WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - 4hands    18 - 11

27.02.2016 14:20 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2016, Grupa A]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
11Mikołaj Smogór336
38Radosław Lenczewski415
34Aleksandra Dyśko134
9Cezary Szpadzik224
36Mateusz Dyda123
8Ewa Bańbuła-Dyda213
24Filip Krynicki213
12Mikołaj Całka022
27Agata Dudzińska022
32Wiktoria Maruszczak112
42Adam Grzelak101
18Julia Biegańska000
 
4hands
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
15Marcin Goss538
19Sylwia Wróblewska033
3Grażyna Chlebicka213
69Adam Małek112
30Michał Kryciński202
38Małgorzata Gajda011
21Antoni Moroz011
23Bartosz Czerwieniec000
36Klara Goss000
9Kacper Podgajny000
29Krystyna Stępniewska000
66Piotr Trzaskowski000
1Piotr Wiśniewski000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Ewa Bańbuła-Dyda Mikołaj Całka 2.322.32
1 - 1Marcin Goss Sylwia Wróblewska 3.250.53
2 - 1Filip Krynicki Mikołaj Smogór 4.110.46
2 - 2Marcin Goss Sylwia Wróblewska 4.300.19
3 - 2Radosław Lenczewski Mikołaj Smogór 5.000.30
4 - 2Mikołaj Smogór Aleksandra Dyśko 5.320.32
Strata 5.25
4 - 3    5.510.19
4 - 4Marcin Goss Grażyna Chlebicka 8.232.32
Strata 6.58
Strata 7.47
Strata 8.16
5 - 4Mikołaj Smogór Wiktoria Maruszczak 10.061.43
6 - 4Radosław Lenczewski Filip Krynicki 12.562.50
Strata 11.13
Strata 11.43
Strata 12.05
6 - 5Marcin Goss Antoni Moroz 14.101.14
Timeout 13.13
7 - 5Aleksandra Dyśko Cezary Szpadzik 15.271.17
Strata 14.41
Strata 15.02
8 - 5  Agata Dudzińska 16.461.19
Strata 16.16
8 - 6Michał Kryciński Marcin Goss 17.150.29
9 - 6Filip Krynicki Aleksandra Dyśko 18.000.45
9 - 7Adam Małek Marcin Goss 18.560.56
10 - 7Mateusz Dyda Radosław Lenczewski 19.210.25
11 - 7Ewa Bańbuła-Dyda Mateusz Dyda 20.221.01
Strata 19.55
12 - 7Cezary Szpadzik Mikołaj Smogór 21.311.09
Strata 20.43
13 - 7Cezary Szpadzik Aleksandra Dyśko 22.000.29
Strata 21.50
14 - 7Wiktoria Maruszczak Mikołaj Całka 22.360.36
Strata 22.18
14 - 8Grażyna Chlebicka Adam Małek 22.590.23
14 - 9Grażyna Chlebicka Sylwia Wróblewska 25.172.18
Strata 23.37
Strata 23.42
Strata 24.18
Strata 24.29
Strata 24.49
Strata 24.55
Strata 25.04
15 - 9Mikołaj Smogór Cezary Szpadzik 28.022.45
Timeout 26.04
Strata 27.11
Strata 27.50
15 - 10Michał Kryciński Marcin Goss 28.590.57
Strata 28.19
Strata 28.50
16 - 10Adam Grzelak Ewa Bańbuła-Dyda 29.360.37
16 - 11Marcin Goss Małgorzata Gajda 29.550.19
17 - 11Radosław Lenczewski Mateusz Dyda 31.552.00
Strata 30.59
Strata 31.26
18 - 11Radosław Lenczewski Agata Dudzińska 33.552.00
Strata 32.39
Strata 32.48
Strata 33.18

Statystyki meczu

Grandmaster Flash4hands
Punkty: 18 11
Czas w ataku: 18.10 min (53.6 %) 15.45 min (46.4 %)
Czas w obronie: 15.45 min (46.4 %) 18.10 min (53.6 %)
Czas w ataku/punkt: 1.00 min 1.25 min
Czas w obronie/punkt: 1.25 min 1.00 min
Punkty w ataku: 10/12 (83.3 %) 9/17 (52.9 %)
Punkty w obronie: 8/17 (47.1 %) 2/12 (16.7 %)
Straty: 13 17
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 10 (2+2+2+2+2) 12 (2+3+2+3+2)

Historia meczów