WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - Cypher    17 - 18

27.02.2016 10:20 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2016, Grupa A]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
11Mikołaj Smogór178
38Radosław Lenczewski516
27Agata Dudzińska033
8Ewa Bańbuła-Dyda213
36Mateusz Dyda303
34Aleksandra Dyśko022
24Filip Krynicki022
32Wiktoria Maruszczak112
12Mikołaj Całka202
9Cezary Szpadzik202
42Adam Grzelak101
18Julia Biegańska000
 
Cypher
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
7Roman Lisenkov729
22Maciej Grabowski448
25Grzegorz Nowakowski246
20Artur Sieraj033
2Wojciech Starzewski303
85Elwira Piekart022
5Jakub Kucharczyk011
18Natalia Popek011
6Magdalena Szwed101
77Danuta Białek000
30Krystian Kaleta000
88Paulina Kowalska000
46Joanna Lewandowska000
24Magdalena Meller000
10Radosław Molak000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Ewa Bańbuła-Dyda Mikołaj Smogór 2.112.11
Atak 0.00
Strata 1.54
2 - 0Mikołaj Całka Mikołaj Smogór 3.541.43
Strata 3.00
2 - 1Roman Lisenkov Maciej Grabowski 4.090.15
2 - 2Roman Lisenkov Artur Sieraj 4.500.41
Strata 4.18
3 - 2Radosław Lenczewski Agata Dudzińska 7.132.23
4 - 2Radosław Lenczewski Mikołaj Smogór 7.530.40
Strata 7.27
5 - 2Mateusz Dyda Agata Dudzińska 8.290.36
Strata 8.13
5 - 3Wojciech Starzewski Roman Lisenkov 9.000.31
6 - 3Mikołaj Smogór Radosław Lenczewski 9.240.24
7 - 3Mikołaj Całka Wiktoria Maruszczak 11.011.37
Strata 9.46
8 - 3Cezary Szpadzik Ewa Bańbuła-Dyda 12.011.00
Strata 11.33
8 - 4Roman Lisenkov Jakub Kucharczyk 14.342.33
Strata 12.26
Strata 13.00
Strata 13.34
Strata 13.46
8 - 5Wojciech Starzewski Grzegorz Nowakowski 16.512.17
Timeout 14.44
Strata 15.58
Strata 16.19
Strata 16.35
8 - 6Grzegorz Nowakowski Maciej Grabowski 17.180.27
Strata 17.06
8 - 7Grzegorz Nowakowski Roman Lisenkov 18.150.57
Strata 17.54
9 - 7Mateusz Dyda Mikołaj Smogór 18.510.36
10 - 7Ewa Bańbuła-Dyda Mikołaj Smogór 20.331.42
Strata 20.01
10 - 8Roman Lisenkov Elwira Piekart 21.080.35
11 - 8Adam Grzelak Filip Krynicki 21.390.31
11 - 9Maciej Grabowski Artur Sieraj 21.580.19
12 - 9Radosław Lenczewski Agata Dudzińska 24.082.10
Strata 22.32
Strata 23.03
Strata 23.33
Strata 23.55
13 - 9Wiktoria Maruszczak Aleksandra Dyśko 25.030.55
Strata 24.25
14 - 9Cezary Szpadzik Aleksandra Dyśko 26.421.39
Strata 25.33
Strata 26.15
Strata 26.30
14 - 10Maciej Grabowski Grzegorz Nowakowski 27.160.34
15 - 10Radosław Lenczewski Filip Krynicki 27.340.18
15 - 11Magdalena Szwed Elwira Piekart 28.060.32
15 - 12Roman Lisenkov Artur Sieraj 28.490.43
Strata 28.24
16 - 12Radosław Lenczewski Mikołaj Smogór 29.120.23
16 - 13Wojciech Starzewski Natalia Popek 29.340.22
17 - 13Mateusz Dyda Mikołaj Smogór 30.210.47
17 - 14    30.370.16
17 - 15Maciej Grabowski Grzegorz Nowakowski 31.330.56
Strata 31.16
17 - 16Maciej Grabowski Grzegorz Nowakowski 32.331.00
Strata 32.14
17 - 17Roman Lisenkov Maciej Grabowski 36.474.14
Strata 32.56
Strata 33.13
Strata 34.22
Strata 34.47
Strata 35.43
Strata 36.02
Strata 36.28
17 - 18Roman Lisenkov Maciej Grabowski 39.122.25
Strata 37.48

Obsługa meczu: Jarzyn

Statystyki meczu

Grandmaster FlashCypher
Punkty: 17 18
Czas w ataku: 21.12 min (54.1 %) 18.00 min (45.9 %)
Czas w obronie: 18.00 min (45.9 %) 21.12 min (54.1 %)
Czas w ataku/punkt: 1.14 min 1.00 min
Czas w obronie/punkt: 1.00 min 1.14 min
Punkty w ataku: 8/17 (47.1 %) 9/18 (50.0 %)
Punkty w obronie: 9/18 (50.0 %) 9/17 (52.9 %)
Straty: 18 18
Timeouty: 0 1
Punkty SOTG: 10 (2+2+2+2+2) 10 (2+1+3+2+2)

Historia meczów