WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - AZS AWF Flow Black    20 - 12

27.02.2016 19:00 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2016, O miejsca 1-8]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
27Agata Dudzińska369
36Mateusz Dyda156
8Ewa Bańbuła-Dyda426
38Radosław Lenczewski325
24Filip Krynicki022
11Mikołaj Smogór112
34Aleksandra Dyśko202
42Adam Grzelak011
18Julia Biegańska000
46Stanisław Bogusławski000
12Mikołaj Całka000
32Wiktoria Maruszczak000
9Cezary Szpadzik000
 
AZS AWF Flow Black
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
10Marcin Bielewski7310
4Tomasz Staszkiewicz437
96Piotr Maga033
14Sergey Anufriev112
99Katarzyna Behnke011
48Karolina Ryniak011
12Kamil Saktura000
66Małgorzata Szagdaj000
6Katarzyna Zawierucha000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0  Agata Dudzińska 1.371.37
Atak 0.00
2 - 0  Ewa Bańbuła-Dyda 2.050.28
Strata 1.55
3 - 0Radosław Lenczewski Filip Krynicki 2.500.45
Strata 2.29
3 - 1Tomasz Staszkiewicz Marcin Bielewski 4.421.52
Strata 4.03
Strata 4.16
4 - 1Agata Dudzińska Radosław Lenczewski 5.060.24
4 - 2Marcin Bielewski Piotr Maga 5.310.25
4 - 3Marcin Bielewski Piotr Maga 5.550.24
Strata 5.50
5 - 3Ewa Bańbuła-Dyda Mateusz Dyda 6.390.44
5 - 4Tomasz Staszkiewicz Katarzyna Behnke 7.010.22
6 - 4Mikołaj Smogór Mateusz Dyda 7.510.50
Strata 7.18
Strata 7.43
7 - 4Ewa Bańbuła-Dyda Mikołaj Smogór 8.100.19
Strata 8.09
7 - 5Marcin Bielewski Karolina Ryniak 8.410.31
8 - 5  Radosław Lenczewski 9.040.23
9 - 5  Agata Dudzińska 10.061.02
Strata 9.52
10 - 5Radosław Lenczewski Mateusz Dyda 11.421.36
Strata 10.39
Strata 11.01
Strata 11.23
11 - 5Agata Dudzińska Mateusz Dyda 14.242.42
Strata 12.32
Timeout 12.46
11 - 6Marcin Bielewski Tomasz Staszkiewicz 14.490.25
11 - 7Tomasz Staszkiewicz Marcin Bielewski 15.420.53
Strata 15.17
12 - 7Aleksandra Dyśko Agata Dudzińska 16.040.22
13 - 7Ewa Bańbuła-Dyda Agata Dudzińska 17.261.22
Strata 16.34
13 - 8Marcin Bielewski Tomasz Staszkiewicz 17.490.23
14 - 8  Adam Grzelak 19.542.05
Strata 18.42
Strata 19.04
Strata 19.11
Strata 19.17
14 - 9Marcin Bielewski Sergey Anufriev 20.230.29
14 - 10Marcin Bielewski Tomasz Staszkiewicz 22.101.47
Strata 20.44
15 - 10Agata Dudzińska Mateusz Dyda 24.001.50
Strata 23.01
Strata 23.22
16 - 10Radosław Lenczewski Agata Dudzińska 24.560.56
Strata 24.52
16 - 11Sergey Anufriev Piotr Maga 25.550.59
Strata 25.27
Strata 25.36
17 - 11Mateusz Dyda   26.591.04
Strata 26.15
Strata 26.39
18 - 11  Agata Dudzińska 27.410.42
Strata 27.23
18 - 12Tomasz Staszkiewicz Marcin Bielewski 30.002.19
Strata 29.05
Strata 29.13
19 - 12Aleksandra Dyśko Ewa Bańbuła-Dyda 30.480.48
20 - 12Ewa Bańbuła-Dyda Filip Krynicki 31.531.05
Strata 31.16

Obsługa meczu: Paulina

Statystyki meczu

Grandmaster FlashAZS AWF Flow Black
Punkty: 20 12
Czas w ataku: 13.11 min (41.3 %) 18.42 min (58.7 %)
Czas w obronie: 18.42 min (58.7 %) 13.11 min (41.3 %)
Czas w ataku/punkt: 0.39 min 1.33 min
Czas w obronie/punkt: 1.33 min 0.39 min
Punkty w ataku: 10/13 (76.9 %) 9/19 (47.4 %)
Punkty w obronie: 10/19 (52.6 %) 3/13 (23.1 %)
Straty: 12 19
Timeouty: 1 0
Punkty SOTG: 12 (2+2+3+2+3) 12 (2+3+2+3+2)

Historia meczów