strata 1.25
0 - 4Michał Pustołka Remigiusz Szymura 1.580.32
Strata 1.41
0 - 5Grzegorz Ciszewski Remigiusz Szymura 3.582.00
Strata 2.28
0 - 6Bartosz Mikołajec Jan Gliwa 5.491.51
Strata 5.48
1 - 6Szymon Szczepankowski Michał Kucharczyk 5.590.10
1 - 7Bartosz Mikołajec Jan Gliwa 6.030.04
1 - 8Michał Pustołka Natalia Sikora 7.471.44
Strata 6.46
Strata 7.07
Strata 7.21
1 - 9Jan Kopiczko Magdalena Stępień 9.101.23
Strata 8.25
Strata 8.27
Strata 8.43
1 - 10Jan Gliwa Katarzyna Bańczyk 11.152.05
Strata 10.31
Strata 10.43
Strata 11.12
1 - 11Marta Noga Julia Szymura 11.580.43
Strata 11.47
1 - 12Grzegorz Ciszewski Jan Kopiczko 12.430.45
Strata 12.18
2 - 12Bartłomiej Płatkowski Piotr Bartoszek 13.501.07
2 - 13Jan Gliwa Katarzyna Bańczyk 14.450.55
Strata 14.10
Strata 14.28
3 - 13Bartłomiej Płatkowski Michał Kucharczyk 18.223.37
Strata 15.21
Strata 15.44
Strata 16.11
Strata 16.40
Strata 17.06
Strata 17.35
3 - 14Bartosz Mikołajec Marcin Sosna 18.440.22
4 - 14Jakub Wieremiejczuk Stefan Łodyga 19.170.33
4 - 15Remigiusz Szymura Katarzyna Bańczyk 19.540.37
4 - 16Michał Pustołka Remigiusz Szymura 22.162.22
Strata 20.23
Timeout 20.28
4 - 17Marcin Sosna Marta Noga 23.110.55
Strata 22.35
4 - 18Marcin Sosna Natalia Sikora 25.031.52
Strata 24.21
5 - 18Bartłomiej Płatkowski Piotr Bartoszek 25.590.56
5 - 19Jan Kopiczko Grzegorz Ciszewski 26.130.14

Obsługa meczu: Jagson

Statystyki meczu

RJP IIFrisbnik
Punkty: 5 19
Czas w ataku: 23.52 min (91.0 %) 2.21 min (9.0 %)
Czas w obronie: 2.21 min (9.0 %) 23.52 min (91.0 %)
Czas w ataku/punkt: 4.46 min 0.07 min
Czas w obronie/punkt: 0.07 min 4.46 min
Punkty w ataku: 5/18 (27.8 %) 6/6 (100.0 %)
Punkty w obronie: 0/6 (0.0 %) 13/18 (72.2 %)
Straty: 20 7
Timeouty: 0 1
Punkty SOTG: 11 (1+3+2+3+2) 11 (2+2+3+2+2)

Historia meczów