WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - Tłuste Dyski    15 - 11

07.02.2016 15:00 na boisku 2 [WLU* 2015, Liga]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
32Wiktoria Maruszczak336
38Radosław Lenczewski426
11Mikołaj Smogór516
88Paulina Kowalska123
83Łukasz Sadłowski123
42Adam Grzelak011
0Maja Abgarowicz000
8Ewa Bańbuła-Dyda000
46Stanisław Bogusławski000
14Mikołaj Całka000
77Emil Chruszczewski000
36Mateusz Dyda000
12Andrzej Dyśko000
24Filip Krynicki000
50Mikołaj Maślanka000
7Przemysław Piaszczak000
6Jacek Ponceleusz000
9Cezary Szpadzik000
15Anna Tymicka000
21Maciej Zabost000
17Wojciech Zabost000
 
Tłuste Dyski
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
9Cezary Olszewski516
95Damian Skrzypczyk235
25Dagny Gorostiza134
13Marta Krzyżanowska112
2Barbara Ostrowska011
77Jaromir Panas011
8Agata Strzałkowska011
23Maciej Lorenc101
33Maciej Sypuła000
14Zofia Waliszewska000
78Marcin Wierzbicki000
28Agnieszka Żwirko-Niwińska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Maciej Lorenc Marta Krzyżanowska 0.570.57
Atak 0.00
Strata 0.34
1 - 1Wiktoria Maruszczak Adam Grzelak 2.011.04
1 - 2Cezary Olszewski Damian Skrzypczyk 2.410.40
2 - 2Radosław Lenczewski   3.170.36
3 - 2Mikołaj Smogór Wiktoria Maruszczak 4.070.50
Strata 3.51
4 - 2Mikołaj Smogór   4.390.32
Strata 4.36
4 - 3  Dagny Gorostiza 5.080.29
5 - 3Paulina Kowalska Mikołaj Smogór 5.360.28
6 - 3Mikołaj Smogór Łukasz Sadłowski 6.210.45
Strata 6.12
6 - 4Marta Krzyżanowska Damian Skrzypczyk 9.233.02
Timeout 7.24
6 - 5Dagny Gorostiza Barbara Ostrowska 10.241.01
Strata 10.15
7 - 5Radosław Lenczewski   11.090.45
8 - 5Radosław Lenczewski Paulina Kowalska 12.070.58
Strata 11.35
9 - 5Radosław Lenczewski   12.430.36
Strata 12.23
9 - 6Cezary Olszewski Jaromir Panas 13.130.30
9 - 7Cezary Olszewski Damian Skrzypczyk 14.241.11
Strata 13.29
10 - 7Wiktoria Maruszczak Paulina Kowalska 14.460.22
10 - 8Damian Skrzypczyk Agata Strzałkowska 15.080.22
11 - 8Mikołaj Smogór Wiktoria Maruszczak 15.400.32
12 - 8Mikołaj Smogór Łukasz Sadłowski 19.053.25
Strata 16.20
Strata 16.36
Strata 16.52
Timeout 17.06
12 - 9Cezary Olszewski Dagny Gorostiza 19.250.20
13 - 9Wiktoria Maruszczak Radosław Lenczewski 20.180.53
Strata 19.45
Strata 20.03
13 - 10Damian Skrzypczyk Cezary Olszewski 20.510.33
14 - 10Łukasz Sadłowski Wiktoria Maruszczak 21.240.33
15 - 10  Radosław Lenczewski 22.230.59
Strata 21.48
15 - 11Cezary Olszewski Dagny Gorostiza 23.311.08
Strata 22.43
Strata 23.06
     
Strata 23.47
Strata 24.43
Strata 25.06

Statystyki meczu

Grandmaster FlashTłuste Dyski
Punkty: 15 11
Czas w ataku: 8.22 min (35.6 %) 15.09 min (64.4 %)
Czas w obronie: 15.09 min (64.4 %) 8.22 min (35.6 %)
Czas w ataku/punkt: 0.33 min 1.22 min
Czas w obronie/punkt: 1.22 min 0.33 min
Punkty w ataku: 8/11 (72.7 %) 8/15 (53.3 %)
Punkty w obronie: 7/15 (46.7 %) 3/11 (27.3 %)
Straty: 6 10
Timeouty: 1 1

Historia meczów