WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - Flow AZS AWF    17 - 8

20.09.2015 16:30 na boisku 1 [Mistrzostwa Polski Mixed 2015, O miejsca 1-8 Finały]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
2Wojciech Starzewski415
9Cezary Szpadzik415
11Mikołaj Smogór123
36Mateusz Dyda213
8Ewa Bańbuła-Dyda022
18Julia Biegańska022
34Aleksandra Dyśko022
25Grzegorz Nowakowski022
0Maja Abgarowicz112
24Filip Krynicki202
46Stanisław Bogusławski011
27Agata Dudzińska011
50Mikołaj Maślanka011
38Radosław Lenczewski101
32Wiktoria Maruszczak101
20Artur Sieraj101
14Mikołaj Całka000
77Emil Chruszczewski000
4Adam Grzelak000
88Paulina Kowalska000
7Przemysław Piaszczak000
6Jacek Ponceleusz000
41Karolina Tudelska000
21Maciej Zabost000
 
Flow AZS AWF
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
9Dariusz Urbanik325
12Łukasz Dobranowski213
16Paulina Lewandowska022
58Jakub Wróbel112
46Maciej Parys011
15Bartłomiej Żyła011
10Marcin Bielewski101
19Bartłomiej Specjał101
14Sergey Anufriev000
28Julia Bujar000
22Katarzyna Dobranowska000
0Michał Dul000
78Magdalena Faliszewska000
18Barbara Kacprzak000
96Piotr Maga000
32Paweł Milanowicz000
6Martyna Pochodyła000
48Karolina Ryniak000
38Monika Sadowska000
33Alicja Stebińska000
66Małgorzata Szagdaj000
83Tomasz Zatoń000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Wojciech Starzewski Aleksandra Dyśko 2.162.16
Atak 0.00
Strata 0.41
Strata 1.39
2 - 0Wiktoria Maruszczak Cezary Szpadzik 5.283.12
Strata 4.09
Strata 4.20
Strata 4.58
3 - 0Radosław Lenczewski Mikołaj Maślanka 8.333.05
Strata 7.34
3 - 1Dariusz Urbanik Bartłomiej Żyła 10.352.02
4 - 1Artur Sieraj Agata Dudzińska 14.053.30
4 - 2Jakub Wróbel Łukasz Dobranowski 15.521.47
5 - 2Wojciech Starzewski Stanisław Bogusławski 20.585.06
6 - 2Mikołaj Smogór Mateusz Dyda 24.003.02
Strata 22.17
7 - 2Cezary Szpadzik Ewa Bańbuła-Dyda 35.5111.51
Strata 28.22
Strata 28.50
Strata 29.04
Strata 29.35
Strata 31.06
Strata 34.55
Strata 35.20
7 - 3Dariusz Urbanik Maciej Parys 37.431.52
Strata 37.41
8 - 3Wojciech Starzewski Aleksandra Dyśko 39.391.56
9 - 3Filip Krynicki Grzegorz Nowakowski 47.267.47
Strata 41.52
Strata 42.07
Strata 42.37
Strata 43.06
Strata 46.37
Przerwa
10 - 3Cezary Szpadzik Mikołaj Smogór 59.3112.05
Strata 59.11
10 - 4Bartłomiej Specjał Paulina Lewandowska 62.082.37
11 - 4Mateusz Dyda Wojciech Starzewski 63.301.22
11 - 5Łukasz Dobranowski Jakub Wróbel 65.332.03
11 - 6Marcin Bielewski Dariusz Urbanik 70.505.17
Strata 67.41
Strata 67.54
Strata 68.51
12 - 6Maja Abgarowicz Ewa Bańbuła-Dyda 72.542.04
13 - 6Cezary Szpadzik Grzegorz Nowakowski 78.065.12
Strata 74.39
13 - 7Dariusz Urbanik Paulina Lewandowska 80.272.21
14 - 7Mateusz Dyda Julia Biegańska 81.561.29
14 - 8Łukasz Dobranowski Dariusz Urbanik 86.134.17
15 - 8Wojciech Starzewski Julia Biegańska 88.182.05
Strata 88.11
Strata 88.12
Strata 88.14
16 - 8Filip Krynicki Maja Abgarowicz 94.426.24
Strata 91.11
17 - 8Cezary Szpadzik Mikołaj Smogór 96.422.00
Strata 96.15

Statystyki meczu

Grandmaster FlashFlow AZS AWF
Punkty: 17 8
Czas w ataku: 25.05 min (25.9 %) 71.37 min (74.1 %)
Czas w obronie: 71.37 min (74.1 %) 25.05 min (25.9 %)
Czas w ataku/punkt: 1.28 min 8.57 min
Czas w obronie/punkt: 8.57 min 1.28 min
Punkty w ataku: 8/9 (88.9 %) 7/16 (43.8 %)
Punkty w obronie: 9/16 (56.3 %) 1/9 (11.1 %)
Straty: 11 19
Timeouty: 0 0
Punkty SOTG: 9 (2+2+2+1+2) 8 (2+1+2+2+1)

Historia meczów